Турнір присвячений героям "Небесної сотні" у Хмельницькому

З 21 по 23 квітня 2015 року у Хмельницькому національному університеті відбувся другий міжобласний турнір з волейболу серед жіночих команд присвячений героям «Небесної сотні». Серед його учасників була команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», яка з рахунком 3:0 обіграла команди Подільського державного аграрно-технічного університету та Хмельницького національного університету. А з рахунком 3:2 обіграла Чернівецький національний унівеситет імені Юрія Федьковича. Але попри ці перемоги поступилася команді Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з рахунком 2-3 і в результаті посіла другу сходинку п’єдесталу пошани цього турніру.

Честь команди ЛДУФК-СКІФ-Спартак) захищали: Григоренко Євгенія (1 курс, ФФВ), Макурова Валерія і Совтус Вікторія (1 курс, ФС), Лис Ірина, Кримська Яна та Сліпець Юля (2 курс ФС), Гулавська Юлія (2 курс, ФФВ) Жадан Євгенія (2 курс, ФЗЛіТ), Лановенко Вікторія (3 курс, ФФВ), Турянська Марія (5 курс, ФС), капітан команди – Чернявська Катерина (3 курс, ФС). Тренери команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» - Ковцун В.І., Левків В.І.

Вітаємо нашу команду і її наставників з успіхом та бажаємо високих результатів у фінальному турі Чемпіонату України вищої студентської ліги з волейболу, який відбудеться у Чернігові (26-30 квітня). У поєдинках за першість України наші дівчата змагатимуться з командами Чернігівського національного педагогічного університету, Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.