У нашому Університеті відбулася Міжнародна конференція молодих науковців

З 26 по 28 березня в університеті відбулась ХІХ Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України». Свої статті для публікації у однойменному фаховому виданні надіслало понад 200 науковців з України, Білорусі та Польщі. Безпосередньо на пленарному та секційних засіданнях було заслухано 56 доповідей, ще 16 учасників презентували свої наукові здобутки у вигляді стендових доповідей.

Пленарне засідання, яке відкрив проректор з науки та зовнішніх зв’язків професор Андрій Степанович Вовканич, відбулося у актовій залі університету. Перед учасниками конференції виступили: керівник відділу інноваційних технологій Міжнародної клініки відновного лікування Олег Качмар, професор кафедри біології спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України Георгій Коробейніков, докторант кафедри теорії і методики фізичного виховання Юлія Павлова та доцент кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту Мар’ян Пітин.

Відбулися секційні засіданні за чотирма напрямками: «Теорія та методика підготовки спортсменів; олімпійський, паралімпійський і професійний спорт» (голова журі – проф. Юрій Бріскін); «Фізичне виховання різних верств населення» (голова журі – проф. Юрій Петришин); «Фізична реабілітація, адаптивне фізичне виховання; медико-біологічні основи фізичного виховання і спорту» (голова журі – проф. Андрій Вовканич); «Проблеми здоров’я людини, фітнесу і рекреації; управління у сфері фізичного виховання, спорту і туризму» (голова журі – проф. Ольга Жданова). Після обговорення заслуханих доповідей журі було визначено і відзначено кращі доповіді. Лауреатами стали, відповідно, Вікторія Ленишин (аспірант ЛДУФК), Сергій Федак (здобувач Академії сухопутних військ ім.. гетьмана П.Сагайдачного), Інна Складанівська (молодший науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту фізичного виховання і спорту), Анна Наконечна (аспірант ЛДУФК). Окрім цього, журі вручило доповідачам книги авторства провідних українських вчених у галузі фізичного виховання і спорту та здоров’я людини.

Заключного дня учасники конференції були запрошені на екскурсію Львовом.

Оргкомітет конференції висловлює свою подяку спонсорам конференції: Львівській філії ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», будівельно-інвестиційній компанії СБ Груп, ТОВ «Факро-Орбіта».