У Львові стартувала Універсіада України

25 березня в універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури (м. Львів, вул. Черемшини, 17) стартував фехтувальний турнір за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року.

Як розповів головний суддя змагань, завідувач кафедри фехтування, боксу та національних одноборств ЛДУФК доцент Василь Бусол, найкращі мушкетери-студенти українських вишів упродовж шести днів розіграють 12 комплектів медалей в особистих та командних змаганнях з фехтування на шаблях, рапірах і шпагах серед жінок та чоловіків.

На фехтувальних доріжках боротьбу за нагороди вестимуть студентські збірні восьми областей та міста Києва. До змагань допускаються студенти і аспіранти вищих навчальних закладів України, вік яких не перевищує 27 років. За результатами змагань у столиці Галичини буде сформовано студентську збірну України, яка з 3 по 14 липня у південнокорейському місті Гуанджу захищатиме спортивну честь України на ХХVІІІ літній Всесвітній Універсіаді-2015.

Програма ХІІ літньої Універсіади України (Львів, СКІФ)
26 березня: 10:00 – Рапіра (жінки). Особиста першість; 10:00 – Шабля (чоловіки). Командна першість; 10:00 – Шабля (жінки). Командна першість
27 березня: 10:00 – Рапіра (чоловіки). Особиста першість; 10:00 – Рапіра (жінки). Командна першість
28 березня: 10:00 – Шпага (жінки). Особиста першість; 10:00 – Рапіра (чоловіки). Командна першість