У новий рік – із золотим тріумфом

З 9 по 11 січня у Вільнюсі відбувся Відкритий Кубок Литви з вільної боротьби, на якому студенти і випускники Львівського державного університету фізичної культури у складі збірної команди України здобули чотири золоті медалі. На змаганнях виступали близько ста спортсменів з шести країн Європи. У підсумку наша національна збірна посіла перше місце у командному заліку. Для українських атлетів цей турнір був одним із етапів підготовки до чемпіонату України.

Честь України захищали вихованки заслуженого тренера України, викладача кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Андрія Пістуна - аспірантка ЛДУФК Людмила Балушка (вагова категорія до 55 кг), студентка 31 групи факультету фізичного виховання Катерина Жидачевська (60кг) та випускниці нашого вишу  Алла Черкасова (69 кг) і Світлана Рижикова (75 кг).