Універсіада Львівщини

Жіноча збірна з футзалу Львівського державного університету фізичної культури під керівництвом викладачів кафедри футболу Ігоря Карпи і Тараса Когута провела черговий матч в рамках «Універсіади Львівщини-2015». Суперником збірної команди ЛДУФК в цьому поєдинку була жіноча збірна команда Львівського національного університету ветеринарної медицини.

Поєдинок виявився цікавим та багатим на гольові моменти. Нашій збірній вдалося досить активно розпочати зустріч і вже на першій хвилині футзалістки  ЛДУФК мали шанс відкривати рахунок, однак поперечина воріт врятувала ворота збірної команди ЛНУВМ.

Свій високий рівень майстерності підтвердили усі наші виконавці, які нав’язували боротьбу супернику на усіх ділянках поля. Варто відзначити що високий рівень атакуючої гри продемонструвала Інна Раткович (25 ФФВ), якій з допомогою партнерів по команді, вдалось чотири рази відзначитись у воротах суперника, один м’яч провела  Богдана Гнатів (33 ФФВ). Та й загалом, жіноча збірна ЛДУФК діяла впевнено і контролювала м’яч значно краще, аніж суперник. У підсумку переконлива перемога у домашньому матчі жіночої збірної команди ЛДУФК з рахунком 5:1.

Склад команди ЛДУФК: Юліана Арбузова (25 ФФВ), Лілія Борбулевич (4 ФЗЛ і Т), Наталія Березка (42 ФФВ), Богдана Гнатів (33 ФФВ),  Тетяна Кузікова (4 ФФВ), Іванна Пецкович (52 ФС), Інна Раткович (25 ФФВ), Оксана Собчишак (3 ФЗЛ і Т), Наталія Собчишин (21 ФЗЛ і Т), Анастасія Михайличенко (1ФС). Старший тренер - Ігор Карпа, тренер - Тарас Когут.

Наступна гра жіночої збірної команди ЛДУФК з футзалу відбудеться 9 квітня  2015 року о 16:30 з командою Львівського національного аграрного університету.