Універсіада Львівщини

У матчі 4-го туру Універсіади Львівщини 2014-2015 року з міні-футболу (футзалу), що відбувся 3 квітня, у п’ятницю о 18.30, команда Львівського державного університету фізичної культури перемогла своїх гостей – студентську збірну Львівського національного університету імені Івана Франка з рахунком 6:3.

У складі наших суперників-сусідів виступали футзалісти, що грають у вищій та першій лізі чемпіонату Львівщини з футзалу, зокрема, гравець найсильнішої у цьому сезоні команди вищої ліги Львівщини - «Княжого ринку», Олександр Дудаш.

Рахунок у першому таймі відкрив Роман Пштир, проте, згодом команда ЛНУ його зрівняла. У боротьбі за м’яч травмував коліно Борис Уніят, вибув з гри. Після перерви суперникам вдалося забити ще один м’яч і вийти вперед 2:1. Проте, гравці команди ЛДУФК активізувала свої дії в атаці, реалізували гольові моменти біля воріт суперника. Рахунок став 5:2, матч завершився з рахунком 6:3.

Склад збірної ЛДУФК у цій грі: Дичаківський Юрій, Костюк Павло (воротарі), польові гравці: Головецький Остап, Гавришук Ігор, Пштир Роман, Баглай Богдан, Уніят Борис, Юнко Володимир, П’ятов Олександр, Репета Юрій. Тренер Чорнобай Ігор Миколайович. Голи забивали: Пштир Роман (3), Баглай Богдан (2), П’ятов Олександр (1).