Універсіада Львівщини

У середу, 8 квітня, чоловіча збірна команда Львівського державного університету фізичної культури з футзалу здобула вольову перемогу над збірною Львівського національного аграрного університету з рахунком 4:3.

У складі ЛНАУ виступали гравці молодіжного складу львівських «Карпат». Вони й відкрили рахунок у першому таймі. Нашій команді ніяк не вдавалося реалізувати створені гольові моменти.

Другий тайм розпочався ще з одного гола у наші ворота. Відбулася заміна воротаря (Юрія Дичаківського), який у цьому сезоні лише набирає «форму», через травмоване раніше коліно. На заміну вийшов Павло Костюк. Його азарт та впевненість у діях передалися команді. На заклик капітана, Романа Пштиря, її гравці змогли «завестися» і за 5 хвилин до завершення поєдинку рахунок змінився на нашу користь 3:2.

Гарні голи забили Богдан Баглай та Роман Пштир (два), вдалими діями проти "карпатівців" відзначилися Головецький Остап, Гавришук Ігор, Дзюрах Роман, П’ятов Олександр, Репета Юрій.

Але незначні помилки, за хвилину до заввешення матчу, дозволили нам пропустити ще один гол і рахунок зрівнявся – 3:3. Залишалося мало часу. Проте, одна з наших комбінаційних атак з правого флангу завершилася прицільним ударом у ворота низом – і, переможний гол!!! Його автор - Олександр П’ятов! Трибуни шаленіли!

Через півтори хвилини свисток головного арбітра матчу Ярослава Сторожука сповістив про звитягу нашої команди над збірною аграрного університету.

Тренер збірної команди ЛДУФК - Чорнобай Ігор Миколайович.