Універсіада Львівщини

Універсіада Львівської області з веслування на байдарках та каное з 27 по 28 травня відбулася на озері Наварія. За студентську першість боролися п’ять найпрестижніших вищих навчальних закладів Львівщини. Але тріумфаторами цих змагань були студенти Львівського державного університету фізичної культури, які на 90 очок відірвалися від найближчого переслідувача. Дев’ять з дванадцяти членів нашої команди фінішували першими і у підсумку посіли перше загальнокомандне місце з сумою 831 очко. Друге - у студентів Львівського національного університету імені Івана Франка (741 очко). Трєтіми фінішували веслувальники Національного університету «Львівська Політехніка» (664 очки). Четверте і п’яте місце відповідно дісталося Львівському національному аграрному університету (647 очок) і Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана ҐжицькогоЗооветиренарний (592 очки).

У складі команди ЛДУФК виступали:

Кіндзера Анна -- 1 місце
Казимірська Христина -- 1 місце
Кришталь Олександра -- 1 місце
Сторожук Оксана -- 1 місце
Бородулько Володимир -- 1 місце
Львов Станіслав -- 1 місце
Дацко Андрій -- 1 місце
Винар Юрій --1 місце
Антонов Андрій -- 1 місце
Чичкан Олексій -- 2 місце
Самотій Богдан -- 2 місце
Наконечний Богдан -- 3 місце

Вітаємо наших студентів й усю кафедру водних та неолімпійських видів спорту з тріумфом на Унверсіаді Львівщини та бажаємо подальших успіхів.