Урочиста церемонія посвяти у студенти

У понеділок, 31 серпня, Львівський державний університет фізичної культури урочисто прийняв до когорти своїх студентів нове покоління вчорашніх абітурієнтів. Після вступних баталій це свято для них стало першим кроком до самостійного життя і творчості. З цього дня для них розпочався новий відлік часу до здійснення юнацьких задумів і мрій.

Ректор, професор Євген Приступа, звертаючись до уже своїх студентів, запевнив, що цей навчальний рік буде особливим. Адже у 2016-му Львівський державний університет фізичної культури святкуватиме свій 70-річний ювілей, а весь світ буде насолоджуватися найбільшим святом спорту – Олімпійськими іграми.

Також наших першокурсників привітали заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак.

Неможливо повноцінно святкувати у той час, коли в Україні іде війна. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували загиблих на східних кордонах нашої держави, серед яких і випускники нашого навчального закладу. Гість свята, поет, композитор і виконавець власних пісень, актор який створив не одну інтермедію з Театром спорту ЛДУФК Богдан Пастух презентував тематичну пісню «Синова струна». Та оживив надію на краще майбутнє піснею «Ангеле мій». А гармонійне поєднання сили духу й краси продемонстрували спортсмени-актори "Театру спорту ЛДУФК", який є візитною карткою нашого спортивного вишу.

Декани факультетів провели традиційну імматрикуляцію – урочисте вручення залікових книжок, одного з головних символів студентського життя. Цьогорічне вручення для нашого вишу було історичним, адже новостворений Деканат туризму ЛДУФК вручив першу залікову книжку.

За традицією професорсько-викладацький склад Львівського державного університету фізичної культури, студенти та їх батьки отримали Боже благословення на новий навчальний рік у Соборі Святого Юра.

Наталія Редько