Урочиста церемонія закриття Олімпійського тижня

Олімпійський тиждень гучно пролунав у стінах Львівського державного університету фізичної і привернув увагу до олімпійського руху своєю проблематикою, розмахом заходу та насиченим змістом. Його останні акорди прозвучали у п’ятницю, 2 жовтня. У актовому залі зібралися викладачі й студенти вишу, а на його сцену вийшли актори «Театру спорту ЛДУФК», щоб своїм спортивним мистецтвом ще раз підкреслити велич і красу людського тіла.

Голова оргкомітету «Олімпійського тижня ЛДУФК», завідувач кафедри олімпійської освіти, доцент Ярослав Тимчак підсумував події цього тижня, бо кожен окремий захід його програми мав свій позитивний результат.

На завершення відбувся перегляд відео-презентації «VII Олімпійський тиждень: хроніка подій».

Незмінною ведучою свята була старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко.

Тож знову з нетерпінням будемо чекати наступного року, в якому ще один тиждень стане «ОЛІМПІЙСЬКИМ».