Урочисте засідання Комісії тіловиховання і спорту НТШ з нагоди 142-ої річниці від дня народження Івана Боберського

14 серпня 2015 року відбулося урочисте засідання нещодавно утвореної Комісії тіловиховання і спорту імені Івана Боберського НТШ присвячене 142-й річниці від дня народження «Батька українського тіловиховання». За задумом захід відбувся у Львові в приміщенні будинку по вул. Драгоманова, 23 де в період 1901–1918 рр. мешкав професор Іван Боберський (сьогодні у ньому розміщується Інститут фізичної оптики імені О. Г. Влоха).

У засіданні комісії взяли участь члени НТШ, представники кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури Ярослав Тимчак (тема доповіді: “Професор Іван Боберський: біля витоків української тіловиховної і спортивної традиції”) та Андрій Сова (“Внесок Івана Боберського у становлення організації “Пласт”).

Окрім членів комісії у заході взяли участь почесні гості: онук Петра Франка – Петро Галущак, племінниця Івана Боберського – Леся Чабан, члени УСО “Пласт” та Наукового товариства імені Шевченка.

Кафедра олімпійської освіти