Успішний почин Універсіади Львівщини

З перемоги розпочала змагання Універсіади Львівщини 2014-2015 року з міні-футболу (футзалу) команда ЛЬвівського державного університету фізичної культури. У першому матчі, що відбувся 12 березня у залі "СКІФу", наша збірна приймала команду Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, гравці якої вирізняються високим рівнем фізичної підготовленості.

На початку гри спостерігалася двостороння претензійність команд на володіння ігровою перевагою. Атакувальна націленість команди ЛДУФК на початку гри, на жаль, як це часто буває у футзалі, повернулася пропущеним голом у власні ворота. Проте, перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь збірної команди ЛДУФК. На початку другого тайму суперники зрівняли рахунок, але вдала гра нашої команди в атаці та захисті дозволила завершити матч з рахунком 6:2 на нашу користь. Численні вболівальники і фахівці футболу та футзалу, які були присутні на матчі, гру нашої команди оцінили позитивно.

Склад збірної ЛДУФК у цій грі: Костюк Павло (воротар), польові гравці: Головецький Остап, Гавришук Ігор, Пштир Роман, Баглай Богдан, Уніят Борис, Дзюрах Роман, Криворучишак Дмитро, Сачко Роман. Тренер Чорнобай Ігор Миколайович. Голи забивали: Баглай Богдан (3), Пштир Роман, Уніят Борис, Дзюрах  Роман.

Наступна гра на виїзді збірної команди ЛДУФК відбудеться 17 березня 2015 року в Дрогобичі з командою Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка.