V Кубок зі спортивного «Що? Де? Коли?»

У вівторок, 19 травня 2015 року відбувся V Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?». Для участі у турнірі зголосилося 15 команд, які відіграли 3 тури по 12 запитань у кожному. В турнірі взяли участь команди з першого по п’ятий курс із кожного факультету. Вперше за всю історію турніру в ньому взяла участь команда аспірантів. І вперше учасником наших змагань стала команда на чолі з колишнім випускником ЛДУФК, чемпіоном світу з шахів Василем Іванчуком.

Змагання були доволі динамічні, до того ж їх супроводжувала музика із відомої усім телепередачі «Що? Де? Коли?», роздатковий матеріал, аудіозапитання, оперативний підрахунок правильних відповідей із виведенням поточних результатів на екран, а також кульмінація змагань – чорний ящик, що з'явився на заключному запитанні.

Спонсором змагань виступив профспілковий комітет студентів ЛДУФК. Асистентами в залі були члени профкому Софія Рудакова і Вікторія. Професійне суддівство забезпечили старший лаборант кафедри гуманітарних дисциплін Ольга Радзімовська, а також гравець Вищої Ліги чемпіонату України зі «Що? Де? Коли?» Іван Грабовський. Уже вп’яте поспіль організатором та ведучим цих інтелектуальних змагань був Андрій Синиця.

Боротьба за відсутності минулорічних триразових чемпіонів-випускників – команди «Олімп» з факультету фізвиховання – виявилася доволі запеклою, про що свідчить хоча б той факт, що команда Василя Іванчука посіла лише дев’яте місце.

А переможцем цьогоріч стали минулорічні срібні призери – команда тепер уже четвертокурсників із 42 групи факультету ЗЛіТ «Циклопентанпергідрофенантрен» у складі капітана Олега Гергіля та гравців Богдана Стадницького, Андріани Новосад, Дениса Дмитріва, Андрія Пенцака та Андрія Васьковича.

Лише одним балом їм поступилася команда аспірантів нашого університету «А–4» у складі капітана Сергія Смірновського та гравців Ірини Корман (яка п’ять років тому стала першим чемпіоном нашого турніру), Лілії Назаркевич, Мар’яни Чеховської, Олександра Вауліна (минулорічного бронзового призера) та Владлена Онопка.

Третє місце посіла команда наших туристів четвертокурсників «Банда, доляри, чорні окуляри», яка чудово увійшла в образ розумних і небезпечних. У складі команди капітан Василь Панас і гравці Максим Мельник, Тетяна Вар’ян, Юлія Недзвецька, Анастасія Крадецька та Марта Прохира.

П’ять кращих команд, а також найбільш креативні команди, які брали відповіді на найскладніші запитання, за сприяння голови профкому Юрія Ляховчука нагородили цінними призами, призерів – медалями, грамотами й двома великими тортами. А переможець отримав ще й V Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?».

Результати V Кубка Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?-2015»

Факультет Очки  Рейтинг  Місце

Циклопентанпергідро-фенантрен (кап. Олег Гергіль)

ЗЛіТ (42) 18 148 1 (золото)