Валентинка для солдата

Життя без любові, неначе дерево без цвіту та фруктів.
Кахліл Ґібран

До дня святого Валентина студентський уряд університету спільно з культурно-мистецьким відділом організували акцію «Валентинка для солдата». Студенти виготовляли різноманітні валентинки, прикрашаючи їх цікавими візерунками. Кожний творчий витвір мав стати особливим, адже створювався як дарунок із простими, теплими словами, побажаннями для українських військових, які захищають нашу державу на східних кордонах України.

«Я дуже хвилююся за наших вояків. У цю мить вони зараз у холоді та окопах. Моє найбільше бажання – підтримати їх у цю хвилину, подарувати частинку своєї душі, – говорить із сльозами на очах студентка факультету ЗЛіТ (24-Т) Надія Цьолковська, – У моїй родині вбили трьохрідного брата і дядю. Я почала писати вірші. Це дуже страшно. У нас була надія, що рідні живі. Ми чекали і сподівалися. Але намарно. Я лише хочу, щоб наші солдати повернулися живими, бо тільки Бог знає, що було б з нами, якби не вони».

«Перед очима наших захисників зараз одне – війна. Не вистачає теплих слів, які можуть подарувати найрідніші, – каже студентка факультету ЗЛіТ (23-Т) Анастасія Чугай, – У валентинки, зроблені своїми руками, ми вкладаємо передусім свою любов. Це маленька іскорка, яка зігріє їх великі серця».

… Дивлюся на мою метушливу родину, дитячі очі, яким щомиті потрібно дарувати любов. Вони, як усі інші родини не хочуть знати, що таке війна. І я не хочу цього розповідати. Я хочу сказати, що таке добро і любов. Хочу сказати слова Святого Августина про те, що «любов – краса душі», передати слова Кахліла Ґібрана про те, що «життя без любові, неначе дерево без цвіту та фруктів». Я хочу сказати слова М. Ганді: «де є любов, там є життя». Адже, насправді, у нас дуже мало часу, щоб встигнути зробити добрі справи. Зробити так, щоб кожен жест – був маленьким дарунком любові. Це дуже просто. Любов творить дива, яких нам не вистачає. Поспішаймо…

Іванна Литвинець
культурно-мистецький відділ