«Від сесії до сесії студентство живе весело»

Під веселим гаслом «Від сесії до сесії студентство живе весело» 17 листопада 2015 року в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбувся культурно-розважальний захід з нагоди Міжнародного Дня студента, який організував факультет туризму. З перших акордів було зрозуміло – оригінально організоване дозвілля гарантовано.

Пролунав гімн університету у виконанні Соломії Мильчук (сл. професора Олега Гриніва, муз. Андрія Мильчука). З найщирішими вітаннями і побажаннями звернувся до студентів проректор із навчальної та виховної роботи, професор Федір Васильович Музика.

До слова були запрошені: декан факультету туризму, доцент Володимир Зеновійович Холявка, професор кафедри гуманітарних дисциплін Олег Іванович Гринів та члени профспілкового комітету Софія Рудакова, Христина Заблоцька, Петро Кулик, Уляна Старик.

Присутні із задоволенням переглянули святкову програму, до якої увійшли цікаві різножанрові номери. Ведучі заходу, аспіранти нашого вишу Віталій Козовий і Павло Кучер, своїми виступами подарували тепло й увагу глядацькій аудиторії. Особливого азарту додав запальний «Джайв» у виконанні студентів кафедри хореографії Олени Карвацької, Анастасії Канєвської, Владислава Городова, Богдана Кульматицького. Не забули ми про наші українські традиції. Нікого не залишив байдужим український народний танець «Гопак» (Ірина Кульчицька, Мар'яна Трубич, Сергій Ярмоленко та Дмитро Озьорін).

Лунали пісні у виконанні солістів вокальної студії ЛДУФК «Зоряна соната» Анни Бондаренко, Мар'яни Трубич, Соломії Голяк, Роксоляни Фірти та Віталія Козового.

Зворушливими були виступи наших гостей, студентів Львівської національної музичної академії імені М.Лисенка: Анни Раєвої, Віктора Янковського, Олега Тиркуса, концертмейстра Олени Тимчик. Клас старшого викладача, заслуженого артиста України, соліста Львівської опери Романа Ковальчука.

Жартівливі гуморески та театральні інсценівки у виконанні магістранта факультету туризму Сідіме Морі (Республіка Гвінея) змусили сміятися усіх – не лише глядачів, а й учасників.

Найщиріші вітання отримали студенти від факультету фізичного виховання, факультету спорту, факультету фізичної реабілітації, факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти. До цих привітань приєднався Театр спорту під керівництвом старших викладачів кафедри гімнастики Аліни та Михайла Сениці.

Вітальну програму презентували: члени Національної збірної команди України зі спортивної акробатики, чоловіча група у складі: Станіслав Кукурудз – студент 3 групи ФФВ; Тарас Яруш – студент 33 групи ФФВ; Юрій Пуш – студент Національного університету «Львівська Політехніка»; Владислав Кукурудз – учень ЗОШ № 60, студентки факультету спорту, кандидати у майстри спорту України з художньої гімнастики, переможниці та призерки міжнародних і Всеукраїнських змагань, срібні призерки Універсіади України: Софія Шиманська – 21 група, Марта Заленжна – 31 група, Анастасія Шира – 31 група та Ангеліна Бурбило – 1 група, студенти факультету фізичного виховання, учасники Чемпіонату Європи зі спортивної акробатики, майстер спорту України, студент 33 групи Денис Лопатін та студент 3 групи, кандидат у майстри спорту, призер Всеукраїнських та міжнародних змагань Андрій Олійник, переможці та призери Всеукраїнських та міжнародних змагань зі спортивної акробатики, кандидати у майстри спорту України Ігор Дурняк, Яна Коверко, Анна Мисишин, Олеся Андріївська, Тетяна Каськів, Анастасія Гринько, Юстина Промкіна, Софія Ісаєнко та Оксана Розмус, а також чемпіонка України з белі-денсу Катерина Комар.

Атрибутами свята були: феєрверки, конфеті, салюти… Спонсори заходу: директор святкової агенції «Піролев» Андрій Козовий, голова студентського профспілкового комітету Юрій Ляховчук.

Автори сценарію та режисери-постановники: старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко, режисер культурно-мистецького відділу Оля Малерик, працівник кафедри олімпійської освіти Марічка Калинів.

Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення заходу. Тож нехай щастить вам шановні студенти, нехай легко складаються сесії, а приємні спогади додають наснаги для навчання та праці на цілий рік.

Матеріал підготовлено організаторами заходу