"Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКу!"

Надзвичайно сонячний день, як для пізньої осені, видався 16 жовтня 2015 року у Львові, коли Львівський державний університет фізичної культури віддав данину пам’яті патріотам Галичини – вихідцям зі спортивних товариств, провівши XXIII традиційний легкоатлетичний пробіг-естафету під гаслом "Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКу!"

Урочисте відкриття цього заходу відбулося перед пам’ятником Іванові Франку. З напутніми словами до присутніх звернувся відповідальний за спортивну роботу ЛДУФК Володимир Левків: "Цьогоріч наш пробіг присвячений 150-й річниці народження митрополита Андрея Шептицького, 125-й річниці народження Степана Гайдучка і Петра Франка, 115-й річниці утворення пожежно-руханкового товариства «Січ», 90-й річниці утворення пожежно-руханкового товариства «Луг» та 25-й річниці утворення Української спортивної асоціації і Національного олімпійського комітету України. Вшановуючи традиції спортивної громадськості початку двадцятого століття ми повинні дивитися і на сьогодення, і на майбутнє. Ідея державності, яку гідно несли тоді фізкультурно-спортивні організації, сьогодні є чи не найбільш актуальною і нинішній наш масовий пробіг ще раз демонструє, що сила народу саме у його єдності.»

Учасниками першого забігу стали наші студенти, викладачі, ветерани львівського спорту, представники спортивних товариств, а також студенти інших вишів. Колона бігунів символічно пробігла алеями парку імені Івана Франка – усю дистанцію від старту до фінішу. Її очолили доценти ЛДУФК Володимир Левків та завідувач кафедри олімпійської освіти Ярослав Тимчак.

Після цього розпочалися справжні перегони. Першим етапом пробігу були змагання ветеранів спорту. Два наступні – студенти і студентки ЛДУФК провели пробіг-естафету, демонструючи львів’янам та гостям міста свою звитягу і снагу до перемоги.

Переможців було нагороджено цінними подарунками.

У першому забігу (дистанція 600 м) брали участь викладачі та студенти ЛДУФК, представники спортивних організацій. Загальна кількість учасників – 125 осіб.

У другому забігу (дистанція 600 м) брало участь 24 особи ветеранів спорту та викладачі ЛДУФК.

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ СЕРЕД ЖІНОК-ВЕТЕРАНІВ

1.    Петрова Оксана         1963 р.н.         ГОЛОСВС «Фенікс»
2.    Лускавець Ганна        1962 р.н.        ГОЛОСВС «Фенікс»
3.    Левіна Ельвіра           1955 р.н.        ГОЛОСВС «Фенікс»

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ-ВЕТЕРАНІВ

1.    Кулинич Микола        1955 р.н.        ГОЛОСВС «Фенікс»
2.    Урущак Іван              1957 р.н.        ГОЛОСВС «Фенікс»
3.    Ж у к    Анатолій       1946 р.н.         ГОЛОСВС «Фенікс»

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ СЕРЕД ВИКЛАДАЧІВ  ЛДУФК

1.    Ченікало Олександр    кафедра зимових видів спорту
2.    Озгович Любомир    кафедра педагогіки і психології
3.    Петришин Дмитро    кафедра економіки та менеджменту спорту

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ СЕРЕД ВИКЛАДАЧІВ-ВЕТЕРАНІВ ЛДУФК

1.    Кухтій Андрій    кафедра туризму
2.    Тимчак Ярослав    кафедра олімпійської освіти

У третьому забігу проводилася естафета 4х200 м серед жінок. Брало участь 8 команд студенток ЛДУФК, представників кафедр спортивних і рекреаційних ігор, стрільби і технічних видів спорту, фехтування, боксу та нац. одноборств, зимових видів спорту, водних та не олімпійських видів спорту, атлетичних видів спорту, а також дві команди кафедри спортивного туризму. Загальна кількість 34 студентки.

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД:

1.    Команда кафедри зимових видів спорту у складі:
Наурзгалієва Аліна    1 ФФВ    (4.44,2)
Качмар Марія           41 ФФВ
Стефанишин Ольга   21 ФФВ
Давиденко Тетяна    42 ФС

2.    Команда кафедри спортивних та рекреаційних ігор у складі:
Бублик Ольга           23 ФФВ    (4.59,5)
Филипець Мар’яна    3 ФФВ
Шуто Вікторія           3 ФВВ
Боцанюк Оксана       22 ФС

3.    Команда №2 кафедри спортивного туризму у складі:
Руминська Зор’яна    21 ФТ    (5.06,2)
Марчук Анастасія      21 ФТ
Барила Христина      21 ФТ
Семчук Леся            22 ФТ

У четвертому забігу проводилася естафета 4х200 м серед чоловіків. Брало участь 9 команд студентів ЛДУФК, представників кафедр спортивних і рекреаційних ігор, футболу, стрільби і технічних видів спорту, фехтування, боксу та нац. одноборств, зимових видів спорту, водних та не олімпійських видів спорту, атлетичних видів спорту, а також дві команди кафедри спортивного туризму. Загальна кількість 38 студентів.

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД:

1.     Команда кафедри футболу у складі:
Гасюк Олег               4 ФС    (3.30,6)
Кісільовський Юрій    4 ФС
Гура Іван                   4 ФС
Климків Андрій          4 ФС

2.    Команда кафедри стрільби і технічних видів спорту у складі:
Рудніцкий Володимир    3 ФС   (3.34,2)
Балюк Дмитро               3 ФС
Садчіков Олександр       41 ФС
Скульський Олександр   51 ФВ

3.    Команда кафедри зимових видів спорту в складі:
Доман Юрій           41 ФФВ       (3.41,3)
Назарук Михайло    31 ФС
Запотічний Олег     21 ФФВ
Вахула Ярослав      52 ФС

Загальна кількість учасників легкоатлетичного пробігу-естафети під гаслом «Від Сокільства - до стрілецтва! Від УСА до НОКу!» - 227 осіб.

Головний суддя змагань            Прокопенко В.І.
Головний секретар                    Чорненька Г.В.