Випускниця ЛДУФК Тетяна Гамера-Шмирко втретє поспіль виграла марафон у Осаці

Тріумфом випускниці Львівського державного університету фізичної культури (2005) Тетяни Гамери-Шмирко завершився 25 січня міжнародний марафон у Осаці, який входить до ІAAF Silver Label Road Race. Тетяна стала другою спортсменкою в історії цих змагань, якій вони підкорилися тричі поспіль. До неї подібне вдавалося лише румунці Лідії Сімон – вона перемагала тут в 1998 – 2000 роках.

Окрім того, результат Тетяни Гамери-Шмирко – 2 години 22 хвилини і 9 секунд – це новий рекорд України!

На відміну від попередніх двох переможних для Тетяни марафонів у Осаці, вона лідирувала протягом практично усієї дистанції.

«Мій тренер сказав мені на позначці 5 км, що я біжу трохи повільно, тому я вирішила пришвидшити темп», – розповіла українка після фінішу. Найближчу переслідувачку – Олену Прокопчук з Латвії – вона випередила у підсумку майже на дві хвилини (2:24.07).

Першим тренером Тетяни був старший викладач кафедри легкої атлетики ЛДУФК Віктор Іванович Прокопенко.

За матеріалами: http://zik.ua