Володимир Конестяпін – на курсах у Литві

Завідувач кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури, доцент Володимир Конестяпін брав участь у роботі курсів за програмою «Система навчання і сертифікації тренерів ІААФ» (CECS) для лекторів другого рівня.

Курси проводилися в Каунасі на базі Литовского спортивного університету з 27 по 31 травня 2015 року. У них брали участь 17 осіб з 12 країн – Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Казахстану, Латвії, Литви, Молдови, Росії, Таджикистану, України та Узбекистану.

Керівниками курсів були старший менеджер з навчання Департаменту розвитку і зв’язків з національними федераціями ІААФ Гюнтер Ланге і старший лектор ІААФ доктор Вольфганг Рітцдорф (Німеччина).

Нова програма, розроблена ІААФ для цих курсів, була виконана в повному обсязі. Учасники курсів провели дві практичні і одну теоретичну презентації, а також склали письмовий іспит. Усі матеріали за цією програмою були видані учасникам в електронному вигляді англійською і російською мовами.

Варто зазначити, що Литовский спортивний університет за підтримки Федерації легкої атлетики Литви забезпечив добрі умови для проведення курсів.

За матеріалами сайту Московского регіонального центру розвитку IAAF.