Всеукраїнський турнір

Минулого вікенду спортивна база Львівського державного університету фізичної культури СКІФ була господарем традиційного Всеукраїнського турніру з національного бойового мистецтва рукопаш гопак. Свої вміння та навички у місті Лева демонстрували представники багатьох областей України, а господарі килиму, львів’яни, для участі у змаганні заявили аж п’ять команд.

Про високе реноме та популярність турніру свідчить той факт, що до Львова прибув президент федерації рукопашу гопак України, народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович; радник міністра молоді та спорту України Володимир Мартиненко; представник управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Хім’як.

Під час офіційної церемонії відкриття турніру президент української федерації Микола Величкович наголосив на тому, що чимало представників рукопашу гопак (судді, тренери, спортсмени) з різних куточків країни, які виховані на національних традиціях, нині захищають нашу державу у зоні бойових дій на Донбасі. Дехто з них навіть віддав своє життя заради європейського майбутнього України. Усім учасникам Микола Романович побажав чесної боротьби та перемоги на турнірі, а поза ним – залишатися побратимами, друзями й справжніми українцями.

Представник ЛОДА Роман Хім’як привітав учасників з тим, що вони обрали саме той вид спорту, де окрім фізичних кондицій, значна увага приділяється розвитку духовних і моральних якостей людини.

Тішить і той факт, що в змаганнях з рукопашу гопак практично не буває скарг на суддівство, якісний рівень якого цього разу забезпечили студенти спеціалізації рукопаш гопак Львівського державного університету фізичної культури. А головним суддею змагань був Ігор Кукурудзяк.

Отож, переможцями Всеукраїнського турніру з рукопашу гопак у Львові стали: Вітик Олег (10-12 р., вагова категорія до 32 кг, «Лемберг»), Калиняк Абдурахман (13-15 р., до 38 кг, «Тайпан»); Федончак Іван (13-15 р., до 44 кг, «Верховина»); Кречиняк Іван (13-15 р., до 50 кг, «Верховина»); Телібаєв Руслан (13-15 р., до 55 кг, «ММА центр»); Дідушко Мирослав (16-18 р., до 70 кг, «Верховина»); Мамчур Роман (18+ , до 65 кг, «ММА центр»); Геш Олег (18+ , до 60 кг, «Тріумф»); Якушев Олег (18+ , до 70 кг, «ЛНУ ім. Івана Франка»); Асадулаєв Ельсевар (18+ , до 75 кг, «ММА центр»); Кордіяка Ігор (18+ , до 80 кг, «ММА центр»); Черепанов Володимир (18+ , до 85 кг, «ММА центр»); Шевчук Ігор (18+, понад 90 кг, «Кіровоград»).