ХІІ літня Універсіада України

У Херсоні фінішувала ХІІ літня Універсіада України-2015 з тенісу. З 17 по 21 травня за студентську першість змагалися сім команд із чотирьох областей України (Херсонська, Харківська, Львівська та місто Київ) та збірні команди Києва, Харкова і Львова. Львівщину на цих змаганнях представляли дві команди. Команда ЛДУФК - переможець змагань Універсіади Львівської області (І команда) та команда НУ «Львівська Політехніка» (ІІ команда).

Рівнь майстерності учасників був доволі високий, тому бороьба була запеклою. Але перемога дісталася студентам Львівського державного університету фізичної культури. Нашу команду на цих змаганнях представляли майстри спорту Бойчук Роман (22 група факультет спорту), Колб Надія і Колб Марина (24 група, факультет фізичного виховання), кандидати в майстри спорту Федоришин Анастасія (3 група, ФС), Павло Литвиненко-Пінігін (52 група, ФС), та Хацко Ігор-Володимир (53 група, ФС). Тренер команди – старший викладач кафедри спортивних і рекреаційних ігор Романчук Ігор.

У командному заліку серед областей 1команда Львівської області в напруженій боротьбі перемогла всіх суперників і заслужено посіла І місце, набравши в сумі 318 очок. Другими фінішували тенісисти з першої команди Харківської області – 314 очок. На третьому місці збірна Києва-1 – 300 очок.

Команда ЛДУФК була кращою і в загальному заліку серед ВНЗ – 318 очок. На другому місці студенти Національного університету фізичного виховання і спорту (Київ) – 300 очок. Третіми фінішували студенти Харківського політехнічного університету – 249 очок.

В особистих змаганнях жінок студенткам Львівського університету фізичної культури не було рівних – наші дівчата зайняли весь п’єдестал пошани! Чемпіонкою Універсіади стала студентка 3 групи факультету спорту ЛДУФК Анастасія Федоришин, яка у безкомпромісній боротьбі перемогла в фіналі студентку 24 групи факультету фізичного виховання Колб Надію з рахунком 6:2, 7:5. У матчі за третє місце молодша сестра і одногрупниця Надії Марина Колб не залишила жодних шансів першому номеру посіву змагань майстру спорту Ганні Півень з м. Харкова – 6:0, 6:0 у двох сетах.

У змаганнях чоловіків студент 22 групи факультету спорту Бойчук Роман в фіналі поступився Орлову Владиславу з м. Харкова та посів друге місце. Крім того, Роман в парі з Хацко Ігорем-Володимиром (53 група факультету спорту) посіли друге місце в змаганнях чоловічих пар, на шляху до фіналу перемігши харківську пару - одного з фаворитів змагань.

У жіночому парному розряді реноме фаворитів підтвердила пара ЛДУФК в складі сестер Надії та Марини Колб, які не залишили жодних шансів суперницям і впевнено здобули золото Універсіади. Також можна відзначити якісну гру змішаної пари Анастасії Федоришин (ЛДУФК, Львів) та Олександри Рябоконь (Херсон), які дійшли до фіналу, і це принесло нашій команді ще одну срібну медаль.

Вітаємо наших студентів і кафедру спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК з блискучою перемогою на Універсіаді України, а також бажаємо нових спортивних досягнень!