ХІІ літня Універсіада України

Студенти Львівського державного університету фізичної культури ще раз довели, що здатні гідно представити свій навчальний заклад й свою державу на Всесвітній Універсіаді-2015. Перше загальнокомандне місце національної студентської першості вибороли наші лучники, які аж на 218 очок випередили найближчих супереників з Харківської державної академії фізичної культури.

Чемпіонат України серед студентів зі стрільби з лука в програмі XII літньої Універсіади України відбувся у Чернівцях з 27 по 30 травня. У складі збірної команди Львівщини виступали 13 наших лучників. В загальнокомандній першості серед українських вишів ЛДУФК посів перше місце, набравши 616 очок. На другому місці із сумою 398 очок - Харківська державна академія фізичної культури. Третє місце дісталося Львівському національному медичному університету імені Данила Галицького - 317 очок.

Серед команд обласних відділень перемогу святкували львів'яни (перша команда) - 676 очок, друге місце посіли харків'яни (перша команда) - 607 очок; на третьому місці друга львівська команда - 352 очки.

Вітаємо наших студентів, тренера-викладача, заслуженого тренера України Василя Ткачека й усю кафедру стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК з гучною перемогою і бажаємо подальших спортивних звершень.

Переможці Універсіади України:

Кардаш Ігор (31 група, факультет фізичного виховання) - в особистих та командних змаганнях;

Мацех Марта (23 група, ФФВ) - в змаганнях змішаних команд;

Островський Михайло (21 група, факультет спорту) - в змаганнях змішаних команд;

Антонова Ксеня (2 група, ФС) - в командних змаганнях;

Баранюк олена (21 група, ФС) - в командних змаганнях.

Срібні призери Універсіади України:

Кардаш Ігор (31 група, ФФВ) - в змаганнях змішаних команд;

Мацех Марта (23 група, ФФВ) - в особистих змаганнях;

Гірний Борис (51група, ФФВ) - в командних змаганнях;

Комонюк Віталій(41ФС) - в командних змаганнях;

Гнатенко Олександр (факультет підвищення кваліфікації, перепідготовки,
післядипломної та заочної освіти) - в змаганнях змішаних команд.

Бронзові призери Універсіади України:

Баранюк олена(21 група, ФС) - в особистих змаганнях;

Букатевич Борис (2 група, ФС) - в командних змаганнях;

Островський Михайло (21 група, ФС) - в командних змаганнях.