ХVІ сесія Олімпійської академії України

29 січня в Києві відбулася ХVІ сесія Олімпійської академії України. У заході взяли участь керівники регіональних відділень Олімпійської академії України, представники профільних ВНЗ України, в тому числі представники Львівського державного університету фізичної культури – доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, завідувач кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту Бріскін Юрій Аркадійович та професор кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту, кандидат педагогічних наук Линець Михайло Михайлович.

На Сесії розглядалися запитання стосовно аналізу основних напрямів діяльності Академії у 2014 р., співпраці НОК України та Олімпійської Академії, діяльності регіональних центрів олімпійських досліджень, Всеукраїнської мережі експериментальних шкіл олімпійської освіти, міжнародної діяльності Академії, діяльності олімпійських музеїв та кабінетів в регіонах України.

За підсумками Сесії було затверджено план роботи і бюджет Олімпійської академії України на 2015 р., підписано Договір про співробітництво між Олімпійською академією України та Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Спеціальна Олімпіада України».