Загальноукраїнська наукова конференція «Спорт та сучасне суспільство»

Науково-педагогічні працівники, студенти та магістранти Львівського державного університету фізичної культури взяли он-лайн участь у загальноукраїнській науковій конференції «Спорт та сучасне суспільство», яка відбулася 5 березня 2015 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України за сприяння Міністерства освіти і науки України та Спортивного комітету України.

З метою розширення аудиторії студентів провідних галузевих ВНЗ України науковий студентський форум вперше відбувся у режимі відеоконференції. У заході взяли участь студенти та магістранти НУФВСУ та Дніпропетровського державного інституту фізичної культури та в он-лайн режимі – науково-педагогічні працівники, студенти та магістранти Львівського державного університету фізичної культури та Харківської державної академії фізичної культури.

Учасникам конференції були адресовані вітання: ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгена Вікторовича Імаса, президента Спортивного комітету України Іллі Миколайовича Шевляка, проректора з наукової роботи Національного університету фізичного виховання і спорту України Віталія Олександровича Кашуби, проректора з науки та зовнішніх зв'язків Львівського державного університету фізичної культури Андрія Степановича Вовканича, проректора з науково-педагогічної роботи Харківської державної академії фізичної культури Леоніда Володимировича Підригайла.

Програма конференції складалась з урочистого відкриття, 12 доповідей, підведення підсумків, нагородження учасників, закриття конференції та ухвалення резолюції.

На конференції розглянули результати студентських наукових досліджень з історичних, соціально-гуманістичних, організаційно-правових, економічних аспектів розвитку професійного, неолімпійського й адаптивного спорту; проблем підготовки та змагальної діяльності спортсменів та їх реабілітації.

У заході взяли участь 45 студентів із 4-х профільних ВНЗ України серед яких: з Національного університету фізичного виховання і спорту України – 34 студенти, Дніпропетровського державного інституту фізичної культури – 4 студенти, Львівського державного університету фізичної культури – 2 студенти, Харківської державної академії фізичної культури – 1 студент.

За матеріалами конференції підготовлено електронну збірку наукових робіт (http://www.uni-sport.edu.ua/images/materialu_sport_suspilstvo.pdf)