Засідання Секції з фізичної культури і спорту Національної академії педагогічних наук України

16 грудня 2015 р. у Києві в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулося засідання Секції з фізичної культури і спорту Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, на якому з доповіддю про стан і підготовку кадрів з фізичної реабілітації виступив ректор Львівського державного університету фізичної культури, професор Євген Приступа.

Участь у цьому засіданні взяли ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, проф. Євгеній Імас, ректор Харківської державної академії фізичної культури, проф. Олександр Ажиппо, а також професори Віталій Кашуба, Оксана Шинкарук,  Мирослав Дутчак, Тетяна Круцевич, Анатолій Цьось. Вступне слово мав академік Академії педагогічних наук України, проф. Микола Євтух.

Мета роботи Секції - створення умов для впровадження теоретичних надбань у сфері фізичної культури і спорту в практичну діяльність вищих навчальних закладів, інших організацій і структур фізкультурно-спортивної та оздоровчої спрямованості.