Захід присвячений пам’яті героїв, які загинули за незалежність і територіальну цілісність України

Учора, 7 травня, у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся захід присвячений пам’яті героям України, які загинули за її незалежність і територіальну цілісність.

Свято відбулось за організації культурно –мистецького відділу ЛДУФК та проходило у актовій залі вишу. Наші режисери – Зор’яна Грегорійчук та Ольга Малерик зуміли влучно поєднати дане дійство з теперішньою не легкою ситуацією в країні. Студенти озвучували вірші з війни та співали пісні українського співака, продюсера та справжнього патріота нашої держави Андрія Кузьменка.

Доволі приємним є те, що до участі у святі зголосились багато наших вихованців, які з неймовірною віддачею та щирістю виступали на сцені. Ведучий наголосив, що літературно - музичну композицію студенти також присвятили тим героям, які забезпечують нам можливість спокійно жити і навчатись.

Актори театрального гуртка: Мар’яна Процак, Настя Чугай, Надія Цьолковська, Катерина Лобозінськоа, Оксана Іопа, Петро Кулик та Роман Девіняк виконали театральну композицію «Державні місії» ( О.Олеся), вірші та прозу фронтовика Бориса Гуменюка, Олександра Олеся, Тараса Шевченка, Едуарда Драча, Андрія Кузьменка під керівництвом Зоряни Грегорійчук.

На сцені лунали пісні у виконанні співачок вокальної студії «Зоряна Соната»: Олени Марухняк - «Віють вітри» та «Лелеченьки»; Еми Шульженко - «Спи сама» та Надії Цьолковської - «Мам», «Місця щасливих людей» присвячені пам’яті Андрія Кузьменка (Концертмейстер - Наталія Павловська; керівник - Ольга Малерик).

Поглянути та вшанувати пам'ять героїв України прийшло чимало наших студентів та викладачів. Присутні не тільки ознайомитися з історією Української державності, згадали героїв національно-визвольних змагань а й вшанували бійців, які загинули в кривавій боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.

Запрошений на свято Володимир Тимчук – поет, підполковник, офіцер збройних сил України по завершенні заходу озвучив власний вірш та наголосив присутнім на необхідності збереження українською молоддю пам'яті про героїчні сторінки в історії нашої держави.

Хвилиною мовчання учасники заходу пом'янули Героїв Небесної Сотні та всіх, хто віддав своє життя у боротьбі за Україну під час Революції Гідності й у відстоюванні територіальної цілісності України.

Варто зазначити, що захід був проведений на високому рівні і зумів зачепити струни душі кожного з присутніх. Надзвичайно приємно спостерігати за активною молоддю, яка виступила ініціатором відзначення цього Свята і розуміти, у державі є молоді патріоти, які готові на прикладі попереднього покоління боротись за єдину, неподільну, сильну, калинову, Незалежну Україну.

Лілія Ільчишин
Культурно – мистецький відділ