Звітно-виборна профспілкова конференція працівників нашого Університету

21 грудня 2015 року відбулася звітно-виборна профспілкова конференція Львівського державного університету фізичної культури. Із 465 осіб, які перебувають у первинній профспілковій організації викладачів і працівників вишу, на звітно-виборну конференцію делеговано 164 членів профспілки, зареєструвалось 159 делегатів конференції.

До президії було запрошено ректора ЛДУФК, професора Євгена Приступу, голову Львівської обласної профспілки працівників культури України Михайла Підгурського, голову профспілки ЛДУФК, народного депутата України Миколу Величковича та секретаря профспілки ЛДУФК Любов Чеховську.

На розгляд конференції було внесено такий порядок денний:
1.Звіт про роботу профспілкового комітету за період з 17.02.2011р. по 21.12.2015р.
2.Звіт про роботу ревізійної комісії.
3.Вибори профспілкового комітету університету.
4.Вибори ревізійної комісії.
5.Вибори голови профспілкового комітету.
6.Вибори делегатів на обласну звітно-виборну профспілкову конференцію.

Із звітною доповіддю виступив голова профспілкового комітету Микола Величкович. Звіт ревізійної комісії зачитав голова ревкомісії Андрій Кухтій.
До складу профкому на наступний звітний період обрано 11 осіб (у попередньому складі – 9).

Буняк Зоряна Мирославівна
Величкович Микола Романович
Лапичак Ігор Євгенович
Микита Тетяна Олексіївна
Семенчук Марія Петрівна
Сидорко Олег Юрійович
Петришин Дмитро Юрійович
Пітин Мар’ян Петрович
Чеховська Любов Ярославівна
Ярошик Марія Богданівна

Головою профспілкової організації Львівського державного університету фізичної культури обрано викладача кафедри легкої атлетики, доцента Ярослава Свища.

На звітно-виборну конференцію Львівської обласної профспілки працівників культури України делеговано голову профспілки вишу Ярослава Свища.

Передаючи керівництво новому голові первинної профспілкової організації викладачів і працівників ЛДУФК, Микола Величкович побажав завжди відстоювати інтереси колективу, а також тримати цю високу планку за якою дотепер оцінювалася діяльність нашого профкому.