Анна Музичук захистила титул чемпіонки світу з бліцу

ШАХИ 

31 грудня 2016 р.

Українка Анна Музичук оформила «золотий» дубль на Чемпіонаті світу з шахів 2016 року, що завершився у Досі (Катар). Після перемоги у швидких шахах (рапід) випускниця Львівського державного університету фізичної культури тріумфувала і в змаганнях з бліцу, захистивши свій титул.

Детальніше »

Першокурсниця ЛДУФК Вікторія Хамула виграла «Новорічний День стрибуна-2016»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

30 грудня 2016 р.

28 грудня кафедра легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберсього вкотре, починаючи з 1969 року, запросила усіх на традиційні змагання «Новорічний День стрибуна». Під своїм дахом легкоатлетичний манеж «СКІФ» зібрав близько 50 стрибунів з Тернополя, Мукачевого, Тячева та Львова.

Детальніше »

Василь Іванчук і Анна Музичук піднялися на другу позицію в рейтингу у рапіді

ШАХИ 

30 грудня 2016 р.

Новоспечені чемпіони світу 2016 року з рапіду (зі швидких шахів), випускники Львівського державного університету фізичної культури Василь Іванчук та Анна Музичук покращили свої позиції у світовому рейтингу – обоє піднялися на друге місце серед чоловіків та жінок відповідно.

Детальніше »

Кафедра хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК провела відкриті показові уроки та майстер-класи

30 грудня 2016 р.

Протягом 2-х тижнів грудня проводилися курси підвищення кваліфікації хореографів Львівщини, організовані Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Перший тиждень викладачів хореографії області приймала кафедра хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК. На базі кафедри під керівництвом викладачів нашого вишу проводилися відкриті показові уроки та майстер-класи з різних видів хореографічного мистецтва і дисциплін, які викладаються на кафедрі.

Детальніше »

Василь Іванчук: «Намагаюся в кожній партії тримати концентрацію і грати по позиції»

ШАХИ 

29 грудня 2016 р.

Новоспечений чемпіон світу зі швидких шахів, випускник Львівського державного університету фізичної культури Василь Іванчук після завоювання титулу прокоментував свій успіх у прямій трансляції. 

Детальніше »

Анна Музичук: «Найважливішу партію в турнірі виграла у Дзагнідзе чорними»

ШАХИ 

29 грудня 2016 р.

Українська шахістка, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук заявила, що будь-що хотіла виграти на Чемпіонаті світу зі швидких шахів 2016 року.

Детальніше »

Серед працівників ЛДУФК відбувся новорічний чемпіонат

29 грудня 2016 р.

28 грудня відбувся традиційний новорічний чемпіонат зі стрільби кульової серед працівників Львівського державного університету фізичної культури. В цей день на кафедрі стрільби та технічних видів спорту панувала святкова атмосфера. Саме піднесений настрій і допоміг більшості учасників продемонструвати влучну стрільбу.

Детальніше »

Анна Музичук і Василь Іванчук – чемпіони світу-2016 зі швидких шахів

ШАХИ 

29 грудня 2016 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури стриянка Анна Музичук і випускник Львівського тоді ще інституту фізкультури львів’янин Василь Іванчук стали чемпіонами світу зі швидких шахів у Катарі.

Детальніше »

Франкові "Соколи" - перші учителі руханки і змагу

29 грудня 2016 р.

Минулого тижня (в четвер 22 грудня 2016 р.) у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася Урочиста Академія з нагоди відзначення 160-річчя від народження Івана Франка присвячена його синам – Андрію, Тарасу і Петру – активним діячам «Українського спортового кружка», українського гімнастичного товариства «Сокіл», «Пласту», СТ «Україна», «Змагового союзу» і першим українським фахівцям з тіловиховання і змагу (фізичного виховання і спорту). Захід був організованим кафедрою олімпійської освіти спільно з Комісією тіловиховання і спорту ім. І. Боберського НТШ та Львівським обласним будинком учителя.

Детальніше »

Професор Олег Гринів - лауреат Літературної премії

28 грудня 2016 р.

Професор кафедри гуманітарних дисциплін, доктор філософських наук, письменник Олег Іванович Гринів став лауреатом Літературної премії імені В’ячеслава Чорновола за 2016 рік за кращий літературний твір на патріотичну тематику. Грошовий еквівалент премії професор Олег Гринів передав у фонд АТО та на підтримку газет «Літературна Україна» і«Українська літературна газета».

Детальніше »

Олег Жуцький – у командному ТОП-10

БАДМІНТОН 

28 грудня 2016 р.

У Варшаві відбувся традиційний, 13-ий за ліком, міжнародний фестиваль бадмінтону, на якому студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олег Жуцький (3 ФС) пробився до десятки кращих у командних змаганнях (9 місце) і виборов 17-те місце в особистому турнірі.

Детальніше »

Вікова анатомія і фізіологія

НАШІ ВИДАННЯ 

26 грудня 2016 р.

Нещодавно вийшов друком навчальний посібник для практичних занять „Вікова анатомія і фізіологія”.
Автор – кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри анатомії та фізіології  нашого Університету Любомир Степанович ВОВКАНИЧ.

Вовканич Л.

Вікова анатомія і фізіологія : навч. посіб. для практ. занять / Любомир Вовканич. – Львів : ЛДУФК, 2016. – 208 c.

ISBN 978-617-7336-05-0

Детальніше »

Анна і Марія Музичук гратимуть на жіночому Чемпіонаті світу-2017 в Тегерані

ШАХИ 

26 грудня 2016 р.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) оголосила імена 62 з 64 учасниць жіночого Чемпіонату світу з шахів, який пройде з 10 лютого по 5 березня 2017 року в Тегерані.

Україну в столиці Ірану представлятимуть п’ять шахісток: випускниці Львівського державного університету фізичної культури сестри Анна і Марія Музичук, ще одна вихованка львівської школи шахів Наталія Букса, а також одеситка Наталія Жукова та Інна Гапоненко з Херсону.

Детальніше »

Олександр Усик хоче провести об’єднавчий бій з росіянином Муратом Гассієв

БОКС  

26 грудня 2016 р.

Чемпіон світу з боксу за версією WBO у першій важкій вазі, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик із задоволенням провів би об’єднавчий бій з чемпіоном світу за версією IBF російським боксером Муратом Гассієвим.

Детальніше »

Гучна перемога Володимира Гози у Баку

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

23 грудня 2016 р.

У Баку проходить Всесвітній фінал престижного міжнародного клубу «ZIRVE», де встиг тріумфувати студент 3 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Володимир Гоза. За чемпіонство серед юніорів усіх вагових категорій велася запекла боротьба до останньої спроби. Нашому атлету у ривку підкорилася штанга вагою 172 кг, а в поштовху – 205 кг, що і забезпечило першу сходинку п’єдесталу пошани.

Детальніше »

Дев’ятеро студентів-спортсменів ЛДУФК готуються до зимової Універсіади

23 грудня 2016 р.

20 грудня відбувся виконком Спортивної студентської спілки України під головуванням Василя Кременя, у роботі якого брали участь ректори профільних вишів України. Мова йшла про підготовку до 28-ої Всесвітньої зимової Універсіади, яка відбудеться в Алмати (Республіка Казахстан) з 29 січня по 8 лютого 2017 року.

Детальніше »

У Києві – засідання Комісії НОК «Спорт та навколишнє середовище»

23 грудня 2016 р.

19 грудня в Національному університеті фізичної культури та спорту під головуванням Євгенія Імаса та за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана відбулося засідання Комісії НОК «Спорт та навколишнє середовище», у роботі якої взяв участь ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Євген Приступа.

Детальніше »

Перші комунальні кабінети фізичної реабілітації

21 грудня 2016 р.

У Львові вперше в Україні запрацювала мережа комунальних кабінетів фізичної реабілітації. Це продовження проекту, у межах якого минулого року було відкрите сучасне реабілітаційне відділення у лікарні швидкої медичної допомоги, в якому надають послуги пацієнтам після інсультів, нейрохірургічних захворювань та травм,, що супроводжуються втратою рухових функцій.

Детальніше »

Всеукраїнський турнір пам’яті Олексія Чернявого

СПОРТИВНА АКРОБАТИКА 

21 грудня 2016 р.

Справжнє свято акробатики відбулося на базі спортивного корпусу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. На відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого тренера України Олексія Чернявого до Львова цього річ з’їхалася рекордна кількість учасників – 345 акробатів, віком від п’яти років до студентів старших курсів ВНЗ,  63 тренери, судді НК та МК з ДЮСШ та спортивних клубів 18 міст України: Березівки,  Білгород–Дністровського, Борислава,  Вінниці, Доброслава, Дрогобича, Кам’янського, Києва, Кривого Рогу, Луцька, Миколаєва, Одеси, Охтирки, Покрова, Суми, Харкова, Черкас, Львова.

Детальніше »

Олександр Усик у США захистив титул чемпіона світу

БОКС 

19 грудня 2016 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олександр Усик захистив свій титул чемпіона світу в поєдинку з південноафриканцем Табісо Мчуну. Український чемпіон світу за версією WBO в першій важкій вазі Олександр Усик (11-0, 10 КО) нокаутував південноафриканця Табісо Мчуну (17-3, 11 КО) у дев’ятому раунді.

Детальніше »

Вшанували пам’ять Романа Мозоли

БАСКЕТБОЛ 

19 грудня 2016 р.

14 грудня у спорткомплексі «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вперше відбувся турнір з баскетболу пам’яті Романа Степановича Мозоли, у якому змагалися студенти 1-ого курсу факультету спорту та факультету фізичної реабілітації, у яких завершився загальний курс з баскетболу.

Детальніше »

У ЛДУФК відбувся семінар

16 грудня 2016 р.

За програмою Федерації баскетболу України у Львові провели черговий навчальний семінар. Зокрема, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського пройшли заняття для молодих суддів і тренерів.
Навчання проводилося з питань правил баскетболу та їх трактування у тих чи інших складних ситуаціях, відеоаналіз ігрових моментів, механіка суддівства для двох та трьох арбітрів на майданчику.

Детальніше »

Нагороди ЛДУФК – на сесії Олімпійської академії України

16 грудня 2016 р.

9 грудня 2016 р. відбулася звітно-виборна сесія Олімпійської академії України, у роботі якої брали участь керівники обласних відділень ОАУ та члени Академії. Прослухавши та обговоривши ґрунтовну звітну доповідь президента Марії Булатової, сесія постановила роботу ОАУ за 2013-2016 рр. визнати такою, що відповідає сучасним вимогам, а також відзначити ефективну роботу Дніпропетровського, Львівського, Харківського, Сумського, Чернівецького, Тернопільського, Запорізького, Херсонського обласних відділень ОАУ та їх керівників, – передає офіційний сайт Олімпійської академії України.

Детальніше »

Майбутнє студентського спорту

16 грудня 2016 р.

«Сучасні напрямки розвитку фізичної культури і спорту у вишах України» -  тема круглого столу, який зініціював і провів заступник Міністра освіти і науки України, керівник апарату Роман Греба. Учасники круглого столу в столичному Національному університеті фізичного виховання та спорту фахово обговорили найактуальніші питання щодо подальшого розвитку фізичного виховання і спортивно-масової роботи у вишах України, залучення до активного дозвілля студентської молоді, підготовки провідних освітянських спортсменів до міжнародних змагань (чемпіонати світу, Європи серед студентів, Всесвітні Універсіади, Олімпіади).

Детальніше »

Андріївські вечорниці

15 грудня 2016 р.

13 грудня 2016 року у нашому спортивному виші святкували вечорниці на Андрія. Дійство організував культурно-мистецький відділ і студентський профспілковий комітет. Отож, прихильники традицій завітали, щоб у жвавому танку покружляти, рум’яні пампушки й калиту смакувати.

Детальніше »

У львівському дербі баскетболістки ЛДУФК двічі обіграли «Політехніку»

БАСКЕТБОЛ 

14 грудня 2016 р.

Турнірна доля у п’ятому турі Чемпіонату України з баскетболу сезону-16/17 серед жіночих команд Вищої ліги звела в очному протистоянні два львівські клуби – «Політехніку» та «ЛДУФК-СКІФ-Спартак».  В обох поєдинках, що відбулися на паркеті спорткомплексу Національного університету «Львівська політехніка», перемогли представниці Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Олена Підгрушна – на подіумі, Віталій Кільчицький – четвертий

БІАТЛОН 

12 грудня 2016 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна у складі збірної України стала бронзовим призером етапу Кубка світу у словенській Пюклюці. Навіть без сестер Семеренко жіноча команда України (Ірина Варвинець, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина) склала гідну конкуренцію світовим лідерам й поступившись лише командам Німеччини та Франції, завоювала бронзові медалі.

Детальніше »

Засідання навчально-освітнього курсу «Сучасні аспекти нейрореабілітації»

9 грудня 2016 р.

8 грудня в нашому Університеті відбулося засідання навчально-освітнього курсу із міжнародною участю «Сучасні аспекти нейрореабілітації». Його співорганізаторами були Львівський обласний департамент охорони здоров’я МОЗ України, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського. Захід проведено за підтримки фармацевтичної компанії «Ділео-Фарма».

Детальніше »

Володимир Гоза – чемпіон Європи

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

9 грудня 2016 р.

Студент 3 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, лідер світового рейтингу юніорів вагової категорії 94 кг Володимир Гоза у складі збірної України став чемпіоном Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років у Ізраїлі.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак»: три матчі – три перемоги

ВОЛЕЙБОЛ 

9 грудня 2016 р.

У Кам’янець-Подільському відбулися матчі першого туру студентської Ліги України з волейболу серед жіночих команд групи «Б», де три перемоги у трьох матчах здобула команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського «ЛДУФК-СКІФ-Спартак».

Детальніше »

Медалі «колосівського» чемпіонату України

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

9 грудня 2016 р.

У Луцьку завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед представників ФСТ «Колос», де успішно виступили студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

 

Детальніше »

Студенти ЛДУФК доклалися до успіху збірної Львівщини

ПАУЕРЛІФТИНГ

8 грудня 2016 р.

З 1 по 4 грудня 2016 р. у Коломиї проходив Кубок України з пауерліфтингу серед  чоловіків і жінок, де команда Львівської області виборола перше загальнокомандне місце. До цього успіху доклали своїх зусиль й студенти Львівського державного університету фізичної культури – Андрій Манастирський (22 ФС) і Віталій Старов (22 ФС).

Детальніше »

Ксенія Пантелєєва та Анфіса Почкалова – кращі спортсменки Львівщини у листопаді

ФЕХТУВАННЯ 

7 грудня 2016 р.

Щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило відразу двох спортсменок найкращими на Львівщині за підсумками спортивного листопада 2016 року. Ними стали заслужені майстри спорту з фехтування на шпагах, студентка Львівського державного університету фізичної культури Ксенія Пантелєєва та випускниця ЛДУФК Анфіса Почкалова.

Детальніше »

Команда ЛДУФК чемпіони України з пауерліфтингу серед студентів

ПАУЕРЛІФТИНГ 

5 грудня 2016 р.

З 1 по 4 грудня 2016 р. у м. Коломия проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед студентів ВНЗ, де команда ЛДУФК була представлена вісьмома спортсменами. Найсильніші спортсмени України демонстрували свою майстерність впродовж 3 змагальних днів. В змаганнях взяло участь понад 130 спортсменів з 27 вищих навчальних закладів 19 областей України.

Детальніше »

Лауреат обласної премії талановитим молодим ученим і спеціалістам

5 грудня 2016 р.

За значні досягнення в галузі науки, які сприяють подальшому розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі, викладач кафедри гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук Горбачевський Тарас Станіславович став Лауреатом обласної премії талановитим молодим ученим і спеціалістам.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК захопили лідерство

ВОЛЕЙБОЛ  

5 грудня 2016 р.

У Рівному та Києві відбулися матчі першого туру студентської Ліги України, у якому усі матчі виграли дві команди – Львівського державного університету фізичної культури  та Чернігівського Національного педагогічного університету.

Детальніше »

«Золотий хет-трик» шпажистки Ксенії Пантелєєвої

ФЕХТУВАННЯ

2 грудня 2016 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Ксенія Пантелєєва третій рік поспіль перемагає на престижному Всеукраїнському  турнір з фехтування на шпагах пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Авербаха, який проходить у Харкові.

 

Детальніше »

Третє місце Андрія Зубка

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА 

2 грудня 2016 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Зубко (31 ФС) виборов третє місце на міжнародному турнірі з боротьби греко-римської серед молоді «Спорт без кордонів», який 26-27 листопада проходив у закарпатському місті Берегово.

Детальніше »

Працівники нашого Університету взяли участь у заходах МОК

30 листопада 2016 р.

24 - 27 листопада 2016 року у м. Лозанна (Швейцарія) відбувся захід Міжнародного олімпійського комітету «Саміт Молодих послів +». В нарадах за участі президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха обговорювалися проблеми розширення прав і можливостей молоді.

Детальніше »

Студент ЛДУФК Олег Сенченко переміг у Стрию

РУКОПАШ ГОПАК 

29 листопада 2016 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Олег Сенченко став переможцем відкритого обласного турніру з українського рукопашу гопак у Стрию, де змагалися близько ста учасників з п’яти областей Західної України. Відтак, Стрий поповнив список міст, у яких Всеукраїнська федерація рукопашу гопак проводила аналогічні турніри.

Детальніше »

Анна Музичук виборола «бронзу» на турнірі з швидких шахів у Мюнхені

ШАХИ 

29 листопада 2016 р.

У Мюнхені закінчився представницький турнір зі швидких шахів «Beautiful Minds – Krulich Cup 2016», у якому брали участь сестри з України, випускниці Львівського державного університету фізичної культури Анна та Марія Музичук.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК взяли участь в чемпіонаті України з дзюдо

ДЗЮДО  

29 листопада 2016 р.

З 18 по 20 листопада в м. Києві відбувся чемпіонат України з дзюдо серед дорослих. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з двадцяти одного регіону України.  У перші два дні визначали переможців особистих змагань, а в третій – у командній першості «стінка на стінку».

Детальніше »

Павло Білас здобув звання «Майстер спорту України»

БОРОТЬБА  

28 листопада 2016 р.

У Броварах завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків, який зібрав понад 200 найсильніших борців зі всієї України. У ваговій категорії 97 кг студент Львівського державного університету фізичної культури Білас Павло (21 ФС) потрапив до п’ятірки кращих напівважковаговиків країни, що дало йому змогу здобути високе звання «Майстер спорту України».

Детальніше »

Юлія Ткач і Оксана Гергель виграли фінальний турнір Гран-Прі

БОРОТЬБА 

28 листопада 2016 р.

 

В столиці Азербайджану Баку завершилися змагання фіналу Golden Grand Prix 2016 року з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, в яких беруть участь найсильніші атлети світу за підсумками спортивного сезону.

На одному з найпрестижніших турнірів у календарі об’єднаного світу боротьби українці поповнили скарбничку збірної п’ятьма медалями.

Детальніше »

Студенти-реабілітологи позмагалися у «пінг-понг»

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ  

28 листопада 2016 р.

У спортзалі гуртожитку Львівського державного університету фізичної культури, що на Пасічній, завершився турнір з тенісу настільного, у якому брали участь 20 студентів (13 хлопців і 7 дівчат) другого курсу факультету фізичної реабілітації ЛДУФК, у яких завершився загальний курс зі спортивних ігор (теніс настільний, теніс, бадмінтон).

Детальніше »

Юрій Надольний – призер чемпіонату України

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ 

25 листопада 2016 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури, вихованець СДЮШОР «Прудкий м’яч» Юрій Надольний (41 гр. ФС) у парі з Юлією Сініціною з Херсону виборов бронзову медаль чемпіонату України серед молоді (до 21 років) у турнірі змішаних пар, який нещодавно завершився у Києві.

Детальніше »

Ксенія Пантелєєва – найкраща спортсменка Львівщини

25 листопада 2016 р.

24 листопада Національний олімпійський комітет у Львівській області нагородив фехтувальницю на шпагах, студентку п’ятого курсу Львівського державного університету фізичної культури Ксенію Пантелєєву – найкращу спортсменку Львівщини у жовтні.

Детальніше »

Відкритий чемпіонат міста Львова з важкої атлетики пам'яті видатних тренерів та важкоатлетів Львівщини

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

24 листопада 2016 р.

У Львові на базі ДЮСШ «ЕНЕРГІЯ» з 18 по 20.11.2016 року відбувся вже традиційний «ХІІІ Відкритий чемпіонат міста Львова пам'яті видатних тренерів та важкоатлетів Львівщини». Цьогоріч турнір зібрав близько 100 важкоатлетів з різних регіонів України. Серед гостей були представники Волині, Рівненщини, Дніпропетровщини та Закарпаття.

Детальніше »

У ЛДУФК відбулася лекція в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

22 листопада 2016 р.

Сьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася лекція в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Завдяки благодійному фонду «Аванте» усі охочі мали змогу послухати лекцію на тему «ВІЛ та СНІД».

Детальніше »

Львівські каратисти домінують на українській арені

КАРАТЕ 

22 листопада 2016 р.

19-20 листопада у Києві пройшов черговий Чемпіонат України з карате. Вперше ці змагання проводились у статусі карате як олімпійського виду спорту, що звичайно позитивно вплинуло на представництво та кількість спортсменів на київському татамі. Команда Львівської області була представлена 38 спортсменами серед яких було 7 студентів спеціалізації карате ЛДУФК.

Детальніше »

Назар Куротчин – дворазовий чемпіон України

БОКС 

22 листопада 2016 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Назар Куротчин у Харкові виграв чемпіонат України з боксу у ваговій категорії до 49 кг. Це його друга поспіль перемога на чемпіонаті України. Окрім того, він перемагав на Кубку України-2015.

Детальніше »

У ЛДУФК відбулося відкриття "Стіни пам’яті"

21 листопада 2016 р.

Сьогодні в День Гідності та Свободи, в головному корпусі нашого університету відбулося відкриття "Стіни пам’яті" на честь Героя Небесної Сотні, Героя України, випускника Львівського державного університету фізичної культури Анатолія Жаловаги.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» йде третім

ВОЛЕЙБОЛ 

21 листопада 2016 р.

Дебютант вищої ліги чемпіонату України команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (тренер – Василь Ковцун) після двох перемог у стартовому турі зазнала першої поразки у Полтаві, гостинно поступившись господаркам туру «Полтавчанці» – 1:3.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК виступили на Чемпіонаті світу серед молоді з бадмінтону

БАДМІНТОН 

21 листопада 2016 р.

З 7 по 14 листопада 2016 року в Іспанії, в Більбао проходив Чемпіонат світу серед молоді з бадмінтону – BWF World Junior Championships Eye-Level Cups 2016. В складі збірної команди України виступали двоє представників ЛОО ФСТ „Спартак” ДЮСШ „Верховини”, студенти Львівського державного університету фізичної культури Роман Алтунян (3 група ФС) та Олександр Чакалов (2 група ФФВ), а також тренер-представник докторант ЛДУФК Оксана Гречанюк.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» взяв свої очки

БАСКЕТБОЛ 

21 листопада 2016 р.

Баскетболістки Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна, тренер – Ігор Романчук) упродовж п’яти днів у залі ОДЮСШ зіграли чотири матчі вищої ліги чемпіонату України: впевнено перемогли харківський «Інваспорт» (57:39, 71:50) та програли лідеру турніру – бердянській «Чайці» (53:91, 50:66).

Детальніше »

Премії з філософії 2016 року

18 листопада 2016 р.

17 листопада 2016 року з нагоди Міжнародного дня філософії в Інституті філософії імені Г. С. Сковороди Національної академії наук України, що знаходиться в м. Києві, відбулося вручення премій з філософії. В номінації «Премія ім. Віталія Табачковського за кращу друковану роботу молодого дослідника (до 35 років) у галузі філософії» диплом лауреата отримав доцент кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури Андрій Степанович Синиця за працю «Аналітична філософія».

Детальніше »

У ЛДУФК святкували Міжнародний день студента

18 листопада 2016 р.

17 листопада 2016 року наш університет разом з усією світовою спільнотою святкував День студента. Дійство підготували студентський профспілковий комітет та культурно-мистецький відділ. Концертну програму натхненно супроводжували ведучі – Вікторія Стадницька і Вікторія Василик.

Детальніше »

Відбувся черговий Теоретичний семінар для вчителів фізичної культури

18 листопада 2016 р.

В середу 16 листопада 2016 р. в рамках співпраці кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури та Львівського обласного будинку учителя (ЛОБУ) відбувся черговий Теоретичний семінар для вчителів фізичної культури.

Детальніше »

Команда ЛДУФК посіла 2 місце

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

18 листопада 2016 р.

15-16 листопада вібдбувалась фінальна стадія Кубку Львівщини з вільної боротьби серед студентських команд вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. За підсумками 3-х турів командних змагань, які проходили протягом жовтня, команда ЛДУФК потрапила до фіналу разом з командою ЛНУВМ та БТ ім. С. З. Гжицького.

Детальніше »

На засіданні вченої ради вручали нагрудний знак та посвідчення до почесного звання

17 листопада 2016 р.

Cьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури відбулося засідання вченої ради під час якого було вручено нагрудний знак та посвідчення до почесного звання.

 

Детальніше »

Семінар для тренерів з легкої атлетики в м. Баку

17 листопада 2016 р.

На запрошення Федерації легкої атлетики Азербайджану (головний тренер і менеджер збірної команди Магеррам Султанзаде) та за згодою Федерації легкої атлетики України кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри легкої атлетики нашого Університету Володимир Конестяпін як лектор ІААФ проводив семінар у м. Баку для азербайджанських тренерів з легкої атлетики, котрі спеціалізуються в стрибках.

Детальніше »

Друга перемога команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак»

БАСКЕТБОЛ 

17 листопада 2016 р.

Баскетболістки Львівського державного університету фізичної культури (головний тренер – Ірина Кленіна, тренер – Ігор Романчук) здобули другу перемогу у вищій лізі чемпіонату України. На майданчику львівської ОДЮСШ команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» здобула переконливу перемогу над харківським «Інваспортом» – 57:39. Сьогодні, 17 листопада, о 16-й годині – повторна гра.

Детальніше »

У ЛДУФК презентували виставу «TABULA RASA?!»

16 листопада 2016 р.

Вчора у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася вистава «TABULA RASA?!» у виконанні акторів театру «Мета». Театральна постановка здійснена за текстом легендарного Івана Миколайчука і присвячена 75-річниці від дня народження цього видатного актора, режисера та сценариста.

Детальніше »

Вітаємо

доцента кафедри атлетичних видів спорту, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, майстра спорту з важкої атлетики РОЗТОРГУЙ Марію Сергіївну з присудженням премії Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради для талановитих молодих учених і спеціалістів

На вихідних відбудеться Відкритий Кубок Львова з фехтування «Галицький лицар – 2016»

ФЕХТУВАННЯ 

16 листопада 2016 р.

Найближчими вихідними, 19 і 20 листопада, у Львові відбудеться прем’єрний міжнародний турнір «Галицький лицар – 2016» з фехтування на рапірах, який пройде у рамках серії змагань «Відкриті Кубки Львова».

 

Детальніше »

Баскетболістки ЛДУФК на цьому тижні зіграють чотири домашні матчі Чемпіонату України

БАСКЕТБОЛ 

16 листопада 2016 р.

У найближчі п’ять днів львівська жіноча баскетбольна команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» зіграє чотири матчі в рамках другого і третього спарених турів Чемпіонату України сезону-16/17 серед команд Вищої ліги.

Детальніше »

Книги видавництва нашого університету внесено до електронного каталогу бібліотеки Конгресу США

НАШІ ВИДАННЯ  

16 листопада 2016 р.

До електронного каталогу бібліотеки Конгресу США внесено ще дві книги  видавництва нашого університету: монографію „Оцінювання психофізіологічних станів у спорті” та навчальний посібник „Фізична рекреація”.

Детальніше »

Співпраця з центром VOTUM

15 листопада 2016 р.

Наприкінці минулого тижня відбулася зустріч студентів спеціальності «Фізична реабілітація» (освітньо-кваліфікаційних рівнів «магістр», «спеціаліст») з представниками Польського центру функціональної реабілітації VOTUM (Краків).

Детальніше »

Львівський гросмейстер Мартин Кравців виграв шаховий турнір у Франції

ШАХИ  

15 листопада 2016 р.

У Франції завершилися два представницькі міжнародні турніри з шахів, у яких успішно виступили провідні українські гросмейстери. В обох вони зайняли перші два місця.

Як інформує офіційний сайт Федерації шахів України, у Кап-д’Агд 7 набраних очок у 9-ти турах дозволили випускнику Львівського державного університету фізичної культури Мартину Кравціву (кафедра стрільби та технічних видів спорту) та Сергію Федорчуку з Вінниці при розподілі 1–6 місць завершити змагання переможцем (за додатковими показниками) та другим призером відповідно.

Детальніше »

Українки виграла етап у Китаї

ФЕХТУВАННЯ 

15 листопада 2016 р.

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах у складі Фейби Бежури, Анфіси Почкалової (випускниця ЛДУФК), Ксенії Пантелеєвої (студентка ЛДУФК, 51 гр. ФС) та Олени Кривицької перемогли на етапі Кубку світу в китайському Сучжоу.

 

Детальніше »

Олександрові Усику знайшли суперника

БОКС 

11 листопада 2016 р.

Чемпіон світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) у ваговій категорії до 90,71 кг, аспірант Львівського державного університету ім. Івана Боберського Олександр Усик 17 грудня в США проведе перший захист титулу у поєдинку з південноафриканським боксером Табісо Мчуну, у активі якого 17 перемог і дві поразки. Зазначимо, що від бою з Усиком в останній момент відмовився боснієць Дамір Бельйо.

Детальніше »

Баскетболістки ЛДУФК стартували у Вищій лізі Чемпіонату України-16/17

БАСКЕТБОЛ  

11 листопада 2016 р.

Львівський жіночий баскетбольний клуб «ЛДУФК-Скіф-Спартак» розпочав свої виступи у Вищій лізі Чемпіонату України сезону-16/17 двома гостьовими поєдинками у Тернополі проти місцевої команди «Універ».

Детальніше »

Пауерліфтинг на Універсіаді Львівщини

ПАУЕРЛІФТИНГ 

9 листопада 2016 р.

З 1 по 4 листопада 2016 р. на базі Національного університету «Львівська політехніка» проходили змагання серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. «Універсіада Львівщини-2016» p. з пауерліфтингу, в якому взяли участь 10 команд ВНЗ Львова та 147 спортсменів. У напруженій боротьбі 15 студентів ЛДУФК виборювали нагороди.

Детальніше »

«Галичанка» зміцнила лідерство

ГАНДБОЛ  

8 листопада 2016 р.

Чемпіон України останніх двох сезонів львівська «Галичанка», кольори якої здебільшого захищають випускники та студентки Львівського державного університету фізичної культури, не має собі рівних і в цьогорічному чемпіонаті. Після перемог над «Карпатами» і «Дніпрянкою» «Галичанка» у Тернополі обіграла «Економ-Університет» – 33:20 і 32:11.

Детальніше »

Спортивна скарбничка ЛДУФК поповнилась ще одним призовим місцем

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС 

4 листопада 2016 р.

Нещодавно завершилася Універсіада Львівщини- 2016 з настільного тенісу.  І спортивна скарбничка нашого вузу поповнилась ще одним призовим місцем. Команда нашого Університету посіла 2 загальнокомандне місце.  У складі команди було 8 спортсменів.

Детальніше »

Подвійне срібло львівських бадмінтоністів на Всеукраїнському турнірі

БАДМІНТОН  

4 листопада 2016 р.

У м. Дніпро завершився традиційний Всеукраїнський турнір пам’яті О.М. Макарова, в якому прийняли участь понад 130 учасників з 9 міст України та команда Азербайджану. Тут у старшій віковій групі серед юнаків 1998-2000 р.н. успішно виступили й львівські бадмінтоністи, студенти І курсу Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського, вихованці ДЮСШ «Верховина» Роман Алтунян і Олександр Чакалов (тренери Оксана Гречанюк, Іван Каратник).

Детальніше »

Українські народні ігри

НАШІ ВИДАННЯ 

3 листопада 2016 р.

Нещодавно стало відомо, що монографія „Українські народні ігри” ввійшла до електронного каталогу Бібліотеки Конгресу США (Library of Congress, LOC).

Автори – доктор педагогічних наук, професор, ректор нашого Університету Євген Никодимович ПРИСТУПА, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, відповідальний за спортивну роботу Володимир Іванович ЛЕВКІВ і кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Олег Васильович Слімаковський.

Детальніше »

У новому рейтингу кращих шахісток світу Анна Музичук утримує третю позицію

ШАХИ  

2 листопада 2016 р.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) оприлюднила оновлений рейтинг найкращих гросмейстерів планети. Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук зберегла за собою третю сходинку. Попри те, що у жовтні лідер національної збірної України не зіграла жодної партії, наздогнати її не зумів ніхто.

 

Детальніше »

Ксенія Пантелєєва – найкраща спортсменка Львівщини у жовтні

2 листопада 2016 р.

Щомісячне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації визначило найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками жовтня 2016 року заслуженого майстра спорту з фехтування на шпагах, студентку Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ксенію Пантелєєву (тренери – заслужені тренери України Андрій Орліковський та Зоряна Семеряк).

Детальніше »

Лідія Тимошенко за 2 дні змагань виборола 6 нагород

1 листопада 2016 р.

Відкритий Чемпіонат м. Києва та Київської області з плавання в категорії «Мастерс» на призи клубу «Гаврилич Мастерс» відбувся 22-23 жовтня в 50-ти метровому сучасному басейні «Купава» з електронним визначенням часу австрійсько-швейцарською найсучаснішою системою реєстрації часу учасників змагань.

Вітаємо викладача кафедри спортивного туризму Лідію Тимошенко, яка виборола за 2 дні змагань 6 нагород – ставши знову мультимедалісткою з оновленим рекордом на 200 м. брасом.

Детальніше »

Переможний дебют «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» у вищій лізі України

ВОЛЕЙБОЛ 

31 жовтня 2016 р.

Після кількох успішних сезонів у студентській вищій лізі львівська волейбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» цьогоріч заявилася у вищу лігу дорослого вітчизняного волейболу. Дебют підопічних Василя Ковцуна вийшов переможним – львівські студентки виграли два матчі домашнього туру.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК продемонстрували технічну та безкомпромісну боротьбу

ДЗЮДО  

31 жовтня 2016 р.

Після виснажливої боротьби у Харкові і доби проїзду в поїзді наші студенти змінили борцівські курточки на кімоно та килим на татамі і взяли участь у 21 Міжнародному турнірі з дзюдо (Lviv judo open 2016), який зібрав близько 700 учасників з 18 областей України та гостей з Польщі, Білорусії та Молдови. Надзвичайно технічну, яскраву й видовишну та безкомпромісну боротьбу продемонстрували студенти другого курсу факультету спорту.

Детальніше »

Команда ЛДУФК завоювала срібло

БОРОТЬБА САМБО 

31 жовтня 2016 р.

З 26 по 29 жовтня у м. Харків в спортивному комплексі юридичного університету ім. Ярослава Мудрого відбувся Чемпіонат України з боротьби самбо серед  студентів. У змаганнях взяли участь 178 спортсменів з 44 вищих навчальних закладів України, серед яких і студенти нашого зоряного університету.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК відвідали музей вишитих ікон о. Дмитра Блажейовського

31 жовтня 2016 р.

26 жовтня 2016 року студенти 1 групи факультету туризму нашого університету відвідали музей вишитих ікон о. Дмитра Блажейовського. Організувала творчо-пізнавальну мандрівку Олена Падовська, кандидат наук з мистецтвознавства, доцент кафедри олімпійської освіти.

Детальніше »

Випускник ЛДУФК Віктор Дідух – серед кращих у вересні

28 жовтня 2016 р.

26 жовтня у конференц-залі Львівської облдержадміністрації нагородили найкращих спортсменів Львівщини за підсумками спортивного вересня, якими стали чемпіони XV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро – представники фехтування на візках Антон Дацко (Буський район) і Андрій Демчук (Львів) та представник тенісу настільного, випускник Львівського державного університету фізичної культури Віктор Дідух (Буський район). Вшанували й тренерів лауреатів – Світлану Колеснікову, Віктора Нікуліна та Олександра Дідуха.

Детальніше »

Команда ЛДУФК посіла перше місце

25 жовтня 2016 р.

11-12 жовтня 2016 року на стадіоні «Динамо» відбулись змагання за програмою «Універсіада Львівщини-2016» з легкої атлетики. У змаганнях брали участь 10 команд з ВНЗ м. Львова та Львівської області. Команда Львівського державного університету фізичної культури, яка налічувала 25 учасників, посіла І місце, набравши 777 очок.

Детальніше »

Забуті імена ХХ століття

25 жовтня 2016 р.

20–21 жовтня у Вінницькому державному педагогічному університеті працювала V Всеукраїнська наукова конференція із серії «Літературні контексти ХХ століття» на тему: «Творчість Павла Богацького в контексті української літератури ХХ століття». На пленарному засіданні зі своєю доповіддю виступила керівник редакційно-видавничого відділу нашого Університету Оксана Борис.

Детальніше »

Фінальна перемога Дмитра Грималюка

МОТОСПОРТ 

25 жовтня 2016 р.

Студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грималюк (32 група ФС) провів блискучий сезон у мотоспорті. Фінальною крапкою стала його перемога на заключному етапі з кантрі-кросу у Києві, де він лідирував у загальному заліку й був головним фаворитом гонки у своєму класі.

Детальніше »

Борчині ЛДУФК – неперевершені на Львівщині

БОРОТЬБА ВІЛЬНА 

25 жовтня 2016 р.

20-21 жовтня завершився заключний етап Універсіади Львівщини 2016 року з вільної боротьби серед жінок. У командних змаганнях серед жінок збірна команда Львівського державного університету фізичної культури, здолавши у фіналі команду з ЛНУВМ (6:2), вкотре довела своє беззаперечне лідерство у нашій області.

Детальніше »

Українська «бронза» без Яни Шемякіної

ФЕХТУВАННЯ  

24 жовтня 2016 р.

Українська жіноча збірна з фехтування на шпагах на першому етапі Кубка світу без олімпійської чемпіонки, аспірантки Львівського державного університету фізичної культури Яни Шемякіної, котра наразі відпочиває, виборола «бронзу». До цього успіху безпосередньо долучилися й учасниці Олімпіади-2016 – випускниця ЛДУФК Анфіса Почкалова та студентка ЛДУФК Ксенія Пантелєєва (51 гр., ФС), котрі змагалися в одній команді з Оленою Кривицькою та Фейбі Бежурою.

Детальніше »

Олександр Усик – боксер року за версією WBO

БОКС  

24 жовтня 2016 р.

Чемпіон світу з боксу, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик визнаний боксером 2016 року за версією WBO Intercontinental.
Про це сам Олександр Усик повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Детальніше »

Міжкафедральний семінар «Психологічний супровід фахівців екстремальних видів діяльності»

21 жовтня 2016 р.

7 жовтня кафедра педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури провела міжкафедральний семінар «Психологічний супровід фахівців екстремальних видів діяльності» за участі кафедри практичної психології та педагогіки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Семінар відбувся в головному корпусі ЛДУФК; в роботі взяли участь 12 науково-педагогічних працівників.

Детальніше »

Дебют Усика у США відкладається

БОКС  

21 жовтня 2016 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури, чемпіон світу за версією WBO кримчанин Олександр Усик (10-0, 9 КО) не вийде в ринг 10 грудня у США, як планувалося раніше. Сталося це через те, що чемпіон світу за версіями WBC, WBA, IBF і IBO казах Геннадій Головкін не вийде у ринг 10 грудня у Нью-Йорку, бо не вдалося досягти домовленості з командою американця Деніела Джейкобса, який є "регулярним" чемпіоном WBA і, відповідно, обов’язковим претендентом на титул Головкіна за цією версією.

Детальніше »

Анатолій Магльований - Doctor Honoris Causa

20 жовтня 2016 р.

18 жовтня на засіданні вченої ради Львівського державного університету фізичної культури, за поданням кафедри фізичної реабілітації, відбулася інаугурація на звання Doctor Honoris Causa доктора біологічних наук, професора, проректора з науково-педагогічної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Анатолія Васильовича Магльованого.

Детальніше »

Нікіта Максимов виборов звання «Майстер спорту України»

ДЗЮДО

18 жовтня 2016 р.

Минулими вихідними (14-16 жовтня) у Києві відбувся Всеукраїнський турнір Кубок федерації дзюдо, де змагалися близько 200 спортсменів із 17 областей України. Надзвичайно яскраву, технічну і наполегливу боротьбу продемонстрував студент 32 групи факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Нікіта Максимов, котрий виграв усі п’ять сутичок, виборов перше місце і спортивне звання «Майстер спорту України».

Детальніше »

Студенти ЛДУФК – переможці міжнародного турніру

КАРАТЕ  

18 жовтня 2016 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури Богдана Глоговська (31 гр., ФС) та Арсен Тарнавський (1 гр., ФС) здобули перемогли на київському традиційному міжнародному турнірі з карате «Sen-Bin Cup», участь у якому взяли понад 600 спортсменів із 30 клубів України, Грузії, Естонії та інших країн.

Детальніше »

Грамоти та подяки колективу університету

Привітання з нагоди 70-річчя ЛДУФК

Вітаємо
з присвоєнням почесних звань

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”
ВОВКАНИЧА Андрія Степановича - проректора з науки та зовнішніх зв'язків, кандидата біологічних наук, професора.

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
СТЕФАНИШИНА Василя Мар’яновича - начальника навчального відділу.

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ЛЕВКІВА Володимира Івановича - доцента кафедри спортивних та рекреаційних ігор, відповідального за спортивну роботу.

(Указ Президента України № 427 від 1 жовтня 2016 р. Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти)

Нагороди працівників з нагоди 70-річчя ЛДУФК

Кубковий тріумф шпажисток у столиці Слобожанщини

ФЕХТУВАННЯ 

11 жовтня 2016 р.

У Харкові та Львові завершився перший Всеукраїнський турнір з фехтування нового сезону – розіграш Кубка України. В столиці Слобожанщини змагалися шпажисти, а в місті Лева – рапіристи. Своє вагоме слово в боротьбі за почесні нагороди традиційно сказала й команда львівських мушкетерів, кістяк якої складають представники Львівського державного університету фізичної культури. В медальній скарбничці львів’ян три «золота», два «срібла» та дві «бронзи».

Детальніше »

Команда ЛДУФК успішно виступила на «Універсіаді Львівщини - 2016»

11 жовтня 2016 р.

8 – 9 жовтня у м. Сколе відбулася «Універсіада Львівщини - 2016». Загалом у змаганнях брали участь п’ять команд серед яких була й команда Львівського державного університету фізичної культури. Команда нашого вишу успішно виступила на змаганнях та неодноразово посіла перші місця.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК продемонстрували достойну боротьбу

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

10 жовтня 2016 р.

8-9 жовтня завершився відкритий кубок Львова з вільної боротьби серед юніорів та юніорок. У змаганнях прийняли участь спортсмени з 8 областей України, а також зарубіжні гості зі Словаччини. Серед учасників були також студенти Львівського державного університету фізичної культури, які продемонстрували достойну боротьбу.

Детальніше »

Студентки достойно представили ЛДУФК на міжнародному турнірі з вільної боротьби

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

10 жовтня 2016 р.

7 - 8 жовтня 2016 р. у м. Гродно (Білорусія) відбувся традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, у якому взяли участь п’ять країн учасниць ( Білорусія, Литва, Росія, Словаччина, Україна).

Продемонструвавши високий клас боротьби та здобувши 2 золоті та одну срібну нагороду студентки достойно представили ЛДУФК.

Детальніше »

НОК України презентує у Львові новий проект #OlympicLab

7 жовтня 2016 р.

Національний олімпійський комітет України за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету презентує новий проект Молодого посла України на ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх 2016 року в Ліллехаммері, аспірантки ЛДУФК, Віри Передерій – #OlympicLab. Четвертий етап цього проекту – «Історія олімпійського руху»–відбувся 6 жовтня 2016 року у ЗСШ І-ІІІ ступенів № 91 м. Львова.

#OlympicLab – це проект, який дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри.

Детальніше »

Лідія Тимошенко зайняла перші місця на міжнародному турнірі з плавання

7 жовтня 2016 р.

24 - 25 вересня у львівському аквапарку «Пляж» відбувся перший міжнародний турнір з плавання в категорії Мастерс «КУБОК ЛЕВА». У змаганнях взяла участь Лідія Тимошенко - викладач ЛДУФК факультету туризму. У своїй віковій категорії неодноразово зайняла перші місця на цих змаганнях.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК взяли участь у семінарі з адаптивного спорту

7 жовтня 2016 р.

Студенти 54 групи факультету спорту взяли участь у семінарі з адаптивного спорту, що проводився на базі спортивного комплексу СКА (вул. Ген. Грекова, 1).

Семінар був проведений у межах міжнародної співпраці Університету Вольцбург (Німеччина), Національного університету «Львівська Політехніка» та львівського регіонального відділення «Інваспорт».

Детальніше »

ЛДУФК брав активну участь в організації конвенції Lviv Fitness Weekend

6 жовтня 2016 р.

З 30 вересня по 2 жовтня вдруге у Львові відбулася фітнес-конвенція Lviv Fitness Weekend - 2016. Конвенція проводилася на площах виставкового центру «Південний-ЕХРО». Львівський державний університет фізичної культури брав активну участь в організації конвенції. Більше 50 студентів різних факультетів працювали волонтерами, забезпечуючи високий рівень проведення заходу на різних його ділянках.

Детальніше »

Бібліотеки – скарбниці всіх багатств людського духу

6 жовтня 2016 р.

У Всеукраїнський день бібліотек в знак подяки за багаторічну співпрацю між редакційно-видавничим відділом нашого Університету і Науковою бібліотекою Львівського національного університету імені Івана Франка, найдавнішій книгозбірні України було урочисто передано примірник популярної енциклопедії «Львівський державний університет фізичної культури (1946–2016)».

Детальніше »

Оздоровчо-рекреаційні технології та якість життя людини

НАШІ ВИДАННЯ 

5 жовтня 2016 р.

Пропонуємо ознайомитися з монографією „Оздоровчо-рекреаційні технології та якість життя людини” кандидата біологічних наук, старшого наукового співробітника, докторанта кафедри теорії і методики фізичного виховання нашого Університету Юлії Олександрівни ПАВЛОВОЇ.

Павлова Ю.

Оздоровчо-рекреаційні технології та якість життя людини : монографія / Юлія Павлова. – Львів : ЛДУФК, 2016. – 356 с.

ISBN 978-617-7336-04-3

Детальніше »

Дмитро Грималюк – чемпіон України з флет-треку і ендуро

МОТОСПОРТ 

5 жовтня 2016 р.

Студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грималюк (32 група ФС) на гаревій доріжці львівського стадіону СКА виграв третій, заключний, етап з флет-треку і став чемпіоном України у цьому різновиді мотоспорту.

Детальніше »

У ЛДУФК відбувся семінар на тему «Сучасні тенденції у практиці і освіті з фізичної терапії»

5 жовтня 2016 р.

29 вересня – 1 жовтня в Львівському державному університеті фізичної культури відбувся міжнародний семінар з фізичної реабілітації на тему «Сучасні тенденції у практиці і освіті з фізичної терапії». Участь у ньому взяло загалом понад 50 осіб.

Детальніше »

Катерина Крива володарка титулу «Grandwinner» «Прем’єр Ліги. Карате1» 2016 року

КАРАТЕ 

4 жовтня 2016 р.

1-2 жовтня на Окінаві (Японія) проходив фінальний етап елітної серії змагань з карате «PremierLeague.Karate1», який дозволив визначити за загальним підсумком володарів титулу «Grandwinner» у кожній чоловічій та жіночій ваговій категорії. Переможець визначався за загальною сумою набраних на турнірах PL.K1 балів, що присуджувались за певною системою яка враховувала зайняте спортсменом місце та кількість виграних поєдинків на змаганнях. Випускниця спеціалізації карате ЛДУФК, член національної збірної команди України Катерина Крива (тренер Богдан І.О.) виступаючи у ваговій категорії - 50 кг. прийняла участь у 7 етапах серії PL.K1.

Детальніше »

Вітаємо
з присвоєнням почесних звань

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”
ВОВКАНИЧА Андрія Степановича - проректора з науки та зовнішніх зв'язків, кандидата біологічних наук, професора.

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
СТЕФАНИШИНА Василя Мар’яновича - начальника навчального відділу.

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ЛЕВКІВА Володимира Івановича - доцента кафедри спортивних та рекреаційних ігор, відповідального за спортивну роботу.

(Указ Президента України № 427 від 1 жовтня 2016 р. Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти)

Анна Музичук уже третя у світовому рейтингу

ШАХИ 

3 жовтня 2016 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук піднялася на третє місце світового рейтингу. Її молодша сестра, чемпіонка світу 2015 року Марія Музичук, котра вищу освіту здобула також у ЛДУФК, посідає восьме місце у жовтневому рейтингу.

Детальніше »

Відбулася урочиста Академія з нагоди 70-тої річниці Львівського державного університету фізичної культури

28 вересня 2016 р.

Вчора у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулись урочистості з нагоди 70-тої річниці з дня заснування Львівського державного університету фізичної культури.

Багато гостей завітало на урочистості у цей святковий день. Ведучі свята ознайомили присутніх з історією ЛДУФК, а також розповіли про сьогодення вишу: його здобутки та досягнення, якими він славиться. Адже не одне покоління писало сторінки славного університету.

Детальніше »

Нашому університету присвоєно ім’я Івана Боберського

26 вересня 2016 р.

З нагоди відзначення 70-річчя з часу заснування Львівського державного університету фізичної культури рішенням Міністерства освіти і науки України вишу було надане почесне ім’я видатного діяча українського гімнастичного і спортивного руху, «Батька українського тіловиховання», професора Івана Боберського.

Детальніше »

До 160-річчя від дня народження Івана Франка

26 вересня 2016 р.

22–24 вересня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка Міжнародний науковий конгрес «Іван Франко: Я єсть пролог…» (до 160-річчя від дня народження) під гаслом «Вірю в силу духа…» зібрав близько чотирьох сотень учених з різних наукових центрів України – Бердичева, Бердянська, Боярки, Дніпра, Дрогобича, Житомира, Івано-Франківська, Києва, Коломиї, Кривого Рога, Криворівні, Кропивницького, Луцька, Львова, Миколаєва, Одеси, Острога, Полтави, Рівного, Сум, Тернополя, Ужгорода, Умані, Харкова, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернівців, Чернігова, а також науковців із Польщі, Угорщини, Сербії, Німеччини, США, Китаю та Кореї.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК зустрілися з цьогорічними учасниками Олімпіади

23 вересня 2016 р.

Вчора у актовому залі Львівського державного університету фізичної культури відбулася зустріч з студентами вишу, які цьогоріч були учасниками Олімпійських ігор у Ріо. Олімпійці вирішили розповісти теперішнім студентам ЛДУФК про свої враження від Олімпіади. На зустріч завітали Тарас Міщук - бронзовий призер XXXI Олімпійських ігор у Ріо-де-Женейро, Ксенія Пантелєєва, Вероніка Марченко та Володимир Гоза.

Детальніше »

"Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКу!"

22 вересня 2016 р.

Вчора у м. Львові відбувся ХХІV традиційний легкоатлетичний пробіг-естафета під гаслом «Від Сокільства – до Стрілецтва! Від УСА – до НОКу». Урочисте відкриття заходу відбулося біля пам’ятника Іванові Франкові. Легкоатлетичний пробіг, забіги та естафети проводилися алеями парку, а стартували та фінішували учасники перед пам’ятником І. Франкові. Серед учасників, які брали участь у пробігу були наші студенти, викладачі, ветерани львівського спорту, а також представники спортивних товариств

Детальніше »

Олександр Гангур – бронзовий призер чемпіонату України з пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ 

20 вересня 2016 р.

З 18 по 24 вересня 2016 р. у м. Полтава проходить чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед  юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок. В результаті змагальної боротьби 19 вересня 2016 р. у ваговій категорії до 83 кг студент першого курсу Олександр Гангур виборов бронзову нагороду з сумою триборства 547,5 кг.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК успішно виступили на Чемпіонаті України

19 вересня 2016 р.

15–19 вересня на велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у місті Львові відбувся Чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) з неолімпійських видів програми та гіту (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, молодші юнаки, молодші дівчата). На Чемпіонаті України успішно виступили й студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Олександр Усик – чемпіон світу

БОКС 

19 вересня 2016 р.

Український боксер-професіонал, уродженець Криму Олександр Усик (10-0, 9 КО), котрий навчається в аспірантурі Львівського державного університету фізичної культури, у польському Гданську переміг Кшиштофа Гловацьки (26-1, 16 КО) у своєму першому титульному бою.

Детальніше »

У ЛДУФК відбулася презентація енциклопедії та документального фільму з нагоди 70-річчя Університету

16 вересня 2016 р.

Вчора у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася презентація енциклопедії «Львівський державний університет фізичної культури. 1946–2016» та документального фільму «Львівський державний університет фізичної культури – 70 років» з нагоди 70-річчя Університету. В залі зібралося безліч гостей, серед яких були професорсько-викладацький склад університету, студенти, представники спортивних організацій та мас-медій.

Детальніше »

Тріумф Дмитра Грималюка на «Майорівці»

МОТОСПОРТ 

16 вересня 2016 р.

Студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грималюк (32 група факультет спорту) продовжує тішити своїми успіхами на змаганнях різного рівня.

Детальніше »

Андрій Демчук - чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор - 2016 у фехтуванні

16 вересня 2016 р.

Випускник факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти ЛДУФК Андрій Демчук став чемпіоном XV літніх Паралімпійських ігор - 2016 у фехтуванні на шаблях серед спортсменів-візочників категорії А.

Детальніше »

Бронзові нагороди першокурскників ЛДУФК

БАДМІНТОН 

14  вересня 2016 р.

Студенти першого курсу Львівського державного університету фізичної культури Роман Алтунян і Олександр Чакалов (тренери – Оксана Гречанюк та Іван Каратник) здобули бронзові нагороди у парному турнірі чемпіонату України з бадмінтону серед молоді у Вінниці.

Детальніше »

Україна – з медалями

ШАХИ 

14 вересня 2016 р.

Столиця Азербайджану Баку стала щасливою для чоловічої й жіночої команд України з шахів, які успішно виступили на Всесвітній шаховій Олімпіаді. Чоловіча збірна повертається додому із срібними нагородами, а жіноча разом зі своїми лідерами, випускницями Львівського державного університету фізичної культури Анною та Марією Музичук – із бронзовими медалями!

Детальніше »

У Києві відбувся Кубок України зі спортивного й бойового самбо

САМБО 

13 вересня 2016 р.

З 8 по 11 вересня у м. Києві відбувся Кубок України зі спортивного й бойового самбо серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків і дівчат старшого віку. Що ж до самих змагань, то в них за трьома віковими категоріями заявилися представники 22 регіонів - близько 700 спортсменів, серед яких і шестеро представників ЛДУФК.

Детальніше »

Україна – у трійці лідерів

ШАХИ 

12 вересня 2016 р.

У столиці Азербайджану Баку на фінішну пряму вийшла Всесвітня шахова Олімпіада, де успішно виступає чоловіча й жіноча команди України. За два тури до завершення Олімпіади обидві дружини перебувають у зоні лідерів, а випускниці Львівського державного університету фізичної культури сестри Анна та Марія Музичук демонструють якісну й стабільну гру.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК – чемпіони України

ТЕНІС 

12 вересня 2016 р.

Приємна звістка до Львова завітала із міста Буча, де триває чемпіонат України з тенісу. Студенти четвертого курсу Львівського державного університету фізичної культури Роман Бойчук і Надія Колб вибороли місця на п’єдесталі пошани.

Детальніше »

Екватор українки перетнули першими

ШАХИ 

9 вересня 2016 р.

Після єдиного вихідного дня на Всесвітній шаховій Олімпіаді у Баку жіноча збірна України зустрічалася із одним із головних претендентів на перемогу командою Росії. Лідер українок, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук обіграла лідера росіянок Алєксандру Костенюк. Другий номер нашої збірної, Марія Музичук (також випускниця ЛДУФК) зіграла внічию із Валєнтіною Гуніною. Але втримати загальнокомандну перемогу українкам не вдалося – 2:2.

Детальніше »

Тарас Міщук: Олімпійські ігри – це безліч емоцій, вражень та переживань

8 серпня 2016 р.

7 вересня відбулася зустріч студентів ЛДУФК з бронзовим призером XXXI Олімпійських ігор у Ріо-де-Женейро Тарасом Міщуком. Поспілкуватися з спортсменом прийшли не лише студенти, а й викладачі ЛДУФК. Усім було цікаво послухати Тараса, адже участь у Олімпійських іграх, а тим більше олімпійська нагорода – це мрія будь-якого спортсмена.

 

Детальніше »

Переможна хода України

ШАХИ 

7 вересня 2016 р.

Чоловіча та жіноча національні збірні команди України продовжують перемагати своїх суперників на Всесвітній Олімпіаді з шахів, яка до 13 вересня триватиме у столиці Азербайджану Баку. Лідерами жіночої команди є випускниці Львівського державного університету фізичної культури сестри Анна та Марія Музичук зі Стрия, котрі успішно грають на першій і другій дошці відповідно.

Детальніше »

Софія Прийма – на п’єдесталі Кубка Європи

ТРИАТЛОН 

7 вересня 2016 р.

Радісна звістка надійшла з румунського міста Тулча, де проходив етап Кубка Європи з триатлону. Студентка другого курсу Львівського державного університету фізичної культури, учасниця юнацької Олімпіади у Нанкіні Софія Прийма у змаганнях серед юніорів (II ранг) в напруженій боротьбі виборола друге місце.

Детальніше »

ЛДУФК співорганізатор III Відкритих Ігор Спеціальної Олімпіади Львівщини

6 вересня 2016 р.

Цьогоріч Львівський державний університет фізичної культури є партнером в організації III Відкритих Ігор Спеціальної Олімпіади Львівщини. Завдяки багаторічній співпраці ЛДУФК та Спеціальної Олімпіади України студенти нашого вишу активно долучаються до проведення змагань. Цього року волонтерську допомогу в організації та проведенні неординарного заходу нададуть студенти IV-V курсів факультету спорту та факультету фізичного виховання під керівництвом професора кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту, регіонального координатора Спеціальних Олімпіад у Львівській області Аліни Передерій.

Детальніше »

Катерина Крива срібний призер Прем’єр Ліги з карате

КАРАТЕ 

6 вересня 2016 р.

3-4 вересня у м. Стамбул (Туреччина) відбувся перший офіційний старт з карате як олімпійського виду спорту, 7-ий етап «PremierLeague. Karate 1». Турнір зібрав 483 спортсмени з 54 країн світу, які  на татамі боролись як за місце на п’єдесталі, так і за рейтингові бали для покращення своїх позицій у світовому рейтингу WKF. Українська делегація складалась з 12 спортсменів у складі якої виступала представниця Львівщини, випускниця ЛДУФК, член національної збірної Катерина Крива (тренер Богдан І. О.).

Детальніше »

Успішний старт сестер Музичук

ШАХИ  

5 вересня 2016 р.

Випускниці Львівського державного університету фізичної культури Анна та Марія Музичук у складі збірної України успішно стартували на 42-й Всесвітній шаховій Олімпіаді в Баку, де виступає рекордна кількість команд. У чоловічому командному турнірі беруть участь 180 збірних із 176 країн, у жіночому –142 команди.

Детальніше »

Манастирський Андрій – бронзовий призер світу з пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ  

1 вересня 2016 р.

З 28 серпня по 4 вересня 2016 р. у м. Щирк (Польща) проходить чемпіонат Світу з пауерліфтингу серед  юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.  

В результаті змагальної боротьби 31 серпня 2016 р. на польському помості студент 2 курсу факультету спорту Манастирський Андрій додав до скарбнички збірної команди України одну малу бронзову нагороду в присіданнях зі штангою, малу золоту медаль в жимі лежачи і бронзову нагороду в триборстві.

 

Детальніше »

Гладкий Віктор – бронзовий призер світу з пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ 

1 вересня 2016 р.

З 28 серпня по 4 вересня 2016 р. у м. Щирк (Польща) проходить чемпіонат Світу з пауерліфтингу серед  юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. 

В результаті змагальної боротьби 31 серпня 2016 р. у ваговій категорії до 83 кг студент 2 курсу факультету фізичного виховання Гладкий Віктор додав до скарбнички збірної команди України одну малу бронзову нагороду в жимі лежачи, малу срібну медаль в тязі становій і бронзову нагороду в триборстві.

 

Детальніше »

У ЛДУФК відбулася урочиста церемонія посвяти у студенти

29 серпня 2016 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури провели урочистості із нагоди початку нового навчального року. Найбільше цього дня хвилювалися першокурсники, які переступили поріг омріяного вишу і стали частиною великої та дружньої сім'ї. Урочиста церемонія посвяти у студенти розпочалася о дванадцятій годині і проходила в актовому залі університету.

Детальніше »

Антон Мигда - дворазовий літній чемпіон світу

29 серпня 2016 р.

Студент V курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Антон Мигда став дворазовим чемпіоном світу з літнього біатлону в м. Отепя (Естонія).

Детальніше »

Олена Підгрушна стала чемпіонкою світу з літнього біатлону

29 серпня 2016 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна стала чемпіонкою світу з літнього біатлону, завоювавши золоту медаль у спринтерській гонці літнього чемпіонату світу в м. Отепя (Єстонія).

Детальніше »

«Галичанка» – володар Суперкубка України

ГАНДБОЛ  

29 серпня 2016 р.

Львівська «Галичанка», складена здебільшого зі студенток і випускниць Львівського державного університету фізичної культури, здобула Суперкубок України, обігравши у Херсоні тамтешню «Дніпрянку» – 44:23.

Детальніше »

ЛДУФК увійшов до рейтингу Webometrics

25 серпня 2016 р.

До престижного рейтингу щодо якості наукової діяльності університетів світу за цитованістю вчених в Google Scholar увійшли 34 ВНЗ України. З вищих навчальних закладів Львівщини лише три виші зуміли потрапити до цього списку, серед них і Львівський державний університет фізичної культури.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК взяли участь у «Зірковій естафеті»

25 серпня 2016 р.

24 серпня з нагоди відзначення 25-річчя Незалежності України у Львові відбулося масштабне спортивне дійство. Понад 700 учасників від 25-ти пам’ятників відомим українцям розпочали зіркову естафету. Серед учасників естафети були й студенти Львівського державного університету фізичної культури, розпочавши її біля пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому.

Детальніше »

Тарас Міщук-Дмитро Янчук: «Здійснилася наша мрія – медаль Олімпіади»

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ 

22 серпня 2016 р.

Українські веслувальники-каноїсти Дмитро ЯНЧУК і студент Львівського державного університету фізичної культури Тарас МІЩУК поділилися враженнями від завоювання «бронзи» у фіналі Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Детальніше »

Студент ЛДУФК Тарас Міщук – бронзовий призер Олімпіади-2016

ВЕСЛУВАННЯ  

20 серпня 2016 р.

Львівський каноїст, майстер спорту міжнародного класу Тарас Міщук (на фото праворуч), котрий вищу освіту здобуває у Львівському державному університеті фізичної культури, виборов бронзову медаль Олімпіади у бразильському Ріо-де-Жанейро у каное-двійці разом з Дмитром Янчуком на дистанції 1000 метрів!!!

Детальніше »

Наші борчині повертаються з Ріо без нагород

БОРОТЬБА ЖІНОЧА 

19 серпня 2016 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач подолала перший раунд олімпійського турніру з боротьби у категорії до 63 кг, перемігши представницю Канади Даніелу Сузану Лаппадже (2:0). Але у 1/8 фіналу Юлія Ткач поступилася китаянці Рю Ксю (1:3) й припинила боротьбу за медалі.

Детальніше »

Оксана Гергель не пройшла 1/8 фіналу

БОРОТЬБА ЖІНОЧА  

18 серпня 2016 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Оксана Гергель у ваговій категорії до 58 кг не змогла пройти 1/8 фіналу олімпійського турніру у Ріо-де-Жанейро.

Детальніше »

Ігор Шимечко – у ТОП-20 надважкої ваги

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

17 серпня 2016 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури Ігор Шимечко, котрий не готувався до виступу на Олімпіаді, а довелося замінити травмованого Романа Зайцева, фінішував на 19-му місці серед суперважкоатлетів Ріо-2016.

Детальніше »

У Андрія Проценка – найкращий результат сезону

ЛЕГКА АТЛЕТИКА  

17 серпня 2016 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури, заслужений майстер спорту зі стрибків у висоту Андрій Проценко на Олімпіаді в Ріо показав свій найкращий результат сезону (2 м 33 см) й розділив з британцем Робертом Грабарзом четверте місце.

Детальніше »

Олександр Чернецький не пробився у чвертьфінал

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА 

16 серпня 2016 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу з боротьби греко-римської Олександр Чернецький завершив виступи у олімпійському Ріо на стадії 1/8 фіналу вагової категорії до 130 кг.

Детальніше »

Успішний дебют Володимира Гози

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

15 серпня 2016 р.

Студент другого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту з важкої атлетики Володимир Гоза успішно дебютував на олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Вихованець жидачівської школи у своїй групі В показав найкращий результат – 375 кг (170 кг + 205 кг), що дозволило йому потрапити у ТОП-10 світу. У підсумковому олімпійському протоколі він – дев’ятий.

Детальніше »

Роман Бондарук у фінал не пройшов

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА  

15 серпня 2016 р.

Заслужений майстер спорту зі стрільби кульової, випускник Львівського державного університету фізичної культури досвідчений 42-річний Роман Бондарук за два дні кваліфікації настріляв зі швидкісного пістолета (дистанція – 25 м) на 11-й результат, що не дозволило йому потрапити у фінал, де за нагороди змагаються вісім спортсменів.

Детальніше »

У Галини Облещук – рецедив травми

ЛЕГКА АТЛЕТИКА  

15 серпня 2016 р.

Відверто не поталанило на Іграх у Ріо випускниці Львівського державного університету фізичної культури, майстру спорту міжнародного класу зі штовхання ядра Галині Облещук, котра під час розминки відчула різкий біль у коліні й через те не змогла виступити у повну силу й показати свій найкращий результат. Та Галина не відмовилася від спроби, а переборюючи біль, метнула ядро на 15 м 81 см – 34 місце у попередньому раунді змагань.

Детальніше »

Шпажистки України фінішували восьмими

ФЕХТУВАННЯ  

12 серпня 2016 р.

Представниці Львівського державного університету фізичної культури, аспірантка Яна Шемякіна та студентка Ксенія Пантелєєва разом з Оленою Кривицькою у складі збірної України зі шпаги припинили боротьбу за медалі в 1/4 фіналу XXXI Олімпіади у Ріо-де-Жанейро, поступившись фавориту командного турніру Китаю – 34:42.

Детальніше »

Олег Царьков – у Топ-8 найсильніших стрілків

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

9 серпня 2016 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури Олег Царьков на Іграх ХХХІ Олімпіади посів почесне місце у вісімці найкращих спортсменів світу зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 метрів.

Детальніше »

Вероніка Марченко повертається без медалі

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

9 серпня 2016 р.

Чемпіонці Європи львів’янці Вероніці Марченко, котра здобуває вищу освіту у Львівському державному університеті фізичної культури, після слабкого виступу у кваліфікації випала складна турнірна сітка у індивідуальній першості. Тому вже на стадії 1/16 фіналу вона поступилася олімпійській чемпіонці з Кореї Кі Бо Бе і вибула зі змагань.

Детальніше »

Шемякіна завершила виступи

ФЕХТУВАННЯ 

8 серпня 2016 р.

Олімпійська чемпіонка Лондона-2012, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Яна Шемякіна здобула лише одну перемогу на олімпійському турнірі у бразильському Ріо-де-Жанейро й після поразки від японки Назомі Сато (8:11) завершила виступи. Усі сподівання на медаль – у командному турнірі шпажисток.

Детальніше »

Україна не дісталася чвертьфіналу

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

8 серпня 2016 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко разом з подругами по збірній України Анастасією Павловою та Лідією Січеніковою не змогла подолати стадію 1/8 фіналу олімпійського турніру у Ріо-2016, поступившись збірній Японії – 2:6.

Детальніше »

Ігор Шимечко їде в Ріо

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

3 серпня 2016 р.

Випускник ЛДУФК, дворазовий чемпіон Європи, призер чемпіонату світу, заслужений майстер спорту Ігор Шимечко візьме участь у ХХХІ Іграх в Ріо-де-Жанейро, які стануть для нього вже третіми поспіль.

 

Детальніше »

Вероніка Марченко змагатиметься на Самбадромі

СТРІЛЬБА З ЛУКА

2 серпня 2016 р.

Головний тренер збірної України зі стрільби з лука Віктор Сидорук розповів прес-службі Національного олімпійського комітету про підготовку лучників в олімпійському Ріо-де-Жанейро. До речі, саме стрілки із лука першими серед українських спортсменів розпочнуть змагання на Олімпійських іграх. Стартують вони вранці 5 серпня ще до офіційної церемонії відкриття Ігор.

Детальніше »

Володимиру Гозі додаватиме сил в Ріо бойовий прапор

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

2 серпня 2016 р.

ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» передала бойовий прапор та прапор міста Жидачів студенту Львівського державного університету фізичної культури, важкоатлету Володимиру Гозі та його тренерові Андрію Гентошу, які братимуть участь в Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро.

Детальніше »

Український прапор замайорів у Ріо

1 серпня 2016 р.

Український прапор урочисто підняли в олімпійському селищі Ріо-де-Жанейро 31 липня о 17.30 за бразильським часом (23.30 – за Києвом). Традиційна церемонія підняття державних прапорів країн-учасниць передує офіційному відкриттю кожних Олімпійських ігор і символізує готовність олімпійців країни до участі в Іграх.

Детальніше »

Україна урочисто провела олімпійців у Ріо

26 липня 2016 р.

У серці української столиці – на Софіївській площі Києва відбулися урочисті проводи олімпійської збірної України на Ігри ХХХІ Олімпіади, які з 5 по 21 серпня відбудуться в бразильському Ріо-де-Жанейро. Члени олімпійської збірної на чолі з головним олімпійцем країни Сергієм Бубкою та Міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим пройшлися урочистою ходою з вулиці Трьохсвятительської до Софіївської площі. Під час ходи олімпійці поклали квіти загиблим учасникам АТО.

Детальніше »

Чергова перемога Дмитра Грималюка

МОТОСПОРТ 

18 липня 2016 р.

Один з лідерів мотоциклетного спорту в Україні, студент другого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грималюк здобув чергову перемогу на етапі чемпіонату України.

Детальніше »

Сестри Музичук зустрілися в Китаї

ШАХИ  

15 липня 2016 р.

Випускниці Львівського державного університету фізичної культури Анна і Марія Музичук зустрілися за шахівницею у китайському Ченду, де завершився четвертий етап Гран-прі ФІДЕ серед жінок. У підсумку, Анна Музичук із шістьма очками поділила місця з 3 по 5 (за додатковими показниками посіла 5 місце). Марія Музичук із 5,5 очками розділила 6-8 місця, а за додатковими показниками посіла 8 місце.

Детальніше »

Діана Нагорнюк та Віталій Олевич на п’єдесталі чемпіонату України серед молоді

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

12 липня 2016 р.

У сонячному Скадовську (Херсонська область) з 6 по 10 липня 2016 року відбувся Чемпіонат України серед молоді до 23 років та ХХХ Міжнародний турнір ім. ЗМС Я. Куценка з важкої атлетики. На цьогорічних передолімпійських змаганнях боротьбу вели аж понад 300 важкоатлетів з усіх регіонів України! У складі команди Львівської області виступали студенти кафедри АВС нашого університету.

Детальніше »

Наші фахівці взяли участь у конференції душпастирства спорту в УГКЦ

11 липня 2016 р.

5 – 6 липня 2016 р. на базі Патріаршого Дому УГКЦ у Львові відбулася дводенна конференція на тему: «Душпастирство спорту в УГКЦ: здобутки, виклики та перспективи». Долучитися до конференції в якості доповідачів були запрошені фахівці ЛДУФК. Напрацювання фахівців ЛДУФК були високо оцінені учасниками конференції й взяті за основу планування і розгортання спортивної діяльності в УГКЦ.

Детальніше »

Ольга Заяць - майстер спорту України

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

11 липня 2016 р.

З 6 по 10 липня 2016 року у Скадовську (Херсонська область) проходив Чемпіонат України серед молоді до 23 років та Міжнародний турнір ім. ЗМС Я. Куценка з важкої атлетики. На цьогорічних передолімпійських змаганнях боротьбу вели понад 300 важкоатлетів з усіх регіонів України! У складі збірної команди Львівської області у ваговій категорії до 48 кг. змагалася студентка ЛДУФК 33 групи факультету фізичної реабілітації Ольга Заяць.

Детальніше »

Юлія Ткач знову перша у світовому рейтингу

БОРОТЬБА 

11 липня 2016 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури, а нині аспірант ЛДУФК Юлія Ткач знову повернула собі титул найсильнішої борчині світу. Чемпіонка світу та багаторазова чемпіонка Європи Юлія Ткач після тріумфальної перемоги на "Open Poland" повернулася на першу сходинку рейтингу United World Wrestling у ваговій категорії 63 кг.

Детальніше »

Оксані Гергель повернули олімпійську ліцензію

БОРОТЬБА  

11 липня 2016 р.
Міжнародна федерація боротьби United World Wrestling переглянула своє рішення щодо дискваліфікації результатів львівських борців Андрія Квятковського і представниці Львівського державного університету фізичної культури Оксани Гергель через вживання допінгу. З обох борців дискваліфікація знята, ліцензії їм повернені – обидва поїдуть на Олімпійські Ігри.

Детальніше »

Юніорські успіхи студентів ЛДУФК

ЛЕГКА АТЛЕТИКА  

7 липня 2016 р.

На чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів у Кіровограді збірна Львівської області посіла п’яте загальнокомандне місце (531 очко). У складі команди успішно виступили студенти І-ІІ курсів Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Чеховський Павло – срібний призер Євро-2016

РЕГБІ 

6 липня 2016 р.

Студент 4 курсу факультету фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури Чеховський Павло у складі національної збірної України з регбі -7 здобув «срібло» чемпіонату Європи у другому за силою дивізіоні.

Детальніше »

Викладач ЛДУФК Лідія Тимошенко зайняла перші місця на змаганнях в Одесі

6 липня 2016 р.

Нещодавно в Одесі відбулися міжнародні змагання з плавання «Чорноморська перлина». Викладач Львівського державного університету фізичної культури факультету туризму Лідія Тимошенко у своїй віковій категорії неодноразово зайняла перші місця на цих змаганнях.

Детальніше »

Специфіка підготовки навчальних видань

4 липня 2016 р.

1 липня 2016 року у Книжковій палаті України імені Івана Федорова відбувся науково-практичний семінар "Специфіка підготовки навчальних видань до випуску", у якому взяла участь керівник редакційно-видавничого відділу нашого Університету Оксана Ярославівна Борис.

Детальніше »

«Золотий» поштовх на чемпіонаті світу

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

1 липня 2016 р.

Приємна звістка надійшла з грузинського Тбілісі. Студент Львівського державного університету фізичної культури (2 курс, факультет спорту) Володимир Гоза у складі збірної команди Україна на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів переміг усіх суперників у поштовху й повертається додому із «малою» золотою медаллю.

Детальніше »

У ЛДУФК нагородили найкращих випускників

30 червня 2016 р.

Сьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури відбулося нагородження цьогорічних найкращих випускників. Більшість з випускників рекомендовані до вступу в аспірантуру, адже за час навчання в університеті показали високі результати не лише у спорті, а й у навчанні.

Детальніше »

Делегація з Житомирщини відвідала ЛДУФК

27 червня 2016 р.

Цими вихідними до Львівського державного університету фізичної культури завітала делегація з Житомирщини. Керівник культурно-мистецького відділу Лілія Гула у виставково-методичному кабінеті ЛДУФК провела гостям екскурсію присвячену українському спортивному руху.

Детальніше »

З нагоди Дня медичного працівника відзначено кращих лікарів спортивної медицини Львівщини

27 червня 2016 р.

Щорічно у третю неділю червня відзначається професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України – День медичного працівника.

З нагоди цього заступника директора навчально-спортивного комплексу Львівського державного університету фізичної культури Гурінович Віру Іванівну було відзначено грамотою управління за багаторічну плідну працю з популяризації спорту й здорового способу життя.

Детальніше »

Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму у Західному регіоні України

НАШІ ВИДАННЯ 

27 червня 2016 р.

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами І Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму у Західному регіоні України», присвяченої 70-річчю нашого Університету.

Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму у Західному регіоні України : матеріали І Всеукр. студ. наук.‑практ. конф. – Львів : ЛДУФК, 2016. – 122 с.

ISBN 978-617-7336-00-5

Детальніше »

Срібні і бронзові медалі наших студенток

БАСКЕТБОЛ 

27 червня 2016 р.

Ми уже повідомляли, що жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури у фінальній частині в Києві виборола срібні медалі студентської ліги України, здолавши у вирішальному для нас матчі баскетболісток Національного університету фізичного виховання і спорту України – 75:62. Найкращою у нашій команді була студентка першого курсу ФФВ Марія Ковтун – 25 очок і 20 підбирань.

Детальніше »

Олександр Усик: «Що можна сказати про чемпіона? Він виграв цей титул, а я лише претендент»

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

23 червня 2016 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури, Інтерконтинентальний чемпіон світу за версією WBO Олександр Усик (9-0-0, 9 КО) і володар пояса чемпіона світу за цією ж версією поляк Кшиштоф Гловацьки (26-0-0, 16 КО) провели першу прес-конференцію перед титульним поєдинком, який пройде 17 вересня у Гданську.

Детальніше »

Титульний бій Олександр Усик проведе у Гданську

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

22 червня 2016 р.

Ми уже повідомляли, що свій перший титульний бій аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик проведе 17 вересня у Польщі. Тепер ми знаємо місце проведення цього поєдинку – 43-тисячна футбольна арена Гданська.

Детальніше »

Перемога Юлії Ткач перед Олімпіадою

БОРОТЬБА 

21 червня 2016 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач здобула перемогу на передолімпійському турнірі на базі олімпійської підготовки польських атлетів «Спала», що під Варшавою.

Детальніше »

Клод Юнес – за крок від «бронзи» Євро-2016

ФЕХТУВАННЯ 

21 червня 2016 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури Клод Юнес показав найкращий результат серед українських рапіристів на чемпіонаті Європи з фехтування у польському місті Торунь. Йому не вистачило буквально одного уколу, щоб зробити гучну сенсацію й завоювати «бронзу».

Детальніше »

Вероніка Марченко замовляє квитки на Ріо

СТРІЛЬБА З ЛУКА  

17 червня 2016 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко у складі збірної України зі стрільби з лука перемогла на заключному олімпійському кваліфікаційному турнірі в Анталії й тепер готуватиметься до старту на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Детальніше »

Титульний бій Олександра Усика - 17 вересня

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

16 червня 2016 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик свій перший титульний бій проведе 17 вересня у Польщі. На кону – пояс чемпіона світу за версією WBO в першій важкій вазі. Суперник українця – володар пояса поляк Кшиштоф Гловацьки.
Спортивна арена, де пройде бій поки що не визначена. Очікується, що вже в найближчі дні Кшиштоф Гловацьки і Олександр Усик зустрінуться на першій прес-конференції.

Детальніше »

Тарас Міщук поїде на Олімпіаду-2016

ВЕСЛУВАННЯ  

15 червня 2016 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Тарас Міщук після успішних виступів на етапах Кубка світу включений у склад олімпійської команди для виступу на Олімпіаді 2016 року в бразильському Ріо-де-Жанейро.

Детальніше »

Юлія Павлова – стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених

9 червня 2016 р.

1 червня 2016 року Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки ухвалив постанову “Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених”. Стипендіями відзначають молодих учених, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки та досягнули визнаних результатів.

Детальніше »

Олександр Усик титульний бій проведе у Польщі

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

9 червня 2016 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик (9-0, 9 КО), який є Інтерконтинентальним чемпіоном за версією WBO у важкій вазі й першим номером рейтингу WBO, свій перший титульний бій за звання чемпіона світу з боксу проведе у вересні в Польщі. Його суперник – чемпіон світу WBO Кшиштоф Гловацьки (26-0, 16 KO).


Детальніше »

Василю Кременю присвоєно звання почесного доктора ЛДУФК

7 червня 2016 р.

Сьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури відбулося засідання вченої ради, під час якого було присвоєно звання Doctor Honoris Causa доктору філософських наук, професору, академіку Національної академії наук України Василю Григоровичу Кременю.

Детальніше »

Григорій Крісс – почесний професор ЛДУФК

7 червня 2016 р.

2 червня 2016 року Вчена Рада Львівського державного університету фізичної культури підтримала пропозицію кафедри фехтування, боксу та національних одноборств і присвоїла звання «Почесний професор ЛДУФК» чемпіону Олімпійських ігор, заслуженому майстру спорту, відомому тренеру, спортивному функціонеру та громадському діячу Кріссу Григорію Яковичу.

Детальніше »

Командне «срібло» Львова без Яни Шемякіної

ФЕХТУВАННЯ  

6 червня 2016 р.

Cтудентки Львівського державного університету фізичної культури Ксенія Пантелеєва і Юлія Свистіль та випускниці ЛДУФК Анфіса Почкалова і Анастасія Івченко у складі львівської команди вибороли срібні медалі чемпіонату України, який 4 червня завершився у їхньому рідному спорткомплексі.

Детальніше »

Роман Девіняк та Ольга Заяць – стипендіати Фонду Володимира Кузя

3 червня 2016 р.

2 червня 2016 року на засіданні Вченої ради Львівського державного університету фізичної культури відбулося вручення стипендій канадського Фонду імені Володимира Кузя. Нагороди призначаються найкращим студентам «за успіхи в навчанні, спорті, високий рівень національної свідомості та активну громадську позицію».

Детальніше »

Ксенія Пантелеєва – чемпіон України-2016

ФЕХТУВАННЯ 

1 червня 2016 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Ксенія Пантелеєва перемогла на домашньому чемпіонаті України з фехтування, який триває у спорткомплексі ЛДУФК.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ» повернувся додому із новою формою

БАСКЕТБОЛ 

1 червня 2016 р.

Чоловіча баскетбольна команда Львіського державного університету фізичної культури СК «ЛДУФК-СКІФ» програла усі три матчі фінального етапу Студентської баскетбольної Ліги України, який відбувся у Києві. Відтак, підопічні Олександра Пазичука не вийшли з групи, але повернулися додому із новим комплектом форми, яку подарувала Федерація баскетболу України.

Детальніше »

Вероніка Марченко – найкраща спортсменка травня в Україні

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

1 червня 2016 р.

За підсумками спортивного травня Національний олімпійський комітет України визнав найкращою спортсменкою місяця в Україні дворазову чемпіонку Європи зі стрільби з лука, студентку Львівського державного університету фізичної культури Вероніку Марченко.

Детальніше »

Баскетболістки ЛДУФК – другі в Україні

БАСКЕТБОЛ 

31 травня 2016 р.

Радісна звістка надійшла з Києва, де у фінальній частині Студентської баскетольної ліги України змагалися баскетболістки Львівського державного університету фізичної культури. Підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної вибороли срібні медалі, ставши другими в Україні серед студентських команд.

Детальніше »

Ростислав Герцик – чемпіон України-2016

ФЕХТУВАННЯ 

30 травня 2016 р.

Перше «золото» ХХV чемпіонату України з фехтування, який триває у спорткомплексі Львівського державного університету фізичної культури, в особистих змаганнях у чоловічій рапірі виборов аспірант ЛДУФК Ростислав Герцик.

Детальніше »

Володимир Гоза їде на Олімпіаду

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

30 травня 2016 р.

Студент 2 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Володимир Гоза блискуче виступив на чемпіонаті України у ваговій категорії до 94 кг (сума двоборства – 394 кг), що забезпечило йому право участі в Олімпіаді в Ріо.

Детальніше »

Представники ЛДУФК – за крок від п’єдесталу

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

30 травня 2016 р.

На чемпіонаті України з важкої атлетики у місті Городок Хмельницької області 250 найсильніших атлети країни вели запеклу боротьбу за нагороди. Відверто не поталанило представникам Львівського державного університету фізичної культури, які зупинилися за крок від омріяного п’єдесталу пошани.

Детальніше »

Вероніка Марченко – чемпіон Європи

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

30 травня 2016 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко здобула дві золоті медалі чемпіонату Європи у Великобританії. У фіналі особистого турніру вона переконливо здолала росіянку Татьяну Дашидоржієву (7:1), а в складі збірної України – команду Грузії – 54:52.

Детальніше »

Міжнародна наукова конференція у Вижниці

24 травня 2016 р.

До 70-річчя Львівського державного університету фізичної культури кафедра стрільби та технічних видів спорту нашого Університету зініціювала проведення XIІ Міжнародної наукової конференції «МОДЕЛЮВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ФІЗИЧНОМУ ВИХОВАННІ ТА СПОРТІ».

Детальніше »

VI Кубок зі спортивного «Що? Де? Коли?»

24 травня 2016 р.

У понеділок, 23 травня 2016 року відбувся VІ Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?». Для участі у турнірі зголосилося 15 команд, які відіграли 3 тури по 12 запитань у кожному. В турнірі взяли участь команди з першого по п’ятий курс із кожного факультету, команда аспірантів, а також вперше в історії нашого турніру одразу дві команди, склади яких були сформовані з числа працівників нашого університету.

Детальніше »

Тарас Міщук виграв етап Кубка світу

ВЕСЛУВАННЯ 

24 травня 2016 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Тарас Міщук у каное-двійці на дистанції 1000 метрів переміг на етапі Кубка світу у німецькому Дуйсбурзі, повідомляє офіційний сайт Федерації каное України.

Детальніше »

Випускниця ЛДУФК Марія Музичук – найкраща шахістка світу-2015

ШАХИ  

24 травня 2016 р.

Жіноча комісія ФІДЕ за підсумками 2015 року присудила премію «Каіса-2015» українській шахістці, випускниці Львівського державного університету фізичної культури Марії Музичук, повідомляє офіційний сайт Федерації шахів України.

Детальніше »

Смолоскипна естафета «Вогонь пам’яті Героїв»

24 травня 2016 р.

У неділю, 22 травня, Львівський державний університет фізичної культури провів традиційну легкоатлетичну естафету «Вогонь пам’яті Героїв». Усе розпочиналося у Білогощі, де 1950 року в бою з відділами МВС загинув легендарний командувач Української повстанської армії генерал Роман Шухевич. Тут, біля його пам’ятника, зібралися студенти й викладачі спортивного вишу та представники влади нашого міста і області.

Детальніше »

Представники ЛДУФК на міжнародній науково-практичній конференції

23 травня 2015 року

16 - 18 травня 2016 р. відбулась ХІІІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» за участю представників України, Польщі, Німеччини, Білорусії, Молдови, Канади, США, Ізраїлю. У складі львівської делегації були й представники Львівського державного університету фізичної культури, а саме: завідувач кафедри педагогіки та психології, кандидат педагогічних наук Валерій Соловйов, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Степанченко та кандидат педагогічних наук, ст. викладач Тетяна Матвійчук.

Детальніше »

Екологічна акція "Чисті вершини Говерли та Петрос 2016"

20 травня 2016 р.

11 – 13 травня 2016 року відбулася екологічна акція «Чисті вершини Говерли та Петрос 2016». У акції взяли участь 78 учасників. Керівниками походу були викладачі ЛДУФК кафедри спортивного туризму Микитка Левко Остапович та кафедри туризму Худоба Володимир Володимирович і Цесьців Діана Степанівна.

Детальніше »

Сурми звитяги ЛДУФК

20 травня 2016 р.

У міжнародний День вишиванки, 19 травня 2016 року у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся літературний вечір української патріотичної поезії та пісні «Сурми звитяги». Організував дійство культурно-мистецький відділ.

Детальніше »

Повторення пройденого

ФУТБОЛ 

19 травня 2016 р.

У Вишневому та Ірпіні, що на Київщині, завершився «Фінал чотирьох» чемпіонату України з футболу серед студентських команд вищих навчальних закладів сезону-2015/2016. Серед квартету учасників була й команда Львівського державного університету фізичної культури. Після прикрої поразки у півфіналі від ірпінського НУДПСУ в серії післяматчевих пенальті, підопічні Олега Колобича аналогічно поступилися і в матчі за «бронзу» з  минулорічним переможцем столичним СК КНТЕУ-«Меркурій».

Детальніше »

День кафедри Фітнесу та рекреації

19 травня 2016 р.

12 травня 2016 року кафедра Фітнесу та рекреації провела Х ювілейну Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Проблеми активізації рекреаційно-оздоровчої діяльності населення» за такими напрямками:

Детальніше »

Проблеми активізації рекреаційно-оздоровчої діяльності населення

НАШІ ВИДАННЯ  

19 травня 2016 р.

Пропонуємо ознайомитися зі збірником матеріалів Х Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченої 70-річчю нашого Університету і 20-річчю кафедри фітнесу та рекреації.
Проблеми активізації рекреаційно-оздоровчої діяльності населення : матеріали Х Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю. – Львів : ЛДУФК, 2016.– 396 с.
ISBN 978-966-2328-98-1

Детальніше »

Програна лотерея ціною у фінал

ФУТБОЛ 

18 травня 2016 р.

У Вишневому та Ірпіні, що на Київщині, триває «Фінал чотирьох» чемпіонату України з футболу серед студентських команд вищих навчальних закладів сезону-2015/2016. Серед квартету учасників і команда Львівського державного університету фізичної культури. У поєдинку за право стати учасником «золотого» матчу підопічні Олега Колобича, на жаль, в серії післяматчевих пенальті поступилися команді Національного університету Державної податкової служби України з Ірпіня. Тож тепер на них чекає гра за бронзові медалі проти минулорічного переможця столичного СК «КНТЕУ-Меркурій».

Детальніше »

Чергова перемога Дмитра Грималюка

МОТОСПОРТ 

18 травня 2016 р.

Студент другого курсу Львівського державного університету фізичної культури (22 група ФС) Дмитро Грималюк здобув перемогу на першому етапі чемпіонату України з мотоспорту (дисципліна – кантрі-крос, клас – 150 куб.см) у Дніпропетровську (смт. Підгороднє).

Детальніше »

Розіграли Кубок СК «ЛДУФК-СКІФ»

ПАУЕРЛІФТИНГ  

18 травня 2016 р.

На базі Львівського державного університету фізичної культури вперше відбувся відкритий Кубок СК «ЛДУФК-СКІФ» з класичного пауерліфтингу, присвячений 70-річчю Львівського державного університету фізичної культури. У змаганнях взяли участь 192 спортсмени із Львівської, Закарпатської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Детальніше »

«Золото» і «бронза» – з чемпіонату Європи

КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ 

16 травня 2016 р.

Студенти спеціалізації «Кіокушинкай карате» Львівського державного університету фізичної культури успішно виступили на чемпіонаті Європи у столиці Грузії Тбілісі. Зокрема, студент першого курсу Богдан Лемішко виграв змагання юніорів у ваговій категорії 60-65 кг, з чим вітаємо його тренерів – Тараса Доліновського та тренера-викладача Богдана Кіндзера. Першокурсниця Христина Осика на цьому ж чемпіонаті Європи стала бронзовим призером у юніорок вагової категорії менше 50 кг. З цим успіхом вітаємо тренера Віталія Крюкова та тренера-викладача Богдана Кіндзера.

Детальніше »

Здобуті медалі чемпіонату України

БОРОТЬБА

16 травня 2016 р.

Черговим успіхом відзначилися студентки та випускниці Львівського державного університету фізичної культури на чемпіонаті України з боротьби у Хмельницькому. Зокрема, майстер спорту Ольга Шнайдер (53 кг, вип. 2014 р.) стала чемпіонкою України, здолавши у фіналі Христину Березу (5:1). У вазі до 63 кг не було рівних майстру спорту Світлані Рижиковій, котра перемогла у фіналі Юлію Лісовську з Херсону (3:1).

Детальніше »

«Галичанка» вдруге поспіль – чемпіон України

ГАНДБОЛ 

16 травня 2016 р.

15 травня львівська «Галичанка», кольори якої здебільшого захищають випускники та студенти Львівського державного університету фізичної культури разом з учнями училища фізкультури, в Ужгороді перемогла херсонську «Дніпрянку» (27:18) у першій грі заключного туру фінального етапу змагань у жіночій суперлізі й достроково вдруге поспіль стала чемпіоном України. Фундамент цього успіху заклав Василь Козар, а продовжили – нинішні наставники Тетяна Штефан і Віталій Надич.

Детальніше »

Концерт з нагоди Дня матері

16 травня 2016 р.

12 травня 2016 року у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня матері. Організував дійство культурно-мистецький відділ. У програмі концерту прозвучали пісні у виконанні солістів вокальної студії «Зоряна соната», а також була представлена інсценізація авторської поеми «І слово, і пісня, матусю, тобі» у виконанні автора твору – Іванни Литвинець.

Детальніше »

Відкрили змагальний сезон

ВЕСЛУВАННЯ 

13 травня 2016 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури відзначилися на Кубку України з веслування на байдарках і каное, пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, який відбувся у Дніпропетровську. Особливістю цих стартів було те, що тренерською радою національної збірної вони визначені, як один із етапів відбору до олімпійської команди.

Детальніше »

Софія Прийма – чемпіонка України

ТРІАТЛОН 

13 травня 2016 р.

Студентка 1 курсу Львівського державного університету фізичної культури (факультет фізичного виховання, кафедра стрільби та технічних видів спорту) Софія Прийма виборола два перших місця на відкритому чемпіонаті України з триатлону серед жінок і юніорок в програмах спринт і суперспринт.

Детальніше »

Офіційно «Галичанка» стане чемпіоном в Ужгороді

ГАНДБОЛ  

12 травня 2016 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», більшість з яких є випускниками чи студентами Львівського державного університету фізичної культури, ретельно готуються до матчів заключного туру чемпіонату України в суперлізі, які з 15 по 17 травня відбудуться в Ужгороді. Аби вдруге поспіль завоювати золоті медалі нашим галичанкам достатньо в трьох поєдинках здобути одне очко.

Детальніше »

На Гран-прі у Батумі Анна Музичук – третя, Марія – восьма (скопійовано)

ШАХИ  

5 травня 2016 р.

Закінчився третій етап жіночого шахового Гран-прі у Батумі (Грузія). Він виявився не надто вдалим для двох кращих шахісток України, випускниць Львівського державного університету фізичної культури сестер Марії та Анни Музичук. 

Детальніше »

День студентської науки

4 травня 2016 р.

28 квітня 2016 р. у нашому університеті відбулася студентська наукова конференція «День студентської науки», присвячена 70-ти річчю Львівського державного університету фізичної культури.
План роботи конференції включав роботу на секційних засіданнях та підведення підсумків та нагородження переможців й призерів секційних засідань.

Детальніше »

Першокурсниця Софія Прийма – чемпіонка Європи

ТРІАТЛОН  

28 квітня 2016 р.

Радісна новина надійшла з румунського міста Тиргу-Муреш, де відбувся чемпіонат Європи з крос-дуатлону. У програмі спринт перше місце, а разом з ним – звання чемпіонки Європи виборола студентка 1 курсу Львівського державного університету фізичної культури (факультет фізичного виховання, кафедра стрільби та технічних видів спорту), учасниця Юнацької Олімпіади у Нанкіні Софія Прийма.

Детальніше »

Цікавий турнір для другого курсу

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ  

28 квітня 2016 р.

26 квітня 2016 року викладачі кафедри спортивних та рекреаційних ігор Світлана Ковальчук та Іван Каратник за сприяння студентського профкому провели турнір з тенісу настільного для студентів 2 курсу ФС та ФФР Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

СК «ЛДУФК-СКІФ» – учасник фінального етапу Студентської ліги України

БАСКЕТБОЛ  

27 квітня 2016 р.

Уперше в історії України стартував перший офіційний чемпіонат Студентської баскетбольної ліги сезону 2015-2016 рр., де успішно виступає чоловіча команда Львівського державного університету фізичної культури СК «ЛДУФК-СКІФ». Подолавши два етапи турніру підопічні Олександра Пазичука вийшли до третього, фінального, етапу змагань, який наприкінці травня пройде в столиці України.

Детальніше »

Студенти Львівської області найсильніші в Україні

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

27 квітня 2016 р.

У Хмельницькому завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед студентів ВНЗ, де чемпіоном у ваговій категорії до 56 кг став другокурсник факультету фізичної реабілітації Білаш Павло із результатом двоборства 149 кг. Чоловіча збірна команда Львівського державного університету фізичної культури посіла друге місце, а за неофіційним комплексним заліком збірних команд жінок та чоловіків ВНЗ України, збірна команда ЛДУФК – найсильніша в Україні!

Детальніше »

Наші студенти – бронзові призери

СПОРТИВНА АЕРОБІКА  

27 квітня 2016 р.

У Львові завершився відкритий чемпіонат ЦР ФСТ «Україна» зі спортивної аеробіки, де змагалися спортсмени Києва, Одеси, Львова, Южноукраїнська, а студенти 1 - 2 курсу кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури посіли третє місце у номінації денс-аеробіка та третє місце у номінації фанк-аеробіка.

Детальніше »

Андріана Новосад - переможниця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична реабілітація»

26 квітня 2016 р.

20 - 22 квітня 2016 року на базі Львівського державного університету фізичної культури відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична реабілітація». В Олімпіаді взяли участь 56 студентів із 29 вищих навчальних закладів різних міст України: Києва, Тернополя, Харкова, Львова, Сум, Ужгорода, Луцька, Кам’янець-Подільська, Запоріжжя, Дрогобича, Дніпропетровська, Вінниці та інших.

Детальніше »

Іван Куклишин – срібний призер України

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

26 квітня 2016 р.

На чемпіонаті України з важкої атлетики серед студентів ВНЗ у Хмельницькому студенту 3 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Івану Куклишину вдалося виконати норматив майстра спорту України.

Детальніше »

Жіноча збірна ЛДУФК – друга в Україні

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

25 квітня 2016 р.

24 квітня у Хмельницькому завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед студентів ВНЗ, де жіноча збірна команда Львівського державного університету фізичної культури посіла друге загальнокомандне місце. У активі наших дівчат дві золоті, чотири срібні та три бронзові нагороди.

Детальніше »

Ольга Левчун і Анастасія Остапук – призери України

БОРОТЬБА  

25 квітня 2016 р.

У останній день чемпіонату України серед юніорів та юніорок 1996-1998 р.н. у Білій Церкві першокурсниця ЛДУФК Анастасія Остапчук і студентка 2 курсу ЛДУФК Ольга Левчун здобули бронзові нагороди.

Детальніше »

Домінування студентів ЛДУФК

БОКС  

25 квітня 2016 р.

Тріумфом студентів-боксерів Львівського державного університету фізичної культури завершився чемпіонат Львівської області з боксу, який пройшов у рамках Універсіади Львівщини-2016. Відразу семеро студентів ЛДУФК піднімалися на першу, двоє – на другу, ще троє – на третю сходинку п’єдесталу пошани.

Детальніше »

Ольга Заяць – чемпіонка України

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

22 квітня 2016 р.

Студентка факультету фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури Ольга Заяць (вагова категорія до 48 кг) у безкомпромісній боротьбі з результатом 109 кг у сумі двоборства виборола звання чемпіонки України серед студентів ВНЗ у Хмельницькому.

Детальніше »

Конкурс читців патріотичної поезії «Пильнуй, Україно, пильнуй!»

21 квітня 2016 р.

19 квітня 2016 року у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся конкурс читців патріотичної поезії «Пильнуй, Україно, пильнуй!», який організував студентський профспілковий комітет. Конкурс проводився вдруге. Знаково, що цьогоріч всі учасники читали власну поезію. Переможницею стала студентка 21 групи напрямку «Хореографія» Юлія Ільяшенко (вірші «Лист солдата до мами», «Тривога»).

Детальніше »

«Бронза» на світовому етапі

КАРАТЕ  

20 квітня 2016 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива у складі збірної України виборола бронзову нагороду на черговому етапі найпрестижнішої серії змагань з карате WKF «Premier League.Karate 1», який відбувся у австрійському місті Зальцбург.

Детальніше »

День кафедри педагогіки та психології

20 квітня 2016 р.

12 квітня 2016 року кафедра педагогіки та психології провела розширене засідання кафедри «Психологічний супровід екстремальних видів діяльності». Цей захід відбувся з нагоди святкування 70-річчя Львівського державного університету фізичної культури. В роботі засідання взяли участь науковці-психологи та психологи-практики м. Львова.

Детальніше »

Валентин МОРОЗ і Василь БУСОЛ – почесні професори ЛДУФК

19 квітня 2016 р.

Сьогодні вчена рада Львівського державного університету фізичної культури підтримала пропозицію ректорату й присвоїла звання «Почесний професор ЛДУФК» професорові кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури Валентину Яковичу МОРОЗУ та завідувачу кафедри теорії і методики фехтування, боксу та національних одноборств, доценту, кандидату педагогічних наук, заслуженому працівнику фізичної культури і спорту, заслуженому тренеру України, президенту Львівської обласної федерації фехтування Василю Андрійовичу БУСОЛУ.

Детальніше »

Гостьова звитяга студентів ЛДУФК

ГАНДБОЛ  

19 квітня 2016 р.

Гандболісти львівської команди «КДЮСШ-ЛДУФК», сформована зі студентів Львівського державного університету фізичної культури, у Полтаві перемогли команду господарів «Динамо» (23:22) у черговому матчі чемпіонату України серед клубів суперліги.

Детальніше »

Юрій Ференц - призер ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади

19 квітня 2016 р.

З 13 по 15 квітня 2016 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізичне виховання». Львівський державний університет фізичної культури на даному заході представляло двоє студентів (Юрій Ференц, Ірина Кибало) та член журі професор Геннадій Анатолійович Єдинак.
За результатами конкурсів студент 5 курсу факультету фізичного виховання Юрій Ференц посів третє місце.

Детальніше »

Дмитро Грималюк переміг у Львові

ФЛЕТ-ТРЕК  

19 квітня 2016 р

Студент 2 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грималюк переміг на першому етапі чемпіонату України з флет-треку (спідвей на кросових мотоциклах), який минулої неділі, 17 квітня, відбувся на гаревій доріжці львівського стадіону СКА.

Детальніше »

«Три українські спроби» в трилогії Валентина Мороза

18 квітня 2016 р.

15 квітня 2016 р. в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури (вул. Костюшка, 11) відбулася презентація третьої, заключної книги трилогії «Україна у двадцятому столітті» відомого українського історика і дисидента, професора Львівського державного університету фізичної культури Валентина Мороза (перша книга побачила світ у 2005, друга – 2012 рр.).

Детальніше »

Іваницький і Марченко повертаються з перемогою

СТРІЛЬБА З ЛУКА  

18 квітня 2016 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко та Георгій Іваницький здобули командну перемогу на Гран-прі Європи зі стрільби з лука, який став першим міжнародним стартом на повітрі для наших спортсменів.

Детальніше »

Із Луцька – з п’ятьма медалями

ДЗЮДО  

18 квітня 2016 р.

Представники Львівського державного університету фізичної культури підтвердили свій високий клас та рівень підготовки, завоювавши три золотих, одну срібну та одну бронзову нагороди на всеукраїнському турнірі з дзюдо на призи заслуженого майстра спорту Р. Машуренка у Луцьку.

Детальніше »

Ігор Шимечко завоював «малу бронзу»

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

18 квітня 2016 р.

У останній день чемпіонату Європи з важкої атлетики у Норвегії випускник Львівського державного університету фізичної культури Ігор Шимечко у найпрестижнішій ваговій категорії понад 105 кг завоював "малу бронзу" у ривку з результатом 196 кг. Український важкоатлет також увійшов до ТОП-10 найсильніших у надважкій ваговій категорії з результатом у сумі 406 кг (196 кг + 210 кг) – восьме місце.

Детальніше »

Оксана Гергель і Алла Черкасова здобули олімпійські лізенції

БОРОТЬБА  

18 квітня 2016 р.

Магістрантка Львівського державного університету фізичної культури Оксана Гергель (вагова категорія 58 кг) та випускниця ЛДУФК Алла Черкасова (75 кг) стали срібними призерами першого ліцензійного турніру з боротьби у Сербії, а відтак – здобули путівки на Олімпіаду-2016. Раніше на чемпіонаті світу олімпійську ліцензію виборола аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач (63 кг).

Детальніше »

Ювілей

15 квітня 2016 р. виповнюється

80 років

знаному українському історикові, громадському діячеві, дисидентові, багаторічному в’язневі радянського режиму, професорові кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури

Валентину Яковичу МОРОЗУ

Детальніше »

«Галичанка» знову перемогла «Карпати»

ГАНДБОЛ  

15 квітня 2016 р.

Сьогодні, у центральному матчі другого туру фінального етапу чемпіонату України з гандболу серед жіночих клубів суперліги у Херсоні львівська «Галичанка», за яку виступають випускниці та студентки Львівського державного університету фізичної культури разом з учнями Львівського училища фізичної культури, перемогли ужгородські «Карпати» з рахунком 24:18. Тепер «Галичанка» випереджає головного конкурента у боротьбі за чемпіонство «Карпати» на чотири очки. Попереду ще два тури – у Львові та Ужгороді.

Детальніше »

На черзі – «Фінал чотирьох»

ФУТБОЛ  

14 квітня 2016 р.

Збірна Львівського державного університету фізичної культури у своєму заключному матчі попереднього етапу ХV Чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів у гостях зіграла внічию проти лідера Конференції «Захід» ФК «Тернопіль-Педуніверситет» і тим самим здобула путівку у «Фінал чотирьох».

Детальніше »

Науково-практична конференція

13 квітня 2016 р.

Міжнародний день спорту кафедра теорії та методики фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури відзначила участю науково-педагогічних працівників у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Історичні, теоретико-методичні, медико-біологічні аспекти фізичної культури і спорту».

Детальніше »

Наші студентки перемогли дрогобицьких педагогів

ФУТЗАЛ  

13 квітня 2016 р.

11 квітня жіноча збірна Львівського державного університету фізичної культури з футзалу під керівництвом викладачів кафедри футболу Ігоря Карпи, Тараса Когута і магістра Павла Костюка перемогла команду Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка (3:1) у черговому матчі Універсіади Львівщини - 2016.

Детальніше »

Вшанування пам'яті спортовців, похованих на Личаківському кладовищі

12 квітня 2016 р.

У рамках святкування 70-річчя ЛДУФК 11 квітня 2016 року святкували День кафедри української та іноземних мов. З цієї нагоди викладачі Львівського державного університету фізичної культури відвідали Личаківське кладовище, де вшанували пам'ять видатних спортовців, котрі поховані на території некрополя.

Детальніше »

Марія Музичук перемогла у номінації «Разом з олімпійцями»

12 квітня 2016 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури і спорту, 15-та чемпіонка світу з шахів 2015 року Марія Музичук перемогла у номінації «Разом з олімпійцями» (неолімпійські види спорту) на традиційній церемонії нагородження «Герої спортивного року», який цьогоріч відбувся 8 квітня у Київському національному академічному театрі оперети за ініціативи Національного олімпійського комітету України і Міністерства молоді та спорту України.

Детальніше »

Софія Прийма – на першій сходинці п’єдесталу

ТРІАТЛОН  

12 квітня 2016 р.

8 - 10 квітня 2016 року у Львові відбувся відкритий чемпіонат України з тріатлону серед юніорів. Софія Прийма, студентка 1 курсу Львівського державного університету фізичної культури (факультет фізичного виховання, кафедра стрільби та технічних видів спорту) посіла перше місце в програмі суперспринт.

 

Детальніше »

Оксана Суховерська - «муза» української жіночої руханки і ритміки

12 квітня 2016 р.

Викладачі кафедри олімпійської освіти та студенти 2-го курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури відзначили 125-річчя від дня народження однієї з перших українських фахівців з тіловиховання і спорту, практика, теоретика і методиста руханково-спортивного руху в нашому краї Оксани Суховерської.

Детальніше »

Три золота і чотири бронзи

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА  

11 квітня 2016 р.

З 5 по 7 квітня 2016 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулась Універсіада Львівщини з греко-римської боротьби, де студенти нашого Університету ще раз підтвердили свою високу спортивну майстерність. Владислав Ціпан (21 ФФВ), Павло Білас (2 ФФВ) та Ростислав Хомин (32 ФС) принесли три золоті нагороди до скарбнички ЛДУФК.

Детальніше »

Сутність педагогічної майстерності

11 квітня 2016 р.

Доцент кафедри хореографії і мистецтвознавства Валентина Вартовник взяла участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Естетичне виховання учнівської молоді: педагогічні та мистецькі виміри», який відбувся у Кіровограді. Учасниками семінару були понад 80 керівників хореографічних колективів, директорів та педагогів позашкільних закладів, викладачів вищих навчальних закладів мистецького напрямку зі всієї України.

Детальніше »

Вітаємо викладачів нашого Університету, які ввійшли до складу навчально-методичних комісій Міністерства освіти і науки України. (наказ МОН України № 375 від 06.04.2016)

017 Спорт

Бріскін Юрій Аркадійович – завідувач кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту

024 Хореографія

Сосіна Валентина Юріївна – завідувач кафедри хореографії та мистецтвознавства

227 Фізична реабілітація

Герцик Андрій Мирославович – доцент кафедри фізичної реабілітації

242 Туризм

Холявка Володимир Зеновійович - декан факультету туризму, доцент кафедри економіки та спортивного менеджменту

Георгій Іваницький – найкращий спортсмен Львівщини у березні

7 квітня 2016 р.

Студент 5 курсу факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України міжнародного класу Георгій Іваницький (тренери – заслужені тренери України Тетяна Образцова та Василь Ткачек) визнаний найкращим спортсменом березня на Львівщині за результатом традиційного щомісячного голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області.

Детальніше »

За крок до «Фіналу чотирьох» або Звитяга у битві за шість очок

ФУТБОЛ  

6 квітня 2016 р.

Збірна Львівського державного університету фізичної культури в ключовому матчі попереднього етапу ХV Чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів на своєму полі обіграла чернівецький «Університет», прямого конкурента в боротьбі за путівку у «Фінал чотирьох». Гра на полі стадіону СКА міста Лева завершилася з рахунком 1:0 на користь підопічних Олега Колобича. 

Детальніше »

Сніжанна Огородник - призерка ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади

5 квітня 2016 р.

З 30 березня по 1 квітня 2016 року на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація». Для участі у олімпіаді прибули 60 студентів з понад 20 вищих навчальних закладів. Протягом трьох днів студенти демонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації. За результатами конкурсів студентка 5 курсу факультету фізичної реабілітації Сніжанна Огородник посіла друге місце. 

Детальніше »

Володимир Гоза і Діана Нагорнюк – абсолютні чемпіони Універсіади Львівщини

ВАЖКА АТЛЕТИКА  

4 квітня 2016 р.

Важкоатлети Львівського державного університету фізичної культури перемогли у всіх восьми вагових категоріях чемпіонату Львівської області серед студентів ВНЗ за програмою «Універсіада Львівщини-2016» з важкої атлетики. А майстри спорту України, другокурсники ЛДУФК Діана Нагорнюк і Володимир Гоза стали ще й абсолютними чемпіонами обласної Універсіади-2016.

Детальніше »

Віталій Кільчицький підбив підсумки сезону

БІАТЛОН  

1 квітня 2016 р.

Вихованець Новояворівської школи біатлону Віталій Кільчицький, котрий вищу освіту здобув у Львівському державному університеті фізичної культури, де й закінчив аспірантуру, підбив підсумки своїх виступів у цьому сезоні.
– Судячи з усього, я набагато покращив свої результати. Але водночас визнаю, що було багато недопрацювань...

 

Детальніше »

Концерт «Спорт, мистецтво, грація» підсумував конференцію

1 квітня 2016 р.

30 березня у концертному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбулося пленарне засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті», за результатами якої було видано методичний посібник «Теоретико-методологічні, медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті».

Детальніше »

Нікіта Максімов – абсолютний чемпіон Універсіади Львівщини

ДЗЮДО  

31 березня 2016 р.

Надзвичайно яскраву, ефектну та видовищну боротьбу на Універсіаді Львівщини з дзюдо продемонстрував студент 22 групи факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Максімов Нікіта, котрий здолав усіх суперників у своїй ваговій категорії до 81 кг, а згодом – почергово переміг переможців універсіади у категоріях 90 кг, 100 кг та +100 кг, ставши абсолютним чемпіоном Універсіади Львівської області.

Детальніше »

Екологія

НАШІ ВИДАННЯ  

31 березня 2016 р.

Нещодавно вийшов друком навчально-методичний посібник „Екологія”. Автори – викладачі нашого Університету – кандидат географічних наук, викладач кафедри туризму Володимир Володимирович ХУДОБА та кандидат географічних наук, старший викладач цієї ж кафедри Юлія Ігорівна ЧИКАЙЛО.
У навчально-методичному посібнику визначено зміст, мету і завдання навчальної дисципліни, подано структуру навчальної програми курсу, лекційні та семінарські заняття, практичну роботу та алгоритм її виконання, а також мету, зміст тем та методи контролю виконання самостійної роботи.

Детальніше »

Усик травмувався – бій скасований

БОКС  

31 березня 2016 року

Інтерконтинентальний чемпіон за версією WBO у важкій вазі (до 90,7 кг), аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик (9-0, 9 КО) травмувався на тренуванні, через що не зможе провести поєдинок проти британця Стівена Сіммонса (14-1, 6 КО), запланований на 23 квітня в київському Палаці спорту.

Детальніше »

Перший п’єдестал Тадея Чебанця

ВЕЛОСПОРТ  

30 березня 2016 року

Студент 1 курсу факультету спорту кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури Тадей Чебанець успішно виступив на чемпіонаті України з велосипедного спорту (трек) з багатоденної групової гонки (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) та спринтерського омніуму (чоловіки, жінки, юнаки, дівчата), що з 21 по 24 березня відбувався на треку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів).

Детальніше »

«Галичанка» наздогнала «Карпати»

ГАНДБОЛ  

30 березня 2016 року

У Броварах завершився перший із чотирьох турів фінального етапу чемпіонату України з гандболу серед жіночих клубів суперліги. У головному матчі туру львівська «Галичанка», сформована із випускниць і студентів Львівського державного університету фізичної культури та учнів Львівського училища фізичної культури, перемогла ужгородські «Карпати» (23:17) і зрівнялася за очками у турнірній таблиці. Отож, наступні тури у Херсоні (13-15 квітня), Львові та Ужгороді, де ще тричі зустрінуться між собою дві кращі команди України й назвуть ім’я чемпіона.

Детальніше »

Представники ЛДУФК – найсильніші лучники України

СТРІЛЬБА З ЛУКА

28 березня 2016 р.

Домінуванням представників Львівської школи стрільби з лука завершилися в Харкові Всеукраїнські змагання найсильніших спортсменів України. У жінок і чоловіків перемоги святкували випускниця Львівського державного університету фізичної культури, заслужений майстер спорту Катерина Палеха та студент 5 курсу факультету фізичного виховання ЛДУФК, майстер спорту України міжнародного класу Георгій Іваницький, котрий залишив за спиною досвідченого лучника, заслуженого майстра спорту Маркіяна Івашка, котрий навчається в аспірантурі цього вишу.


Детальніше »

Студенти ЛДУФК - призери ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади

28 березня 2016 р.

23-25 березня на базі Харківської державної академії фізичної культури відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Спорт (за видами)». Львівський державний університет фізичної культури на даному заході представляли студенти Ваулін Олександр, Ясінська Надія, Сухов Владислав та член журі, професор Линець Михайло Михайлович.

Детальніше »

Універсіада Львівщини-2016

ФУТЗАЛ  

28 березня 2016 р.

Минулого четверга у манежі спортивно-тренувального комплексу «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури відбувся матч 2-го туру «Універсіади Львівщини-2016» з футзалу. Жіночій збірній Львівського державного університету фізичної культури протистояв переможець минулорічних змагань - жіноча збірна Львівського національного університету імені Івана Франка.

Детальніше »

ХХ Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України»

25 березня 2016 р.

24 березня у Львівському державному університеті фізичної культури розпочала свою роботу ювілейна ХХ Міжнародна наукова конференція "Молода спортивна наука України". Цьогоріч "інфіз" приймає близько 60 молодих науковців з Харкова, Сум, Києва, Запоріжжя, Тернополя, Хмельницька, Миколаєва, Дніпропетровська, Жешува (Республіка Польща), а також вишів Львова.

Детальніше »

"ЛДУФК-СКІФ-Спартак" розгромила "політехів"

БАСКЕТБОЛ 

24 березня 2016 р.

Жіноча баскетбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна, тренер – Ігор Романчук) після трьох поспіль поразок у жіночій лізі України здобула переконливу перемогу над львівською «Політехнікою» – 69:36.Детальніше »

Наш важкоатлет Володимир Гоза - номінований на "Спортивний оскар"

24 березня 2016 р.

8 квітня у Київському національному академічному театрі оперети відбудеться ювілейна X Всеукраїнська церемонія нагородження «Герої спортивного року». Організаторами заходу виступають Національний олімпійський комітет України та Міністерство молоді та спорту України. Цього року на престижну премію номінований важкоатлет-юніор, студент 2 курсу факультету спорту Володимир Гоза. Срібний призер чемпіонату світу з важкої атлетики серед юніорів 2015 претендує на перемогу у номінації "Олімпійська надія України".

Детальніше »

Несподіваний, але приємний розгром лідера

ФУТБОЛ  

24 березня 2016 р.

Збірна Львівського державного університету фізичної культури у перенесеному матчі четвертого туру попереднього етапу ХV Чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів на своєму полі розгромила лідера Конференції «Захід» ФК «Тернопіль-Педуніверситет». Гра на полі стадіону СКА міста Лева завершилася з рахунком 4:0 на користь підопічних Олега Колобича.

Детальніше »

„Молода спортивна наука України”

НАШІ ВИДАННЯ 

24 березня 2016 р.

Вийшов друком 20 випуск збірника наукових праць з галузі фізичного виховання і спорту „Молода спортивна наука України” у 4 томах.

ISSN 1996-1448 (Print), 1996-1456 (Online)

Детальніше »

Парламентські слухання

24 березня 2016 р.

Євген Никодимович Приступа 23 березня 2016 року взяв участь у парламентських слуханнях «Шляхи розвитку фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади», що відбувались у Комітеті з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму відповідно до Постанови Верховної Ради України від 2 лютого 2016 року №969-VІІІ «Про проведення парламентських слухань..."

Детальніше »

Серед претендентів "Спортивного Оскара" семеро представників ЛДУФК

23 березня 2016 р.

8 квітня 2016 року у Київському національному академічному театрі оперети відбудеться ювілейна X Всеукраїнська церемонія нагородження «Герої спортивного року-2015». «Герої спортивного року» – це національний «Спортивний Оскар», покликаний визначити та нагородити кращих спортсменів, тренерів, команди та фахівців з усіх видів спорту. Щороку стоїть непростий вибір – обрати найдостойніших. 2015-й – не став винятком, адже був багатим на спортивні події та перемоги. Цьогоріч серед претендентів на цю високу нагороду семеро представників Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

«ЛДУФК-Спартак» – переможець турніру до 70-річчя ЛДУФК

ВОЛЕЙБОЛ 

22 березня 2016 р.

Жіноча волейбольна команда «ЛДУФК-Спартак» (головний тренер – Василь Ковцун) стала переможцем Всеукраїнського турніру присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Антона Опанасовича Демчишина та з нагоди 70-річчя Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Дві перемоги, одна поразка

ВОЛЕЙБОЛ 

22 березня 2016 р.

Такий результат виступу жіночої волейбольної команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» у другому турі чемпіонату студентської ліги України у Кам’янці-Подільському. Травми двох провідних гравців (Совтус Вікторія, 2 курс ФС; Григоренко Євгенія, 2 курс ФФВ) завадили львівській команді здобути максимум очок у звітному турі.

Детальніше »

У ЛДУФК обговорили проблеми організації фізичного виховання студентів ВНЗ

22 березня 2016 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури відбувся «круглий стіл» із обговорення проблем організації та проведення процесу фізичного виховання студентів у вищих навчальних закладах України. У заході, що ініціювала кафедра теорії та методики фізичного виховання і який було приурочено до 70-річчя Львівського державного університету фізичної культури, прийняли участь знані науковці галузі та керівники кафедр фізвиховання і спорту провідних вишів різного професійного спрямування Західного регіону країни.

Детальніше »

"Срібло" Катерини Кривої

КАРАТЕ 

22 березня 2016 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива у складі збірної України виборола срібну медаль на етапі найпрестижнішої серії змагань з карате WKF "Premier League.Karate 1", який проходив у голландському місті Роттердам.

Детальніше »

Наші студенти – срібні призери Універсіади Львівщини

БАДМІНТОН 

22 березня 2016 р.

Команда Львівського державного університету фізичної культури хоч і виборола перші місця у більшості категоріях (командних чоловічих, особистих чоловічих та жіночих, парних у чоловіків та змішаних пар) зайняла друге загальнокомандне місце на Універсіаді Львівщини з бадмінтону.

Детальніше »

Володимир Гоза – найсильніший юніор України

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

21 березня 2016 р.

Третього дня змагань чемпіонату України серед юніорів, що відбувався у Хмельницькому з 15 по 19 березня, скарбничка збірної команди Львівської області поповнилася золотою медаллю. ЇЇ здобув студент Львівського державного університету фізичної культури Володимир Гоза. З сумою двоборства 386 кг та наш важкоатлет став абсолютним чемпіоном змагань серед усіх вагових категорій.

Детальніше »

Іван Куклишин та Олег Николин – призери чемпіонату України

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

21 березняі 2016 р.

На чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів, що відбувався у Хмельницькому студенти Львівського державного університету фізичної культури Іван Куклишин та Олег Николин здобули срібну і бронзову нагороди.

Детальніше »

На п’єдесталі – Діана Нагорнюк

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

21 березня 2016 р.

У Хмельницькому завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів, де бронзовим призером стала студентка факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Діана Нагорнюк.

Детальніше »

День кафедри хореографії

21 березня 2016 р.

У рамках святкування 70-річчя заснування Львівського державного університету фізичної культури 15 березня відбувся День кафедри хореографії. До цієї події колектив кафедри разом зі студентами підготували концерт, на якому були представлені усі жанри хореографічного мистецтва. Цей мистецький захід відвідали представники різних кафедр, деканатів і відділів Університету, а також гості з інших вишів Львова, зокрема викладачі і студенти кафедри режисури і хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка.

Детальніше »

Зоряна Руминська - призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

21 березня 2016 р.

17-18 березня на базі Львівського інституту економіки і туризму відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук  у 2015-2016  навчальному році з галузі наук "Туризм". За результатами підсумкової конференції студентка другого курсу факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури Зоряна Руминська була відзначена дипломом другого ступеня.

Детальніше »

День кафедри легкої атлетики

18 березня 2016 р.

17 березня відбувся День кафедри легкої атлетики з нагоди святкування 70-річчя Львівського державного університету фізичної культури. З доповіддю на тему: "Легка атлетика у ЛДУФК. Історія та сучасність." виступив завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Конестяпін.

Детальніше »

Чотири медалі Ольги Книш

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ 

18 березня 2016 р.

Студентка факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту Ольга Книш, успішно виступила на чемпіонаті України з гірськолижного спорту, який на початку березня відбувся у Закаратті. У слаломі та слаломі-гіганті наша спортсменка показала високий другий результат, а у змаганнях юніорів перемогла у вищезгаданих дисциплінах, що свідчить про високий рівень її підготовки.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

ПЛАВАННЯ  

17 березня 2016 р.

Збірна команда Львівського державного університету фізичної культури з плавання посіла І загальнокомандне місце на змаганнях за програмою «Універсіада Львівщини – 2016». Серед 30 дистанцій та 4 естафет, що були в програмі змагань, наші студенти вибороли перемогу на 21 дистанції та у 2 естафетах.

Детальніше »

Представники ЛДУФК – беззаперечні лідери обласної Універсіади

БОРОТЬБА 

17 березня 2016 р.

Упродовж двох днів (15-16 березня) на базі Львівської навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України пройшов перший етап Універсіади Львівщини з вільної та жіночої боротьби, де беззаперечними лідерами були представниці Львівського державного університету фізичної культури, перемігши у шести із восьми вагових категорій.

Детальніше »

Шевченківський вечір

17 березня 2016 р.

15 березня у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся літературно-музичний вечір «Шевченківське свято», який організував культурно-мистецький відділ. Щоб почути стоголосе слово Кобзаря, яке звучить, співає, промовляє через віки, на свято завітали студенти, працівники університету, професорсько-викладацький колектив на чолі із ректором вишу, професором Євгеном Приступою. Розпочали величним виконанням Державного гімну України разом із поважною Народною хоровою капелою «Прометей».

Детальніше »

День кафедри гімнастики

16 березня 2016 р.

Досить цікаво і неординарно відбувся День кафедри гімнастики, який було присвячено 70-річчю заснування Львівського державного університету фізичної культури. Усі, хто 14 березня відвідав цей захід у спортивному корпусі вишу залишилися задоволеними як від показових виступів, так і від можливості, наданої кожному, взяти особисту участь у майстер-класах з різних видів фітнесу, спортивної та художньої гімнастики, акробатики, стрибків на батуті.

Детальніше »

Анастасія М’ястковська і Катерина Крива здобули командне золото Кубка світу

КАРАТЕ  

16 березня 2016 р.

12-13 березня у словенському місті Лашко відбувався Кубок світу з карате, який зібрав більше 500 спортсменів з 40 країн світу. У складі української делегації змагалися 35 спортсменів. Серед них й представники Львівського державного університету фізичної культури. У загальнокомандному заліку українська команда посіла перше місце.

Детальніше »

Марія Музичук втратила титул чемпіонки світу

ШАХИ 

15 березня 2016 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичнох культури Марія Музичук, котра 2015-го року у Росії виборола звання чемпіонки світу з шахів, у львівському Палаці Потоцьких не змогла бодай раз перемогти претендентку на титул, лідера світового рейтингу ФІДЕ Хоу Іфань з Китаю. Поразка Марії у дев’ятій партії стала останньою у цій затяжній зустрічі й тепер титулом чемпіонки світу вчетверте заволоділа найсильніша шахістка планети Хоу Ікань, яка перемогла Музичук із загальним рахунком 6:3.

Детальніше »

Олександр Усик піднявся на п’яту сходинку в рейтингу WBC. Євген Хитров – 13-й

БОКС 

14 березня 2016 р.

Всесвітня боксерська рада (WBC) оприлюднила свої оновлені рейтинги у всіх 17-ти вагових категоріях. Вперше до ТОП-5 рейтингу WBC увійшов перспективний український важковаговик, аспірант Львівського державного університету фізичної культури  Олександр Усик, який в оновленому рейтингу розмістився на 5-й позиції.

Детальніше »

Наші студенти – призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

14 березня 2016 р.

9-11 березня на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015-2016 навчальному році з галузі наук «Фізичне виховання та спорт». За результатами підсумкової конференції студенти Львівського державного університету фізичної культури посіли третє місце.

Детальніше »

Марію Музичук нічия уже не влаштовує

ШАХИ  

14 березня 2016 р.

Сьогодні, 14 березня, о 15-й годині у львівському Палаці Потоцьких розпочнеться дев’ята партія матчу за звання чемпіонки світу з шахів між діючою чемпіонкою, випускницею Львівського державного університету фізичної культури Марією Музичук зі Стрия та претенденткою на титул, лідером світового рейтингу ФІДЕ китаянкою Хоу Іфань. Українка у цій партії гратиме чорними фігурами і її влаштовує лише перемога. У разі нічиєї чемпіонкою світу стає китаянка.

Детальніше »

Останній шанс Марії Музичук

ШАХИ 

12 березня 2016 р.

Сьогодні, 12 березня, о 15-й годині у львівському Палаці Потоцьких розпочнеться восьма партія матчу за світову шахову корону між випускницею Львівського державного університету фізичної культури, діючою чемпіонкою світу Марією Музичук зі Стрия і претенденткою на титул, лідером світового рейтингу ФІДЕ китаянкою Хоу Іфань.


Детальніше »

Наші випускниці - бронзові призери Євро-2016

БОРОТЬБА 
 

11 березня 2016 р.

Знову тішать своїми здобутками наші борчині.. Дві бронзові нагороди чемпіонату Європи з боротьби, що відбувається у столиці Латвії Ризі, здобули випускниці Львівського державного університету фізичної культури Алла Черкасова та Юлія Хавалджи (Благиня).

Детальніше »

Вдале завершення зимового сезону

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

10 березня 2016 р.

На чемпіонаті України з легкої атлетики, що відбувся у Сумах в останні дні лютого, неабияким успіхом відзначилися студенти Львівського державного університету фізичної культури, які привезли до Львова три срібні і одну золоту медалі.

Детальніше »

Марії Музичук доведеться ризикувати

ШАХИ 

10 березня 2016 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури, діюча чемпіонка світу Марія Музичук, на жаль, двічі поступилася претендетці на титул, лідеру світового рейтингу ФІДЕ китаянці Хоу Іфань у десятираундовому чемпіонському протистоянні, яке триває у Львові. Завтра, 11 березня. шахістки зіграють сьому партію, у якій Марії Музичук доведеться ризикувати, бо вона програє із загальним рахунком 2:4.

Детальніше »

Оксана Гергель – срібний призер чемпіонату Європи

БОРОТЬБА 

10 березня 2016 р.

Ще одну срібну медаль Євро-2016 до національної скарбнички поклала студентка Львівського державного університету фізичної культури Оксана Гергель, яка виступала у ваговій категорії до 60 кг й у боротьбі за "золото" поступилася срібній призерці чемпіонату світу Петрі Мааріт Оллі з Фінляндії.

Детальніше »

Круглий стіл: "Економічна підготовка у непрофільних ВНЗ"

9 березня 2016 р.

До 70-ліття Львівського державного університету фізичної культури на кафедрі економіки та спортивного менеджменту відбувся круглий стіл на тему: "Економічна підготовка у непрофільних ВНЗ". Учасниками цього заходу були представники суміжних кафедр нашого університету, а також - Регіонального інституту державного управління при Президентові України, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького й Української академії друкарства.

Детальніше »

Юлія Ткач - срібний призер чемпіонату Європи

БОРОТЬБА

9 березня 2016 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач (Остапчук), на чемпіонаті Європи з боротьби 2016 року, що розпочався у Ризі (Латвія), здобула срібну нагороду.

Детальніше »

Георгій Іваницький - чемпіон світу

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

9 березня 2016 р.

З 2 по 6 березня в Анкарі (Туреччина) відбувався чемпіонат світу зі стрільби з лука в приміщенні. За медалі змагалися близько 300 учасників з 35 країн. Серед представників України за світову першість боролися й студенти Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко та Георгій Іваницький.

Детальніше »

На факультеті туризму ЛДУФК відбулася науково-практична конференція

4 березня 2016 р.

2 березня у Львівському державному університеті фізичної культури на факультеті туризму відбулась науково-практична конференція «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму у Західному регіоні України», присвячена 70-річчю Львівського державного університету фізичної культури. З привітальним словом виступили проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків, професор Вовканич А.С., завідувач кафедри туризму, професор Волошин І.М. та декан факультету туризму, доцент Холявка В.З.

Детальніше »

День кафедри гуманітарних дисциплін

4 березня 2016 р.

3 березня у рамках відзначення 70-річчя Львівського державного університету фізичної культури відбувся День кафедри гуманітарних дисциплін. З доповіддю про історію кафедри, її нинішній кадровий склад, основні напрямки роботи виступив завідувач, професор Олег Полянський.

Детальніше »

Марія Музичук після нічиєї програла Хоу Іфань

ШАХИ

4 березня 2016 р.

У матчевій чемпіонській зустрічі між випускницею Львівського державного університету фізичної культури, діючою чемпіонкою світу Марією Музичук і претенденткою з Китаю Хоу Іфань сьогодні, 4 березня, перший вихідний день. Напередодні суперниці зіграли дві партії: спершу – розписали мирову, а в другій – китаянка перемогла.

Детальніше »

Урочиста академія факультетів з нагоди 70-річчя Львівського державного університету фізичної культури

3 березня 2016 р.

У вівторок,1 березня, в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбулася Урочиста Академія факультетів ЛДУФК з нагоди 70-річчя від дня заснування вишу. Упродовж 70-річної знаменної історії цього навчального закладу доленосними стали сотні досягнень колективу викладачів і студентів.

Детальніше »

Вітаємо

Мельника Валерія Олександровича

з присвоєнням наукового ступеня
кандидат наук з фізичного виховання і спорту

Катерина Крива - найкращий каратист України за підсумками 2015 року

2 березня 2016 р.

20 лютого у Харкові відбулася чергова конференція ВГО «Українська федерація карате», де було названо найкращого спортсмена 2015 року у виді спорту «карате». У цій номінації перемогла вихованка кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива (тренер - викладач кафедри Ігор Богдан).

Детальніше »

Наші студенти взяли участь у відкритому засіданні Крайового товариства "Рідна школа"

2 березня 2016 р.

У перший день весни, 1 березня 2016 року, студенти Львівського державного університету фізичної культури завітали у обласний будинок вчителя, де відбулося засідання міського осередку ім. Костянтини Малицької Крайового товариства «Рідна школа», присвячене Міжнародному дню рідної мови та 145-річчю від дня народження Лесі Українки.

Детальніше »

Марія Музичук розпочинає білими

ШАХИ 

2 березня 2016 р.

Сьогодні, 2 березня, у львівському Палаці Потоцьких о 15-й годині розпочнеться перша із десяти запланованих партій матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок, у якому діюча чемпіонка світу, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук протистоятиме першому номеру світового рейтингу ФІДЕ китаянці Хоу Іфань. Жереб під час офіційної церемонії відкриття вибрав для українки білі фігури у першій партії.

Детальніше »

Наш Університет з робочим візитом відвідав Ігор Жданов

1 березня 2016 р.

Сьогодні, 1 березня, Львівський державний університет фізичної культури з робочим візитом відвідав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Детальніше »

Катерина Крива - бронзовий призер етапу Прем’єр-ліги Карате 1 у Єгипті

КАРАТЕ WKF 

1 березня 2016 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива здобула бронзову нагороду на етапі Прем’єр-ліги Карате 1 – серії турнірів, які проводить протягом сезону Всесвітня організація карате (WKF). Катерина виступала у ваговій категорії до 50 кг.

Детальніше »

Марія Музичук проти Хоу Іфань. Завтра – відкриття матчу

ШАХИ 

29 лютого 2016 р.

1 березня 2016 року – історична дата в спортивному житті Львова. Вперше у місті Лева та Україні у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької о 19-й годині розпочнеться офіційна церемонія відкриття матчу за звання чемпіонки світу з шахів, у якому діюча чемпіонка світу, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук зустрінеться з першим номером світового рейтингу китаянкою Хоу Іфань.

Детальніше »

Софія Прийма і Тадей Чебанець – чемпіони України

ВЕЛОСПОРТ 

25 лютого 2016 р.

Знову тішать своїми успіхами першокурсники Львівського державного університету фізичної культури. Цоьго разу високий рівень підготовки показали студенти кафедри стрільби та технічних видів спорту на Зимовому чемпіонаті України з велосипедного спорту на треку серед юніорів, що відбувався у Львові з 19 по 29 лютого.

Детальніше »

„Страхування в туристичній діяльності”

НАШІ ВИДАННЯ 

25 лютого 2016 р.

Вийшов друком навчальний посібник „Страхування в туристичній діяльності”. Автори – викладачі нашого Університету – кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму Андрій Петрович ГОЛОД та кандидат економічних наук, доцент кафедри спортивного туризму Юлія Богданівна ФЕЛЕНЧАК.

Детальніше »

«Мова – душа народу»

24 лютого 2016 р.

23 лютого в рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся літературний захід «Мова – душа народу». Розпочали згадкою про тих героїв України, які у лютневі дні 2014 року віддали свої життя за наше щасливе майбутнє: «Вбраний в криваве світанок просить хвилину спокою. Мамо, не плач… На ложах м’яких серед трав шовкових вони спочивають. Сто змовлених «прощай», сто криків, сто зітхань розірвуть небеса. Спасенна та земля, де впала кров невинних…».  

Детальніше »

Олександр Горбунов та Артем Войцеховський – бронзові призери чемпіонату України

САМБО 

24 лютого 2016 р.

З 19-21 лютого в Одеському спорткомплексі «Університет», що розташований на березі Чорного моря, відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів та юніорок (віком до 20 років). У змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з 19 регіонів нашої держави. За національну першість боролися й студенти Львівського державного університету фізичної культури, які здобули дві бронзові нагороди.

Детальніше »

Олександр Усик: "Прогулянка за будь-якої погоди, як і тренування"

24 лютого 2016 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик – найуспішніший кримський спортсмен у минулому році. Український боксер з Сімферополя провів три поєдинки в столичному Палаці спорту, вдало захистивши титул Інтерконтинентального чемпіона WBO в першій важкій вазі. Сьогодні Олександр Усик з родиною живе в окупованому Росією Криму.

Детальніше »

Андрій Проценко – переможець турніру у Франції

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

24 лютого 2016 р.

На міжнародних легкоатлетичних змаганнях у французькому Метці українці відзначилися двома перемогами. Одну з них здобув студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко, який переміг у секторі для стрибків у висоту (2 м 30 см).

Детальніше »

Дмитро Пресняков - срібний призер чемпіонату України

БОКС 

23 лютого 2016 р.

З 16 по 21 лютого у Хмельницькому відбувся чемпіонат України з боксу серед молоді. Срібним призером цього чемпіонату став першокурсник факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Пресняков, який змагався у ваговій категорії 64кг.

Детальніше »

Наші студенти - найсильніші серед юніорів Львівщини

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

22 лютого 2016 р.

Спортивна база КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо 19–20 лютого приймала чемпіонат Львівської області серед юніорів з важкої атлетики. Його учасниками були близько 70 кращих юних атлетів Львівщини, які боролися за право представляти нашу область на чемпіонаті України. Найсильнішими були студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Оксана Райта – срібний призер Кубка України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

22 лютого 2016 р.

17 лютого у Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні, де змагалася студентка Львівського державного університету фізичної культури Оксана Райта. У бігу з перешкодами на 2000 м Оксана фінішувала другою з результатом - 6.37,52 хв.

Детальніше »

Друга поспіль перемога "ЛДУФК-СКІФ-Спартак"

БАСКЕТБОЛ 

19 лютого 2016 р.

Жіноча баскетбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна, тренер – Ігор Романчук) здобула другу поспіль перемогу на другому етапі Жіночої ліги України. З рахунком 52:47 вона здолала команду «Полтава-Баскет-КС ПСДЮСШОР№2».

Детальніше »

Тамара Євдокимова – бронзовий призер зимового чемпіонату України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

19 лютого 2016 р.

З 12 по 14 лютого у Мукачеві відбувся зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань, де бронзову нагороду у змаганнях жінок з метання списа здобула студентка факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Тамара Євдокимова.

Детальніше »

Наші студенти – срібні призери чемпіонату України

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

18 лютого 2016 р.

16 лютого на коломийському помості завершився чемпіонат України з жиму лежачи серед юніорів та юніорок. Найсильніші юні атлети України змагалися за право брати участь у чемпіонаті світу з жиму лежачи, який відбуватиметься 19-24 квітня у м. Редбю (Данія). Серед них – троє студентів Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Степан Пасічник – 13-й у стрибках з трампліна ІІ Юнацьких Ігор-2016

17 лютого 2017 р.

У Ліллехаммері (Норвегія) фінішували змагання у стрибках на лижах з 90-метрового трампліна в рамках ІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2016. Студент Львівського державного університету фізичної культури Степан Пасічник (тренер - Віктор Бережанський), не зміг пробитися в десятку найсильніших. Наш спортсмен посів підсумкове 13-е місце.

Детальніше »

Три "золота" з Коломиї

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

17 лютого 2016 р.

У Коломиї відбувся чемпіонат України з жиму лежачи серед юнаків та дівчат, де змагалися атлети з 13 областей України. Тріумфальним був виступ першокурсників Львівського державного університету фізичної культури, які здобули три золоті медалі й у підсумку перемогу здобула команда Львівської області.

Детальніше »

Перемога баскетболісток «ЛДУФК-СКІФ-Спартак»

БАСКЕТБОЛ 

16 лютого 2016 р.

Жіноча баскетбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна, тренер – Ігор Романчук) з перемоги стартувала на другому етапі Жіночої ліги України. З рахунком 48:43 вона здолала земляків з «Політехніки».

Детальніше »

У представників ЛДУФК – шість нагород

БОРОТЬБА 

15 лютого 2016 р.

Представники Львівського державного університету фізичної культури здобули три золотих, одну срібну та дві бронзові нагороди на престижному київському міжнародному турнірі, який у столичному палаці спорту відкрив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Детальніше »

Назар Куротчин задав тон перемозі "Українських отаманів"

15 лютого 2016 р.

12 лютого у Львівському цирку відбувся матч Всесвітньої боксерської серії (WBS)  між  "Українськими  отаманами"  та  "Турецькими  завойовниками".  Перемогли українці з рахунком 4:1. Тон  перемозі  "Отаманів" задав студент Львівського державного університету фізичної культури Назар Куротчин, який цього вечора відкривав змагання.

Детальніше »

Ігор Шимечко - володар Кубка України

15 лютого 2016 р.

З 9 по 13 лютого в Чернігові відбувся Кубок України з важкої атлетики. Серед його учасників змагалися студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, які стали срібними й бронзовими призерами, а володарем Кубка України став зірковий випускник спортивного вишу Ігор Шимечко.

Детальніше »

Шпажистки ЛДУФК вибороли командну олімпійську ліцензію на Олімпіаду-2016

ФЕХТУВАННЯ 

15 лютого 2016 р.

Вчора пізно ввечері у Буенос-Айресі завершився черговий етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок сезону-2015/2016. Змагання у столиці Аргентини стали останніми у боротьбі за путівки на командний турнір шпажисток в рамках ХХХІ літніх Олімпійських ігор-2016, які в серпні нинішнього року пройдуть у Ріо-де-Жанейро.

Детальніше »

"Срібний" фініш Олени Підгрушної

БІАТЛОН 

15 лютого 2016 р.

Випускниця аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна вкотре продемонструвала блискучу швидкість на фініші естафетної гонки восьмого етапу Кубка світу з біатлону у американському Преск-Айлі, що дозволило збірній Україні вибороти срібні медалі.

Детальніше »

Степан Пасічник: "На Юнацькій Олімпіаді подобається все"

12 лютого 2016 р.

Для всіх спортсменів участь у II зимових Юнацьких Олімпійських іграх є дебютом на такому високому рівні в їх кар’єрі, але не вперше вони перебувають у самому Ліллехаммері. Зокрема, представник стрибків з трампліну, першокурсник Львівського державного університету фізичної культури Степан Пасічник поділився з прес-службою НОК своїми першими враженнями від ЮОІ і підготовкою до найголовніших стартів у кар’єрі.Детальніше »

Андрій Проценко: "Якщо встановлю світовий рекорд, станцюю у секторі"

12 лютого 2016 р.

Один з найсильніших стрибунів України розповів про підготовку до олімпійського Ріо-де-Жанейро. Знайшовши невеличку шпаринку між зборами, віце-чемпіон Європи та бронзовий призер чемпіонату світу у приміщенні Андрій Проценко, в активі якого є гросмейстерський стрибок на 2,40 м, приїхав до Львова складати сесію. У лабіринті коридорів Львівського державного університету фізичної культури херсонський спортсмен виглядав таким же зосередженим, яким зазвичай його можна побачити у стрибковому секторі. Готуючись до іспиту, Андрій на кілька хвилин відклав підручник і відповів на запитання кореспондента “ВЗ”.


Детальніше »

Юні олімпійці вже у столиці II зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2016

11 лютого 2016 р.

10 лютого, близько 11 години вечора за місцевим часом збірна команда України прибула до столиці II зимових Юнацьких Олімпійських ігор – Ліллехаммера. Наші спортсмени розмістились у двох Олімпійських селищах, які розташовані у містах Хаммарі - там мешкатимуть фігуристи, й Ліллехаммері, де проживатимуть представники всіх інших 8 видів спорту, в яких буде представлена Україна.

Детальніше »

Наші студенти на п’єдесталі чемпіонату України

ПАУЕРЛІФТИНГ 

10 лютого 2016 р.

З 6 по 10 лютого у Коломиї відбувався чемпіонат України з пауерліфтингу серед  юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, в якому взяли участь представники 18 областей України. Перше загально-командне місце посіла команда Львівщини. У складі команди змагалися й студенти Львівського державного університету фізичної культури, які здобули одну золоту, дві срібні та одну бронзову нагороди.

Детальніше »

„Швидкісна та силова підготовка кваліфікованих ватерполістів”

НАШІ ВИДАННЯ 

10 лютого 2016 р.

Вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів фізичного виховання і спорту „Швидкісна та силова підготовка кваліфікованих ватерполістів”.
Автор – кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти нашого Університету Олег Юрійович СИДОРКО.

Детальніше »

Андрій Проценко – бронзовий призер турніру в Чехії

9 лютого 2016 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко виборов бронзову нагороду  традиційного міжнародного турніру зі стрибків у висоту Beskydská laťka – 2016, що відбувся у чеському місті Тшинец.

Детальніше »

Анастасія Мястковська - бронзовий призер чемпіонату Європи

КАРАТЕ 

8 лютого 2016 р.

У місті Лімассол (Кіпр) відбувся чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді (5-7 лютого). Ці змагання зібрали близько 1000 молодих спортсменів з 48 європейських країн. Українська збірна у складі 31 спортсмена була представлена майже у всіх розділах програми змагань. У ваговій категорії -55кг виступала студентка факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Мястковська, яка здобула бронзову нагороду.

Детальніше »

У загальному заліку Олена Підгрушна знову сьома

БІАТЛОН 

8 лютого 2016 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна знову опинилася на сьомій позиції у загальному заліку Кубка світу з біатлону сезону-15/16. Його сьомий етап відбувається у канадському Кенморі. 5 лютого, в рамках сьомого етапу Кубка світу Олена Підгрушна тріумфувала в жіночій спринтерській гонці на дистанції 7.5 км зі стрільбою на двох вогневих рубежах.

Детальніше »

Анна Музичук – краща серед жінок на "Gidraltar-Masters-2016"

ШАХИ  

5 лютого 2016 р.

У Гібралтарі завершився один із найпрестижніших світових шахових фестивалів, головний турнір якого «Мастерс» зібрав 257 учасників із 51 країни, в тому числі 83 гросмейстери, 10 з яких мали рейтинг понад 2700. У такій поважній шаховій компанії випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук із 7 очками з десяти, поділивши в загальному заліку місця з 9 по 23, зайняла чисте перше місце серед жінок.


Детальніше »

Юлія Ткач – найкращий спортсмен Львівщини у січні

4 лютого 2016 р.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило кращим спортсменом Львівщини за підсумками січня 2016 року вихованку львівської школи вільної боротьби, володарку ліцензії на участь в Іграх ХХХІ Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро, аспірантку Львівського державного університету фізичної культури Юлію Ткач.

Детальніше »

Дмитро Грималюк – кращий за підсумками 2015 року

МОТОСПОРТ 

3 лютого 2016 р.

30 січня у Києві відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців та призерів за підсумками виступів у спортивному сезоні 2015 року. Федерація мотоциклетного спорту України нагородила Косівську федерацію мотоспорту за 1 місце у чемпіонаті України з кантрі-кросу серед дорослих, завдяки успішним виступам студента Львівського державного університету фізичної культури Дмитра Грималюка.

Детальніше »

Юрій Федечко – чемпіон України

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО

3 лютого 2016 р.

Зимовий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства. відбувся у Києві 29-30 січня. Чемпіоном цих змагань став випускник Львівського державного університету фізичної культури Юрій Федечко.

Детальніше »

Вікторія Герасимович – срібна призерка Кубка України

БОКС 

3 лютого 2016 р.

Студентка факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури Вікторія Герасимович (Вірт) стала срібною призеркою Кубка України з боксу серед жінок у ваговій категорії до 54кг.Детальніше »

Оксана Райта – дворазова призерка зимового чемпіонату

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

2 лютого 2016 р.

27-28 січня у Запоріжжі відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, де студентка факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Оксана Райта здобула срібну і бронзову нагороди.

Детальніше »

Золотий почин Юлії Ткач

БОРОТЬБА ВІЛЬНА 

1 лютого 2016 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач здобула золоту медаль 54-го міжнародного турніру з вільної, греко-римської та жіночої боротьби "Dan Kolov & Nikola Petrov", що відбувся у Болгарії з 29 по 31 січня.

Детальніше »

Перемоги на чемпіонаті України

БОРОТЬБА ВІЛЬНА  

28 січня 2016 р.

Черговими перемогами на чемпіонаті України серед спортсменів до 23 років потішили нас студентки Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, досвідчена Оксана Гергель (5-й курс) не залишила бодай шансу на успіх іншим борчиням вагової категорії до 60 кг.

Детальніше »

Добре завершення Різдвяних свят

27 січня 2016 р.

Уже десять років поспіль у Львові відбувається Фестиваль «Спалах Різдвяної звізди», який є правдивою кульмінацією Різдвяних свят. Цьогоріч з нагоди ювілею фестивалю на церемонії презентації Різдвяних звізд доцент кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури Олена Падовська була нагороджена Дипломом за поширення християнських цінностей та різдвяних традицій. Ця нагорода – своєрідний підсумок діяльності Олени Мирославівни як культуролога і мистецтвознавця, що доклався до відновлення, проведення та популяризації "нової" доброї традиції міста Лева.

Детальніше »

Початок спортивного року у Парижі

КАРАТЕ WKF 

26 січня 2016 р.

Спортивний сезон 2016 року українські каратисти розпочали у столиці Франції, де з 22 по 24 січня відбувався І-ий етап «Premier League.Karate1» з карате WKF, який зібрав більше 1000 спортсменів з 75 країн світу. У складі збірної команди України змагалися й студенти спеціалізації карате Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Наші атлети - найсильніші на Львівщині

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

25 січня 2016 р.

Спортивна база КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо 22-23 січня приймала змагання Кубка та чемпіонату Львівської області в окремих вправах з важкої атлетики. За право представляти нашу область на Кубку України, що відбуватиметься у Чернігові з 9 по 13 лютого, змагалися близько 60 атлетів. Та найвищий рівень підготовки показали студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

У загальному заліку Олена Підгрушна знову восьма

БІАТЛОН 

25 січня 2016 р.

У італійському Антхольці завершився шостий етап Кубка світу-2015/16 з біатлону, після якого аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна у загальному заліку повернулася на восьме місце, пропустивши на сьому сходинку норвежку Тіріл Екхофф.

Детальніше »

У загальному заліку Кубка світу Олена Підгрушна піднялася на сьоме місце

БІАТЛОН 

22 січня 2016 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна у загальному заліку Кубка світу-15/16 з біатлону після вчорашнього спринту в італійському Антхольці випередила Тіріл Екхофф з Норвегії. Тепер капітан збірної України займає сьому сходинку.

Детальніше »

Дмитро Дем’янюк та Віктор Шаповал – призери "Меморіалу Дем’янюка"

19 січня 2016 р.

У львові завершилися традиційні легкоатлетичні змагання зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка». Вісімнадцятий за ліком міжнародний турнір цьогоріч вперше проводився в легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України і зібрав близько ста учасників.

Детальніше »

Золотий фініш Олени Підгрушної

БІАТЛОН  

18 січня 2016 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури, олімпійська чемпіонка та капітан збірної України Олена Підгрушна фінішувала першою у естафетній гонці п’ятого етапу Кубка світу у німецькому Рупольдингу, тактично грамотно обійшовши на останніх метрах дистанції німкеню Лауру Дальмаєр. Отож, жіноча збірна України виграла одну з найцікавіших біатлонних дисциплін – естафету.

Детальніше »

Віталій Кільчицький – у ТОП-20 індивідуальної гонки Кубка світу

БІАТЛОН 

14 січня 2016 р.

Вчора, 13 січня, у німецькому Рупольдингу індивідуальною гонкою чоловіків стартував другий поспіль і п’ятий за ліком етап Кубка світу з біатлону сезону-15/16. Кращим серед українців став випускник Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький, 19-е місце якого стало особистим досягненням на етапах Кубка світу.

Детальніше »

Марія Музичук – третя в світі, Анна – шоста

ШАХИ  

4 січня 2016 р.

Діюча чемпіонка світу з шахів стриянка Марія Музичук, котра у 2015 році закінчила навчання у Львівському державному університеті фізичної культури, зберегла за собою третє місце у січневому світовому рейтингу ФІДЕ, на яке вона вийшла на початку грудня.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ