Анастасія Мястковська - бронзовий призер чемпіонату Європи

У місті Лімассол (Кіпр) відбувся чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді. Ці змагання зібрали близько 1000 молодих спортсменів з 48 європейських країн. Українська збірна у складі 31 спортсмена була представлена майже у всіх розділах програми змагань. У ваговій категорії -55 кг виступала студентка факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Мястковська, яка здобула бронзову нагороду.

Попри невдалий старт і поразку від майбутньої чемпіонки Європи, спортсменки з Росії з рахунком 4:1 наша спортсменка зуміла змобілізуватись і у «втішаючих» поєдинках впевнено дійти до «малого» фіналу. У наступних поєдинках Анастасія поборола суперниць із Словенії (5:0) і Сербії (2:0) та у напруженому поєдинку за «бронзу» перемогла спортсменку з Іспанії (5:3).

Також бронзову медаль чемпіонату Європи до національної скарбнички поклав колишній студент нашого вишу Денис Копитко. У ваговій категорії -67 кг.(18-20 р.р.). Отримавши перемоги у перших двох колах над суперниками з Косово (1:0) та Швейцарії (3:0) українець зазнав поразки від спортсмена з Туреччини (1:6) який став чемпіоном Європи у цій ваговій категорії. У наступному поєдинку Денис переміг представника Кіпру (7:7) та у поєдинку за третє місце виграв у спортсмена з Угорщини (3:2).

У загальнокомандному заліку 43 чемпіонату Європи з карате українська команда із результатом - 2 золотих, 1 срібна та 5 бронзових медалей посіла 6 місце, що є рекордним показником за всю історію українського карате.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ