Анатолій Магльований - Doctor Honoris Causa

18 жовтня на засіданні вченої ради Львівського державного університету фізичної культури, за поданням кафедри фізичної реабілітації, відбулася інаугурація на звання Doctor Honoris Causa доктора біологічних наук, професора, проректора з науково-педагогічної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Анатолія Васильовича Магльованого.  


Офіційне представлення кандидата здійснив проректор з науки та зовнішніх зв’язків професор А.С.Вовканич. Зокрема, було відзначено, що професор А.В.Магльований закінчив  у 1980 р. спортивний факультет Львівського державного інституту фізичної культури і отримав диплом з відзнакою, є майстром спорту з важкої атлетики; підготував 12 кандидатів та 2 докторів наук, є науковим керівником 3-х кандидатських дисертацій аспірантів ЛДУФК та науковим консультантом 1 докторської дисертацій здобувача ЛДУФК; автор та співавтор понад 670 наукових та навчально-методичних праць, зокрема, 3 підручників, 8 посібників, 27 монографій та книг, 16 патентів; член редакційних колегій 8-ми наукових видань, 2-х спеціалізованих Вчених рад із захисту кандидатських та докторських дисертацій (у тому числі у ЛДУФК).


На підтримку номінанта в обговоренні висловилися професор Б.А.Виноградський,  професор М.М.Линець, професор О.І. Шиян, професор Ю.А.Бріскін, доцент В.І.Левків. З короткою інаугураційною промовою виступив професор А.В.Магльований. Після голосування ректор університету професор Є.Н.Приступа вручив йому диплом Doctor Honoris Causa, енциклопедію університету та пам’ятну медаль.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ