Бібліотеки – скарбниці всіх багатств людського духу

У Всеукраїнський день бібліотек в знак подяки за багаторічну співпрацю між редакційно-видавничим відділом нашого Університету і Науковою бібліотекою Львівського національного університету імені Івана Франка, найдавнішій книгозбірні України було урочисто передано примірник популярної енциклопедії «Львівський державний університет фізичної культури (1946–2016)».

Директор книгозбірні Василь Кметь подякував за дарунок і високо оцінив першу спробу енциклопедичного документування життя і діяльності нашого Університету, назвавши книгу своєрідним атестатом зрілості вишу.

Перебуваючи на Львівщині з офіційним візитом, відвідав Наукову бібліотеку і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

– У час інформаційних технологій ми маємо дбати про справжню книгу, про справжню літературу, – зазначив Прем’єр-міністр.

Директор університетської книгозбірні вручив Володимирові Гройсману електронний читацький квиток і подарував видання інкунабул та екслібрисів Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Додамо, що Прем’єр-міністр також оглянув експозицію рідкісних рукописних книг і стародруків, серед яких документи й навчальна література, що засвідчує понад 400-річну історію бібліотеки та більш ніж 355-річну історію Університету, нотні рукописи, найдавніші українські книги, колекція інкунабул і палеотипів та східна колекція рукописних книг.