«Бронза» на світовому етапі

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Катерина Крива у складі збірної України виборола бронзову нагороду на черговому етапі найпрестижнішої серії змагань з карате WKF «Premier League.Karate 1», який відбувся у австрійському місті Зальцбург.

Цей турнір зібрав 730 спортсменів із 60-ти країн світу, які зійшлись у безкомпромісній боротьбі, щоб визначити найсильніших. Для українських спортсменів – це був останній старт перед чемпіонатом Європи, який з 5 по 8 травня відбуватиметься у Франції, а також першим етапом відбору до чемпіонату світу з карате (19-23 жовтня, м. Лінц, Австрія). Українська делегація складалась із 26 спортсменів, дев’ятеро з яких – вихованці львівської школи карате.

Студентка 31 гр. факультету спорту спеціалізації карате ЛДУФК Анастасія М’ястковська виступала у ваговій категорії -55 кг. Здобувши перемогу у першому колі над спортсменкою з Боснії та Герцеговини з рахунком 4:0, наша спортсменка поступилась у другому колі більш досвідченій спортсменці із Словаччини і вибула зі змагань. Більш вдало виступила випускниця ЛДУФК Катерина Крива, яка виступала у ваговій категорії -50 кг. Перемігши у першому колі суперницю з Білорусі, наша спортсменка поступилася за рішенням суддів майбутній переможниці змагань спортсменці з Японії. Вже у втішних поєдинках за бронзові нагороди українка почергово перемогла суперниць з Угорщини, Польщі, а у «малому» фіналі – каратистку з Гонконгу. Відтак, Катерина Крива посіла третю сходинку п’єдесталу пошани у своїй ваговій категорії.

У загальнокомандному заліку турніру українська команда із трьома бронзовими нагородами посіла 19 місце.