Чотири медалі Ольги Книш

Студентка Львівського державного університету фізичної культури, член збірної команди України, майстер спорту Ольга Книш (31 гр., ФС), успішно виступила на чемпіонаті України з гірськолижного спорту, який на початку березня відбувся у Закарпатті. Наша спортсменка показала другий результат у слаломі та слаломі-гіганті, а у змаганнях юніорів Ольга Книш перемогла у вищезгаданих дисциплінах, що свідчить про високий рівень її підготовки. Зазначимо, що з 2012 року тренером Олі є Шепіленко Юлія МГО СОК "ЕВЕЛЕНЧ". Перший тренер Шай Олена СДЮШОР з гірськолижного спорту.

Вітаємо Ольгу Книш та кафедру зимових видів спорту ЛДУФК з успішним виступом на чемпіонаті України й бажаємо переможних стартів на міжнародних змаганнях.