Цікавий турнір для другого курсу

26 квітня 2016 року викладачі кафедри спортивних та рекреаційних ігор Світлана Ковальчук та Іван Каратник за сприяння студентського профкому провели турнір з тенісу настільного для студентів 2 курсу ФС та ФФР Львівського державного університету фізичної культури.

Змагалися студенти у залі для тенісу настільного, що на вул. Пасічна . Своє вміння у цій швидкій грі демонстрували 18 учасників (14 хлопців і 4 дівчини). Змагання серед хлопців проводилися по коловій схемі в 2-ох групах по 7 учасників. Ті, хто посів 1 та 2 місце у своїх групах – вийшли в півфінал.

У першій групі 1 місце виборов Гнатюк Валентин (6 перемог, 12 очок), 2 місце – Ходус Остап (5 перемог, 11 очок). В другій групі 1 місце посів Паранюк Юрій (6 перемог, 12 очок), 2 місце (5 перемог, 11 очок). Відтак, сформувалися такі півфінальні пари: Гнатюк – Бобиляк, Ходус – Паранюк. Обидва півфінали завершилися з рахунком 2:0 на користь Гнатюка та Паранюка, які у фінальній зустрічі й визначили переможця чоловічого турніру. У безкомпромісній боротьбі переміг Паранюк Юрій (24 гр ФС), котрий і став головним переможцем. Друге місце посів Гнатюк Валентин (24 гр ФС), третє – Ходус Остап (23 гр ФФР), четверте – Бобиляк Андрій (21 ФФР).

У дівчат турнір теж проводився по коловій системі, але до трьох перемог. Кожна з учасниць зіграла по три зустрічі. І хоча дівчат було небагато, проте матчі видалися не менш напруженими, ніж у хлопців. Адже жодна з дівчат не збиралася віддавати перемогу, бо розуміли, що до призового місця "рукою подати". У підсумку, 1 місце посіла Петях Вікторія (22 гр. ФФР). Вона здобула всі перемоги і набрала 6 очок. 2 місце – Крамар Ярина (21 гр. ФС). Ярина поступилася лише Вікторії і набрала 5 очок. Мись Оля (22 гр. ФФР) набрала 4 очки і посіла 3 сходинку п’єдесталу пошани. Хомин Лілія (22 гр ФФР), хоч і не посіла призового місця, проте за її грою було дуже цікаво спостерігати, адже жодну партію вона не віддала без бою. Це помітно із статистичних даних: у зустрічі з Мись Олею дівчина поступилася лише в останній, 5 партії – 2:3. З таким же рахунком вона поступилася і Крамар Ярині. Та й з переможницею Петях Вікторією вона теж змагалася гідно, а один сет навіть виграла.

Переможці турніру були нагороджені медалями та грамотами, які забезпечив студентський профком