Делегація з Житомирщини відвідала Львівський державний університет фізичної культури

Цими вихідними до Львівського державного університету фізичної культури завітала делегація з Житомирщини. У складі якої були голова відділення НОК України у Житомирській області Олександр Оніщук, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь.

Керівник культурно-мистецького відділу Лілія Гула у виставково-методичному кабінеті ЛДУФК провела гостям екскурсію присвячену українському спортивному руху.

Після цього Лілія Гула та секретар відділення НОК України у Львівській області, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба передали гостям Львівщини кілька цікавих видань з історії галицького спорту.