День кафедри Фітнесу та рекреації

12 травня 2016 року кафедра Фітнесу та рекреації провела Х ювілейну Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Проблеми активізації рекреаційно-оздоровчої діяльності населення» за такими напрямками:

•    Історико-філософські та соціально-економічні аспекти фітнесу, рекреації, туристичної діяльності
Рекреаційно-туристичні зони, території, об’єкти
Технології фітнесу і рекреаційних занять з різними верствами населення
«Спорт для всіх» в Україні та зарубіжних країнах
 Спортивно-оздоровчий туризм
Стан, проблеми, перспективи розвитку адаптивної фізичної культури
Підготовка кадрів з фітнесу, рекреації, туризму.

Цьогорічна ювілейна конференція була присвячена 70-річчю Львівського державного університету фізичної культури та 20 річчю кафедри Фітнесу та рекреації.

У засіданні конференції взяли участь 60 науковців з Харкова, Сум, Києва, Тернополя, Хмельницька, Дніпродзержинська, Луцька, Одеси, Ополє, Вроцлава і Лєгніце (Республіка Польща), а також фахівці з профільних кафедр Львівських ВНЗ.

Кафедрою до початку конференції була видана друком збірка її матеріалів (90 статей, 174 автори).
Підведення підсумків конференції та її практична частина відбулися 13 травня на рекреаційно-туристичній базі «Гуцулка» (м. Сколе).