День кафедри гімнастики

Досить цікаво і неординарно відбувся День кафедри гімнастики, який було присвячено 70-річчю заснування Львівського державного університету фізичної культури. Усі, хто 14 березня відвідав цей захід у спортивному корпусі вишу залишилися задоволеними як від показових виступів, так і від можливості, наданої кожному, взяти особисту участь у майстер - класах з різних видів фітнесу, спортивної та художньої гімнастики, акробатики, стрибків на батуті.

На початку святкувань завідувач кафедри, доцент О.Ю. Бубела коротко розповів про багату та цікаву історію кафедри, яка бере свій початок з 1946 року.

Потім гості, а це представники (викладачі та лаборанти) кафедр нашого університету – кафедри теорії та методики фізичного виховання, української та іноземних мов, здоров’я людини, фітнесу та рекреації, а також декан факультету туризму, доцент В.З. Халявка, декан факультету фізичного виховання, доцент Р.Л. Петрина, відповідальний за спортивну роботу, президент СК ЛДУФК «СКІФ», доцент В.І. Левків та студенти коледжу Легкої промисловості і їхній викладач Н.В. Блохіна й зокрема, наші студенти отримали масу позитивних вражень від професійних виступів, які продемонстрували члени збірних команд з художньої гімнастики, спортивної гімнастики та спортивної акробатики – студенти та юні спортсмени.

Розпочали програму представники фітнесу та аеробіки, які показали фрагменти фанк - аеробіки, а далі на килим виходили титуловані гімнасти та акробати.

Найбільш незвичним для презентації кафедри стало проведення майстер - класів з аеростепу, стретчингу, танцювальної та фанк - аеробіки, дегустація фітнес - чаїв як для глядачів, так і для тих, хто спробував  виконати початкові рухи запропонованих вправ практично. Для дітей, що прийшли на святкування з батьками, викладачі та студенти кафедри організували цікаві «станції» з гімнастики, акробатики і стрибків на батуті. Тут можна було і обручі покрутити, і стрічкою помахи та вісімки поробити, спробувати сальто та у естафети незвичні пограти…

Дорослі і діти залишилися задоволеними. Девіз Дня кафедри гімнастики: «Гімнастику для всіх – і дорослих, і малих» себе виправдав сповна.