День кафедри гуманітарних дисциплін

3 березня 2016 р. у рамках відзначення 70-річчя ЛДУФК відбувся День кафедри гуманітарних дисциплін. З доповіддю про історію кафедри, її нинішній кадровий склад, основні напрямки роботи виступив завідувач проф. Олег Полянський. Він наголосив, що чисельний склад кафедри нараховує 18 викладачів, з яких 15 мають науковий ступінь, що становить 83 %. Усі дисципліни кафедри забезпечені авторськими навчально-методичними посібниками, щорічно виходить збірник наукових статей «Гуманітарні дисципліни у навчально-виховному процесі вищих навчальних закладів», п’ятий випуск якого побачив світ 2016 року, публікуються індивідуальні монографії.

Різноманітною і цікавою є виховна робота кафедри. Під час репрезентації кафедри виступили також професори Олег Гринів, Валентин Мороз та доцент Андрій Синиця. У заході окрім викладачів кафедри та гостей взяли участь декани факультетів: туризму – доцент Володимир Холявка, фізичної реабілітації – доцент Мирослава Данилевич, спорту – доцент Ігор Ріпак, фізичного виховання – доцент Роман Петрина; завідувачі кафедр: біохімії та гігієни – професор Володимир Трач, олімпійської освіти – доцент Ярослав Тимчак, туризму – професор Іван Волошин, спортивного туризму – доцент Андрій Кухтій, економіки і спортивного менеджменту – доцент Дмитро Атаманюк та ін.