День кафедри легкої атлетики

17 березня 2016 р. відбувся День кафедри легкої атлетики з нагоди святкування 70-річчя Львівського державного університету фізичної культури. З доповіддю на тему «Легка атлетика у ЛДУФК. Історія та сучасність» виступив завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Конестяпін.

У доповіді були наведені основні віхи в історії кафедри, пов’язані з її завідувачами, роботою на кафедрі відомих педагогів-тренерів, підготовкою висококваліфікованих легкоатлетів (призерів та учасників Олімпійських ігор, рекордсменів світу, Європи, СРСР), здобутками у науковій роботі (розробкою нових методик), а також з її відомими випускниками, заслуженими тренерами України, які продовжують готувати висококваліфікованих легкоатлетів-студентів.

Серед присутніх було чимало студентів, колишніх викладачів, випускників кафедри легкої атлетики, зокрема Віталій Чернобай – колишній завідувач кафедри легкої атлетики (1977 – 1988), учасник Олімпійських ігор (1956), Почесний майстер спорту; заслужені тренери України Валерій Лебедюк, Віра Федоренко.

Після доповіді зі словом виступили випускники ЛДУФК різних років, а також Микола Мандрона – президент Федерації легкої атлетики Львівської області, Мирослав Герцик – Почесний ректор ЛДУФК, Роман Петрина – декан факультету фізичного виховання ЛДУФК. Євгеній Плаксін, колишній старший викладач кафедри, під час виступу запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам'ять викладачів і випускників кафедри легкої атлетики, яких уже немає з нами.

Після перерви на каву відбулась наступна частина заходу – змагання за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Львова. Змагання між командами пройшли у веселій атмосфері: маленькі спортсмени з задоволенням у вигляді естафети та гри виконували основні легкоатлетичні вправи (дріботливий біг, бар’єрний біг стрибки, метання тощо). Усі учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями.