День студентської науки

28 квітня 2016 р. у нашому університеті відбулася студентська наукова конференція «День студентської науки», присвячена 70-ти річчю Львівського державного університету фізичної культури.
План роботи конференції включав роботу на секційних засіданнях та підведення підсумків та нагородження переможців й призерів секційних засідань.
Загалом до участі у загальноуніверситетській конференції було подано 61 доповідь студентів, з яких відбулося 51. Усі доповіді супроводжувалися мультимедійним супроводом.
У роботі секційних та пленарного засідань взяли участь 387 учасників, представників професорсько-викладацького складу та студентства.
Секційні засідання відбувалися за наступними напрямами:
Напрям 1. ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ.
Напрям 2. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ.
Напрям 3. ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ; ОЛІМПІЙСЬКИЙ, ПРОФЕСІЙНИЙ ТА АДАПТИВНИЙ СПОРТ.
Напрям 4. МЕДИКО-БІОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СПОРТУ.
Напрям 5. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ТУРИЗМУ ТА ЕКОНОМІКИ СПОРТУ.
Напрям 6. ПРОФЕСІЙНА ІНОЗЕМНА МОВА.

За результатами секційних засідань були визначені переможці та призери:

Секція № 1. ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

І місце – Лахман Вероніка, науковий керівник: доц. Гречанюк О.О.
ІІ місце – Васільєва Анастасія, науковий керівник: доц. Баклицька О.П.
ІІІ місце – Гук Анна, науковий керівник: доц. Степанченко Н.І.

Секція № 2. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ
І місце – Мошовська Ірина, науковий керівник: проф. Жданова О.М.
ІІ місце – Ференц Юрій, науковий керівник: доц. Соловей А.В.
ІІ місце – Максимів Оксана, науковий керівник: проф. Шиян О.І.
ІІІ місце – Клімченко Тетяна, наукові керівники: проф. Грибовська І.Б., викл. Турка Р.О.
ІІІ місце – Кибало Ірина, науковий керівник: ст. викл. Руда І.Є.

Секція №3. ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ; ОЛІМПІЙСЬКИЙ, ПРОФЕСІЙНИЙ ТА АДАПТИВНИЙ СПОРТ
І місце – Ваулін Олександр, науковий керівник: проф. Пітин М.П.
ІІ місце – Ясінська Надія, науковий керівник: ст. викл. Задорожна О.Р.
ІІІ місце – Поправка Віолетта, науковий керівник: доц. Нікітенко С.А.

Секція № 4. МЕДИКО-БІОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СПОРТУ
І місце – Західний Роман, науковий керівник: проф. Коритко З.І.
ІІ місце – Мильчук Соломія, науковий керівник: ст.викл. Бас О.А.
ІІІ місце – Худий Володимир, науковий керівник: проф. Коритко З.І.

Секція № 5. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ТУРИЗМУ ТА ЕКОНОМІКИ СПОРТУ
І місце – Мисяк Ольга, наукові керівники: доц. Голод А.П.
ІІ місце – Рудакова Софія, науковий керівник: доц. Беднарська О.Р.
ІІІ місце – Глєбова Юлія, науковий керівник: викл. Криштанович С.В.

Секція № 6. ПРОФЕСІЙНА ІНОЗЕМНА МОВА
І місце – Задорожня Анна, наукові керівники: викл. Юрко Н.А., доц. Проценко У.М.
ІІ місце – Приступа Юлія, наукові керівники: доц. Базиляк Н.О., ст. викл. Матвіяс О.В.
ІІІ місце – Мельник Юліана, наукові керівники: доц. Романчук О.В., викл. Коваль Р.С.

Переможці та призери секційних засідань були нагороджені дипломами відповідно зразка та цінними подарунками.