Діана Нагорнюк та Віталій Олевич на п’єдесталі чемпіонату України серед молоді

У сонячному Скадовську (Херсонська область) з 6 по 10 липня 2016 року відбувся Чемпіонат України серед молоді до 23 років та ХХХ Міжнародний турнір ім. ЗМС Я. Куценка з важкої атлетики. На цьогорічних передолімпійських змаганнях боротьбу вели аж понад 300 важкоатлетів з усіх регіонів України!

У складі команди Львівської області виступали студенти кафедри АВС нашого університету.

У ваговій категорії до 75 кг майстер спорту, студентка 22 групи факультету спорту Діана Нагорнюк у чемпіонаті України серед молоді до 23 років впевнено здобула срібні нагороди, а у міжнародному турнірі ім. ЗМС Я. Куценка також була однією з найкращих, виборовши третє призове місце. Результат нашої спортсменки 73 кг у ривку та 90 кг у поштовху.

Серед чоловіків у складі чоловічої збірної Львівської області змагався студент 2 курсу факультету спорту Віталій Олевич. Наш спортсмен зміг вибороти призові нагороди серед 36 найкращих важкоатлетів вагової категорії до 85 кг у чемпіонаті України серед молоді до 23 років. Цікаво що у першій змагальній вправі – ривку наш важкоатлет став другим із результатом 151 кг. У поштовху Віталію підкорилися 171 кг та у результаті – бронзові нагороди у сумі двоборства.

Перезалікові очки  першого місця збірній області також дав її лідер – Володимир Гоза. На даний час спортсмен знаходиться на тренувальному зборі для підготовки до Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро.

Також у складі команди Закарпатської області змагався студент 3 курсу факультету спорту Іван Куклишин, який підтвердив свою кваліфікацію, знову виконавши норматив майстра спорту України. Після виконання даного нормативу на чемпіонаті України серед студентів ВНЗ у 2016 році йому було відмовлено у присвоєнні звання, оскільки змагання носили галузевий характер та не були включені у календар змагань з важкої атлетики до початку 2016 року.

У результаті змагань минулорічні чемпіони – команда чоловіків Львівської області здобула 2 місце (472,5 очка), нажаль поступившись лише 4-ма очками представникам Харківщини (476,5 очок). Третіми цьогоріч стали важкоатлети Запорізької області (422,75 очок).

Отже вітаємо важкоатлетів ЛДУФК, кафедру АВС і їхніх особистих тренерів Олександра Товстонога та Андрія Гентоша із здобутками.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ