Дмитро Дем’янюк та Віктор Шаповал – призери "Меморіалу Дем’янюка"

У львові завершилися традиційні легкоатлетичні змагання зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка». Вісімнадцятий за ліком міжнародний турнір цьогоріч вперше проводився в легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України і зібрав близько ста учасників.

У змаганні чоловіків найбільш переконливо виглядав найдосвідченіший учасник — 36-річний львів’янин, випускник Львівського державного університету фізичної культури Віктор Шаповал. До 2,20 м атлет, який тренується без вихідних і завжди перебуває у хороших фізичних кондиціях, долав висоту без видимих зусиль. Та коли перемога була уже на відстані витягнутої руки, підо¬пічний Валерія Лебедюка почав помилятися. Цього разу 2,23 м для нього стали нездоланною висотою. “Насправді я задоволений результатом, — переконує Віктор Шаповал. — Як для початку сезону 2,20 м — це дуже навіть непогано.

На третій сходинці п’єдесталу пошани вітання приймав ще один випускник ЛДУФК, син відомого легкоатлета Дмиторо Дем’янюк. “Бронзу” йому принесла спроба на 2,20 м. “Хотілося стрибнути хоча б трішечки вище: за 2,20 м легко міг стрибати, — зітхнув Дмитро. — У мене було травмоване коліно, тож боюся його навантажувати і стрибаю надто обережно. Попри все, у цьому сезоні у мене найвищі цілі — виконати олімпійський норматив і відібратися у збірну на Ігри у Ріо-де-Жанейро”.

Переможцем серед чоловіків став Дмитро Яковенко з Кіровограду. Його результат – 223 см.

За матеріалами: galsports.com

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ