Дмитро Грималюк переміг у Львові

Студент 2 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грималюк переміг на першому етапі чемпіонату України з флет-треку (спідвей на кросових мотоциклах), який минулої неділі, 17 квітня, відбувся на гаревій доріжці львівського стадіону СКА.

Другий етап чемпіонату України відбудеться у Рівному, третій – знову у Львові. За підсумками цих трьох етапів і визначиться чемпіон України. Зазначимо, що у Львові Грималюк Дмитро випередив іншого львів’янина Олега Крука та Артема Мартиненка з Червонограду.

Зазначимо, що цей новий для України вид мотоциклетних гонок зібрав у місті Лева понад двадцять найкращих вітчизняних спортсменів, учасників та переможців національних та Європейських чемпіонатів. Змагання відбувалися на кросових мотоциклах. Головний суддя змагань, відомий український мотогонщик, чемпіон України з спідвею – Олександр Лятосінський. На відкриття змагань, організованих мотоциклетною федерацією Львівщини та клубом «СКА-Спідвей» завітали байкери з львівських клубів. У показових заїздах змагалися юні мотогонщики...

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ