Екологічна акція "Чисті вершини Говерли та Петрос 2016"

11 – 13 травня 2016 року відбулася екологічна акція «Чисті вершини Говерли та Петрос 2016». У акції взяли участь 78 учасників. Керівниками походу були викладачі ЛДУФК кафедри спортивного туризму Микитка Левко Остапович та кафедри туризму Худоба Володимир Володимирович і Цесьців Діана Степанівна.

В рамках даної акції студенти Львівського державного університету фізичної культури, а саме факультету туризму здійснили сходження на вершини гір та прибирали їх від сміття. Також студенти мали змогу удосконалити свою туристичну майстерність зі сходження на вершини та ознайомитися із природними особливостями Карпатського біосферного заповідника та Карпатського національного природного парку.
Незабутні емоції та унікальна енергетика Карпатських гір змушує нас повертатися на вершини знову і знову. Але не за горами сесія, тому готуймося!
Роби як МИ, роби з НАМИ, роби краще НАС!!!

Студентське самоврядування факультету туризму