«Галичанка» вдруге поспіль – чемпіон України

15 травня львівська «Галичанка», кольори якої здебільшого захищають випускники та студенти Львівського державного університету фізичної культури разом з учнями училища фізкультури, в Ужгороді перемогла херсонську «Дніпрянку» (27:18) у першій грі заключного туру фінального етапу змагань у жіночій суперлізі й достроково вдруге поспіль стала чемпіоном України. Фундамент цього успіху заклав Василь Козар, а продовжили – нинішні наставники Тетяна Штефан і Віталій Надич.

Услід за чемпіоном визначилися інші призери суперліги сезону 2015/2016 років. На другому місці – ужгородські «Карпати», на третьому – херсонська «Дніпрянка». Тож два найближчі ігрові дні для команд не матимуть турнірного значення, а радше стануть підготовкою до матчів Кубка України, який наприкінці тижня відбудуться у Городенці Івано-Франківської області.

Чемпіонат України. Суперліга. Жінки. Заключний тур фінального етапу

«Галичанка» (Львів) – «Дніпрянка» (Херсон) – 27:18 (12:10)

15 травня. Ужгород. Спорткомплекс «Карпати Арена».

«Галичанка»: Гілязетдінова, Гладун – Савчин (4 голи), Маркевич (4), Смолінг (4), Туркало (3), Воловник (3), Коновалова (2), Сабова (2), Стрюкова (2), Парандій (1), Косміна (1), Дорожівська (1), Баранович, Давидянц, Василяка.

«Дніпрянка»: Дрембач, Чорнявська – Кандибей (4 голи), Проценко (3), Ткаченко (3), Лобода (2), Поцелуєва (2), М. Гречка (1), Сорокіна (1), Кирилова (1), Сільвестрова (1), Каменщик, Х. Гречка, Головко, Рева.

«Карпати» (Ужгород) – «Спартак» (Київ) – 29:25

Турнірне становище: «Галичанка» – 54 очки; «Карпати» – 48; «Дніпрянка» – 28; «Спартак» – 20.