«Галичанка» – володар Суперкубка України

Львівська «Галичанка», складена здебільшого зі студенток і випускниць Львівського державного університету фізичної культури, здобула Суперкубок України, обігравши у Херсоні тамтешню «Дніпрянку» – 44:23.

Зазначимо, що Федерація гандболу України на початку нового сезону вперше розіграла Суперкубок України. Один з його учасників ужгородська команда «Карпати» навідріз відмовилася змагатися за цей трофей. Тому в екстреному порядку керівники ФГУ вмовили зіграти із чемпіоном країни львівською «Галичанкою» херсонську «Дніпрянку». Більше того, цей поєдинок зі Львова перенесли у Херсон.
Отож, 28 серпня на майданчику Херсонського училища фізичної культури зійшлися «Дніпрянка» та «Галичанка». Але справжньої кубкової боротьби не вийшло. Львів’янки прогнозовано легко й невимушено декласували гандболісток з Херсону – 44:23 (20:12). Гравця «Галичанки» Марину Коновалову, котра закинула дев’ять м’ячів, визнали найкращим гравцем матчу за Суперкубок.

Суперкубок України (м. Херсон)
«Дніпрянка» (Херсон) – «Галичанка» (Львів) – 23:44 (12:20)
«Дніпрянка»: Дрембач, Чорнявська – Кирилова (6 м’ячів), Кандибей (5), Сурган (3), Ткаченко (3), Попович (2), Поцелуєва (2), Рева (1), Гречка (1), Лобода, Каменщик, Синчук, Головко, Кузеванова, Савченко. Тренери – Михайло Милославський, Борис Милославський.
«Галичанка»: Гілязетдінова, Гладун – Коновалова (9 м’ячів), Савчин (6), Туркало (5), Смолінг (4), Давидянц (4), Сідлецька (3), Воловник (3), Парандій (3), Маркевич (2), Косик (2), Стрюкова (2), Сабова (1), Поляк, Дорожівська. Тренери – Тетяна Штефан, Анжела Савченко.