Георгій Іваницький - чемпіон світу

З 2 по 6 березня в Анкарі (Туреччина) відбувався чемпіонат світу зі стрільби з лука в приміщенні. За медалі змагалися близько 300 учасників з 35 країн. Серед представників України за світову першість боролися й студенти Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко та Георгій Іваницький.

В особистих змаганнях золото чемпіонату здобув Георгій Іваницький, який у фіналі здолав нашого співвітчизника Сергія Макаревича а Вероніка Марченко у поєдинку за бронзову медаль поступилася конкурентці з Італії. В командних змаганнях серед чоловіків збірна України посіла 4 місце, а жіноча - 7.

Вітаємо з успіхом наших студентів і кафедру стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК, зокрема тренера-викладача, заслуженого тренера України Василя Ткачека.