Георгій Іваницький – найкращий спортсмен Львівщини у березні

Студент 5 курсу факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України міжнародного класу Георгій Іваницький (тренери – заслужені тренери України Тетяна Образцова та Василь Ткачек) визнаний найкращим спортсменом березня на Львівщині за результатом традиційного щомісячного голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області.

Це почесне звання талановитий львівський спортсмен виборов завдяки перемозі на чемпіонаті світу зі стрільби з лука в приміщенні у м. Анкара (Туреччина, 3-8 березня). За найвищі нагороди чемпіонату змагалися 262 кращих спортсмени світу, які представляли збірні команди 34 країн. При цьому сенсацією для світової лучної спільноти став особистий фінал серед чоловіків за участю двох спортсменів збірної команди України, двох представників Львівщини – Георгія Іваницького та Сергія Макаревича. У «львівському» фіналі перемогу з рахунком 7:3 виборов Георгій Іваницький.

Інформаційна довідка

ІВАНИЦЬКИЙ ГЕОРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ. Спортивне звання: МСУМК. Дата народження:06 травня 1992 р. Вид зброї – олімпійський лук. Спортивне товариство: ФСТ «Динамо»/ФСТ «Україна», СДЮШОР «Електрон», Львівська школа вищої спортивної майстерності. Посада і місце роботи, служби – член збірної команди України. Освіта – студент Львівського державного університету фізичної культури, спеціальність – фізичне виховання. Сімейний стан: неодружений.
Спортивні досягнення – багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів світу та Європи, переможець міжнародних змагань Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України.

2009 рік: 1 м. в команді на чемпіонаті світу в приміщенні серед юніорів (м. Жешув, Польща); 1 м. особисто у фіналі Кубка Європи серед юніорів (Італія); 4 м. особисто на чемпіонаті світу серед юніорів (м.Огден,США); виборов ліцензію для країни на участь у І юнацьких Олімпійських Іграх.

2010 рік: 1 м. в команді-мікс, 4 м. в команді на чемпіонаті Європи серед юніорів (м. Віннінден, Німеччина).

2011 рік: 3 м. в команді на чемпіонаті Європи в приміщенні (м. Камбрілс, Іспанія), 2 м. в команді-мікс, 1 м. в команді на Кубку Європи серед юніорів (м. Ечміадзін, Вірменія). Рекорд світу на дистанції 90 м.; 1 м. в команді на Кубку Європи серед юніорів (м. Пафос, Кіпр); 6 м. особисто на чемпіонаті світу серед юніорів (м. Легніца, Польща).

2012 рік: 2 м. в команді на чемпіонаті світу в приміщенні (м. Лас-Вегас, США), 3 м. в команді на Гран-Прі Європи серед чоловіків (м. Нікосія, Кіпр), 1 м. в команді на чемпіонаті Європи серед юніорів (м. Нікобінг, Данія).

2013 рік: 9 м. особисто, 4 м. в команді на чемпіонаті Європи в приміщенні (м. Жешув, Польща).

2014 рік: 1 м. в команді на чемпіонаті світу в приміщенні (м. Нім, Франція); 4 м. в команді на етапі Кубка світу (м. Шанхай, Китай); 9 м. особисто, 8 м. в команді на чемпіонаті Європи (м. Ечміадзін, Вірменія); виборов ліцензію на І літні Європейські Ігри.

2015 рік: 1 м. особисто на чемпіонаті Європи в приміщенні (м. Нім, Франція); 1 м. в команді-мікс, 3 м. в команді серед чоловіків на Гран-Прі Європи (м. Марафон, Греція), 1 м. в команді, 3 м.в команді-мікс на І Європейських Іграх (м. Баку, Азербайджан).
2016 рік: 1 м. особисто, 4 м. в команді на чемпіонаті світу в приміщенні (м. Анкара, Туреччина).

www.sport-oda.lviv.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ