Гладкий Віктор – бронзовий призер світу з пауерліфтингу

З 28 серпня по 4 вересня 2016 р. у м. Щирк (Польща) проходить чемпіонат Світу з пауерліфтингу серед  юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.

В результаті змагальної боротьби 31 серпня 2016 р. у ваговій категорії до 83 кг студент 2 курсу факультету фізичного виховання Гладкий Віктор додав до скарбнички збірної команди України одну малу бронзову нагороду в жимі лежачи, малу срібну медаль в тязі становій і бронзову нагороду в триборстві.

В присіданнях зі штангою Віктору підкорилась вага 255 кг. У жимі лежачи львів’янин продемонстрував 182,5 кг, а у заключній вправі Віктор зумів зафіксувати 262,5 кг. Таким чином, сума триборства Гладкого Віктора  склала 700 кг.

Вітаємо кафедру атлетичних видів спорту, спортсмена та його особистого тренера Марію Розторгуй з феєричним виступом на міжнародній арені!