Гостьова звитяга студентів ЛДУФК

Гандболісти львівської команди «КДЮСШ-ЛДУФК», сформована зі студентів Львівського державного університету фізичної культури, у Полтаві перемогли команду господарів «Динамо» (23:22) у черговому матчі чемпіонату України серед клубів суперліги.

Зазначимо, що ця гра мала вирішальне значення у боротьбі за шосту сходинку турнірної таблиці. Перемога дозволяла полтавцям зрівнятися за очками з галичанами, а поразка – залишала їх на останньому місці. Тому боротьба очікувалася запеклою, про що засвідчив початок гри, який виявився рівним. Згодом динамівці двічі вели в рахунку, але гості зі Львова змогли перебудуватися після вилучення Науменка і вийшли вперед. Підопічні Олександра Горського постійно то скорочували відрив до «–2», то знову відпускали суперника. У підсумку, перший тайм завершився з рахунком 11:8 на користь студентів ЛДУФК, у складі яких варто відзначити гру воротаря Івана Ручка, який демонстрував відмінну реакцію і неодноразово змушував помилятися суперників.

У другому таймі малюнок гри не змінився. «Динамо» мало серйозні проблеми в атаці, а «КДЮСШ-ЛДУФК» уміло тримав суперника на комфортній відстані в рахунку. Після того, як відрив у рахунку на користь гостей сягнув п’яти м’ячів (15:20), здавалося, що все цьому в матчі уже вирішено. Але молоді полтавські гравці проявили характер і провели три поспіль результативні атаки. На щастя, підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Валерія Мельника не запанікували. Тимофій Тільненко і партнери чітко реалізували свої моменти і кожна наступна атака господарів лише повертала різницю в «–2»: 19:21, 20:22, 21:23. Відстояти в обороні «Динамо» одного разу все ж вдалося. Але після вдалого семиметрового від Миколи Цокала, який, до слова, став найрезультативнішим у складі полтавців, до закінчення матчу залишалося надто мало часу. 12 секунд львів’янам вистачило тільки на те, щоб доставити м’яча на центр майданчика. Відразу після цього і пролунала фінальна сирена, яка зафіксувала важливу перемогу студентів ЛДУФК з рахунком 23:22, після чого команда Валерія Мельника практично забезпечила собі шосте місце в турнірній таблиці. Як для дебюту, непогано.

visti.pl.ua