Ігор Шимечко - володар Кубка України

З 9 по 13 лютого в Чернігові відбувся Кубок України з важкої атлетики. Серед його учасників змагалися студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, які стали срібними й бронзовими призерами, а володарем Кубка України став зірковий випускник спортивного вишу Ігор Шимечко.

У другий день змагань у ваговій категорії до 69 кг серед чоловіків вів боротьбу за нагороди студент 22 групи факультету спорту Олег Николин. У ривку із результатом 122 кг наш спортсмен посів 3 місце. Однак у другій вправі – поштовху справи склалися не так успішно. Першу спробу на 140 кг судді, нажаль, не зарахували. Успішні друга й третя спроби на 140 та 146 кг гарантували Олегові тільки четверте місце у сумі двоборства.

У запеклій чоловічій боротьбі третього дня змагань на п'єдестал пошани у ваговій категорії до 85 кг вдалося піднятися Віталію Олевичу (також 22 група, ФС). У ривку Віталію підкорилися 152 кг (мале срібло), а у поштовху 170 кг (мала бронза). Сума двоборства 322 кг гарантувала спортсменові 2 місце.

В останній день змагань у ваговій категорії понад 105 кг змагався випускник нашого вишу – дворазовий чемпіон Європи, призер чемпіонату світу, учасник ігор 2-х Олімпіад Ігор Шимечко. Ривок із результатом 200 кг та поштовх – 230 кг зробили Львівського важкоатлета беззаперечним володарем Кубка України.

У результаті командної боротьби важкоатлети Львівської області посіли 2 загальнокомандне місце, поступившись представникам Харківської області. Третіми стали важкоатлети Хмельниччини.

Вітаємо атлетів та їхнього особистого тренера, викладача кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Андрія Володимировича Гентоша з черговими здобутками та бажаємо подальших перемог.